De wedstrijdkalender is nog niet definitief vastgesteld en kan de komende periode nog wijzigen.
Datum | Tijd | Plaats | Naam | |
---|---|---|---|---|
1 | ma 29-04-2024 | 9:30 | Heerenveen | Jeugd-dag Sportstad |
2 | za 11-05-2024 | 13:00 | Kockengen | 3e klasse |
3 | za 11-05-2024 | 13:00 | Kockengen | Jeugd |
4 | za 11-05-2024 | 15:00 | Kockengen | 2e klasse |
5 | za 11-05-2024 | 18:30 | Kockengen | 1e klasse |
6 | di 14-05-2024 | 19:00 | Kockengen | 3e klasse |
7 | wo 15-05-2024 | 19:00 | Kockengen | 1e klasse |
8 | za 18-05-2024 | 10:30 | Winsum | Jeugd |
9 | za 18-05-2024 | 13:00 | Winsum | 3e klasse |
10 | za 18-05-2024 | 13:00 | Linschoten | 3e klasse |
11 | za 18-05-2024 | 13:00 | Linschoten | Jeugd |
12 | za 18-05-2024 | 15:00 | Linschoten | Veehandel Spruit Bokaal 2e kl |
13 | za 18-05-2024 | 15:30 | Winsum | 2e klasse |
14 | za 18-05-2024 | 18:30 | Linschoten | Van Vliet Caravans Cup |
15 | za 18-05-2024 | 19:00 | Winsum | 1e klasse - Waadhoekeljepperij |
16 | wo 22-05-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | Nico Sluis Vleeswaren Bokaal 2e kl |
17 | za 25-05-2024 | 10:30 | IJlst | Jeugd |
18 | za 25-05-2024 | 13:00 | IJlst | 3e klasse |
19 | za 25-05-2024 | 13:00 | Zegveld | Verburg Kaas Bokaal 3e kl |
20 | za 25-05-2024 | 13:00 | Zegveld | Verburg Kaas Bokaal Jeugd |
21 | za 25-05-2024 | 15:00 | Zegveld | Verburg Kaas Bokaal 2e kl |
22 | za 25-05-2024 | 15:30 | IJlst | 2e klasse |
23 | za 25-05-2024 | 18:30 | Zegveld | Verburg Kaas Bokaal |
24 | za 25-05-2024 | 19:00 | IJlst | 1e klasse |
25 | di 28-05-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 2e klasse |
26 | di 28-05-2024 | 19:00 | Linschoten | 3e klasse |
27 | wo 29-05-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 1e klasse |
28 | wo 29-05-2024 | 19:00 | Linschoten | Lange Willem Trofee (Camping "de Boerderij") |
29 | do 30-05-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 3e klasse |
30 | za 01-06-2024 | 10:30 | Burgum | Jeugd |
31 | za 01-06-2024 | 13:00 | Burgum | 3e klasse |
32 | za 01-06-2024 | 13:00 | Burgum | 3e klasse |
33 | za 01-06-2024 | 13:00 | Jaarsveld | 3e klasse |
34 | za 01-06-2024 | 13:00 | Jaarsveld | Jeugd |
35 | za 01-06-2024 | 15:00 | Jaarsveld | 2e klasse |
36 | za 01-06-2024 | 15:30 | Burgum | 2e klasse |
37 | za 01-06-2024 | 18:30 | Jaarsveld | 1e klasse |
38 | za 01-06-2024 | 19:00 | Burgum | 1e klasse - Eelke Scherjon Memorial |
39 | wo 05-06-2024 | 19:00 | Kockengen | 2e klasse |
40 | za 08-06-2024 | 10:30 | Buitenpost | Jeugd |
41 | za 08-06-2024 | 13:00 | Buitenpost | 3e klasse |
42 | za 08-06-2024 | 13:00 | Linschoten | 3e klasse |
43 | za 08-06-2024 | 13:00 | Linschoten | Jeugd |
44 | za 08-06-2024 | 15:00 | Linschoten | 2e klasse |
45 | za 08-06-2024 | 15:30 | Buitenpost | 2e klasse |
46 | za 08-06-2024 | 18:30 | Linschoten | Installatiebedrijf van der Vaart Bokaal |
47 | za 08-06-2024 | 19:00 | Buitenpost | 1e klasse |
48 | di 11-06-2024 | 19:00 | Winsum | 2e klasse |
49 | di 11-06-2024 | 19:00 | Zegveld | Ons pakken ze niet Bokaal 3e kl |
50 | wo 12-06-2024 | 19:00 | Winsum | 1e klasse |
51 | wo 12-06-2024 | 19:00 | Zegveld | Snacker Dekker Bokaal |
52 | do 13-06-2024 | 19:00 | Winsum | 3e klasse |
53 | za 15-06-2024 | 10:30 | Grijpskerk | Jeugd |
54 | za 15-06-2024 | 13:00 | Grijpskerk | 3e klasse |
55 | za 15-06-2024 | 13:00 | Jaarsveld | 3e klasse |
