Kalender

 DatumTijdPlaatsNaam
117-08-201818:30Burgum3e klasse
217-08-201819:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
317-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
418-08-201810:00Winsum3e klasse
518-08-201814:00It HeidenskipEareklasse
618-08-201814:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
718-08-201814:30JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
818-08-201818:30It HeidenskipNationale Competitie
920-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld Jeugd
1020-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld 2e klasse
1121-08-201818:30IJlstEareklasse
1221-08-201819:00ZegveldNC Regionaal1e klasse
1322-08-201818:30GrijpskerkNationale Competitie
1423-08-201819:00VlistNC Regionaal 2e klasse
1523-08-201819:00VlistJeugd
1624-08-201819:00VlistNC Regionaal 1e klasse
1725-08-201813:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Jeugd
1825-08-201818:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal (Nationale Competitie)
1928-08-201818:00JaarsveldJeugd + Ouders
2028-08-201818:30WinsumEareklasse
2101-09-201814:00BurgumNederlandse Kampioenschappen
2203-09-201821:00BurgumBlue Jump
2308-09-201813:00JaarsveldSpel verhuur Centrale Koppelcup

Wedstrijden eerder in 2018

 DatumTijdPlaatsNaam
112-05-201814:30:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
212-05-201814:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
312-05-201814:30:00Buitenpost2e klasse
412-05-201818:30:00Jaarsveld2e klasse
512-05-201818:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
612-05-201819:00:00Buitenpost1e klasse
715-05-201819:00:00Winsum2e klasse
816-05-201819:00:00Winsum1e klasse - Gouden Rige:1
919-05-201814:30:00ZegveldJeugd
1019-05-201814:30:00Zegveld2e klasse
1119-05-201814:30:00IJlst2e klasse
1219-05-201818:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal
1319-05-201819:00:00IJlst1e klasse
1422-05-201819:00:00Linschoten2e klasse
1523-05-201819:00:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
1624-05-201819:00:00Linschoten2e klasse
1726-05-201810:00:00IJlst3e klasse
1826-05-201814:30:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
1926-05-201814:30:00It Heidenskip2e klasse
2026-05-201818:30:00LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
2126-05-201818:30:00LinschotenZwarte Bokaal
2226-05-201819:00:00It Heidenskip1e klasse
2329-05-201819:00:00