56 | za 15-06-2024 | 13:00 | Jaarsveld | Jeugd |
57 | za 15-06-2024 | 15:00 | Jaarsveld | 2e klasse |
58 | za 15-06-2024 | 15:30 | Grijpskerk | 2e klasse |
59 | za 15-06-2024 | 18:30 | Jaarsveld | 1e klasse |
60 | za 15-06-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 1e klasse |
61 | wo 19-06-2024 | 19:00 | Linschoten | 2e klasse |
62 | za 22-06-2024 | 10:30 | It Heidenskip | Jeugd |
63 | za 22-06-2024 | 13:00 | It Heidenskip | 3e klasse |
64 | za 22-06-2024 | 13:00 | Vlist | 3e klasse |
65 | za 22-06-2024 | 13:00 | Vlist | Jeugd |
66 | za 22-06-2024 | 15:00 | Vlist | 2e klasse |
67 | za 22-06-2024 | 15:30 | It Heidenskip | 2e klasse |
68 | za 22-06-2024 | 18:30 | Vlist | 1e klasse |
69 | za 22-06-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 1e klasse |
70 | di 25-06-2024 | 19:00 | Buitenpost | 2e klasse |
71 | di 25-06-2024 | 19:00 | Jaarsveld | 3e klasse |
72 | wo 26-06-2024 | 19:00 | Buitenpost | 1e klasse |
73 | wo 26-06-2024 | 19:00 | Jaarsveld | 1e klasse |
74 | do 27-06-2024 | 19:00 | Buitenpost | 3e klasse |
75 | za 29-06-2024 | 10:30 | IJlst | Jeugd |
76 | za 29-06-2024 | 13:00 | IJlst | 3e klasse |
77 | za 29-06-2024 | 13:00 | Polsbroekerdam | 3e klasse |
78 | za 29-06-2024 | 13:00 | Polsbroekerdam | Jeugd |
79 | za 29-06-2024 | 15:00 | Polsbroekerdam | Jeva Bokaal |
80 | za 29-06-2024 | 15:30 | IJlst | 2e klasse |
81 | za 29-06-2024 | 18:30 | Polsbroekerdam | Van Kats Machines Cup 2e kl |
82 | za 29-06-2024 | 19:00 | IJlst | 1e klasse |
83 | wo 03-07-2024 | 19:00 | Zegveld | The Audit Company Bokaal 2e kl |
84 | za 06-07-2024 | 10:30 | Winsum | Jeugd |
85 | za 06-07-2024 | 14:00 | Winsum | Tweekamp Friesland-Holland |
86 | di 09-07-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | 3e klasse |
87 | di 09-07-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 2e klasse |
88 | wo 10-07-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | Uw Groene Vakwinkel Bokaal |
89 | wo 10-07-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 1e klasse |
90 | do 11-07-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 3e klasse |
91 | za 13-07-2024 | 10:30 | It Heidenskip | Jeugd |
92 | za 13-07-2024 | 13:00 | Zegveld | Zegvelds Kampioenschap 3e kl |
93 | za 13-07-2024 | 13:00 | Zegveld | Zegvelds Kampioenschap Jeugd |
94 | za 13-07-2024 | 13:00 | It Heidenskip | 3e klasse |
95 | za 13-07-2024 | 15:00 | Zegveld | Zegvelds Kampioenschap 2e kl |
96 | za 13-07-2024 | 15:30 | It Heidenskip | 2e klasse |
97 | za 13-07-2024 | 18:30 | Zegveld | Zegvelds Kampioenschap |
98 | za 13-07-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 1e klasse |
99 | wo 17-07-2024 | 19:00 | Vlist | 2e klasse |
100 | wo 17-07-2024 | 19:00 | Vlist | Jeugd |
101 | za 20-07-2024 | 10:30 | Burgum | Jeugd |
102 | za 20-07-2024 | 13:00 | Jaarsveld | 3e klasse |
103 | za 20-07-2024 | 13:00 | Jaarsveld | Jeugd |
104 | za 20-07-2024 | 13:00 | Burgum | 3e klasse - Keningsljeppen |
105 | za 20-07-2024 | 15:00 | Jaarsveld | 2e klasse |
106 | za 20-07-2024 | 15:30 | Burgum | 2e klasse - Keningsljeppen |
107 | za 20-07-2024 | 18:30 | Jaarsveld | 1e klasse |
108 | za 20-07-2024 | 18:30 | Burgum | 1e klasse - Keningsljeppen |
109 | za 20-07-2024 | 20:30 | Burgum | 1e klasse - Keningsljeppen (finale) |
110 | di 23-07-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | 3e klasse |
111 | di 23-07-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | Jeugd |
112 | di 23-07-2024 | 19:00 | IJlst | 2e klasse |
113 | wo 24-07-2024 | 19:00 | Vlist | 1e klasse |
114 | wo 24-07-2024 | 19:00 | IJlst | 1e klasse |
115 | do 25-07-2024 | 19:00 | IJlst | 3e klasse |
116 | za 27-07-2024 | 10:30 | Grijpskerk | Jeugd |
117 | za 27-07-2024 | 13:00 | Linschoten | 3e klasse |
118 | za 27-07-2024 | 13:00 | Linschoten | Jeugd |
119 | za 27-07-2024 | 13:00 | Grijpskerk | 3e klasse |
120 | za 27-07-2024 | 15:00 | Linschoten | Zwarte Bokaal 2e kl |
121 | za 27-07-2024 | 15:30 | Grijpskerk | 2e klasse |
122 | za 27-07-2024 | 18:30 | Linschoten | VKP Beveiligingstechniek Trofee |
123 | za 27-07-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 1e klasse |
124 | di 30-07-2024 | 19:00 | Buitenpost | 2e klasse |
125 | wo 31-07-2024 | 19:00 | Buitenpost | 3e klasse |
126 | do 01-08-2024 | 11:00 | It Heidenskip | Jeugd NFM voorronde |
127 | do 01-08-2024 | 15:00 | It Heidenskip | Jeugd NFM Finale |
128 | vr 02-08-2024 | 19:00 | Buitenpost | 1e klasse - Feestwikewedstrijd |
129 | za 03-08-2024 | 9:00 | It Heidenskip | NFM (ochtendronde) |
130 | za 03-08-2024 | 13:00 | It Heidenskip | NFM (middagronde) |
131 | di 06-08-2024 | 18:30 | Winsum | 2e klasse |
132 | wo 07-08-2024 | 18:30 | Zegveld | De Wit Aggregaten Bokaal 2e kl |
133 | wo 07-08-2024 | 18:30 | Zegveld | De Wit Aggregaten Bokaal Jeugd |
134 | do 08-08-2024 | 18:30 | Winsum | 3e klasse |
135 | vr 09-08-2024 | 18:30 | Kockengen | Hollands Kampioenschap Jeugd |
136 | za 10-08-2024 | 10:00 | IJlst | Fryske Kampioenskippen Jeugd |
137 | za 10-08-2024 | 13:00 | Kockengen | 3e klasse |
138 | za 10-08-2024 | 13:00 | Kockengen | Jeugd |
139 | za 10-08-2024 | 13:00 | IJlst | 3e klasse |
140 | za 10-08-2024 | 15:00 | Kockengen | 2e klasse |
141 | za 10-08-2024 | 15:30 | IJlst | 2e klasse |
142 | za 10-08-2024 | 18:30 | Kockengen | 1e klasse |
143 | za 10-08-2024 | 18:30 | IJlst | 1e klasse |
144 | ma 12-08-2024 | 18:30 | It Heidenskip | 3e klasse |
145 | di 13-08-2024 | 18:30 | Vlist | 3e klasse |
146 | di 13-08-2024 | 18:30 | Vlist | Jeugd |
147 | di 13-08-2024 | 18:30 | It Heidenskip | 2e klasse |
148 | wo 14-08-2024 | 18:30 | Vlist | 1e klasse |
149 | wo 14-08-2024 | 18:30 | It Heidenskip | 1e klasse |
150 | za 17-08-2024 | 13:30 | Winsum | Fryske Kampioenskippen |
151 | za 17-08-2024 | 14:00 | Vlist | Hollands Kampioenschap |
152 | ma 19-08-2024 | 18:30 | Buitenpost | Jeugd |
153 | di 20-08-2024 | 18:30 | Burgum | 2e klasse |
154 | wo 21-08-2024 | 18:30 | Jaarsveld | 2e klasse |
155 | wo 21-08-2024 | 18:30 | Jaarsveld | Jeugd |
156 | wo 21-08-2024 | 18:30 | Burgum | 3e klasse |
157 | vr 23-08-2024 | 18:30 | Zegveld | Boer Bert Bokaal |
158 | za 24-08-2024 | 13:00 | Burgum | Nederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen |
159 | za 24-08-2024 | 18:30 | Burgum | 1e klasse |
160 | ma 26-08-2024 | 18:30 | Vlist | 2e klasse |
161 | di 27-08-2024 | 18:30 | Vlist | 3e klasse |
162 | wo 28-08-2024 | 18:30 | Polsbroekerdam | Klever Montage Bokaal |
163 | za 31-08-2024 | 14:00 | Polsbroekerdam | Nederlandse Kampioenschappen Fierljeppen |
164 | za 07-09-2024 | 13:30 | Grijpskerk | De Utljepper 2024 Jeugd |
165 | za 07-09-2024 | 13:30 | Grijpskerk | De Utljepper 2024 |
Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond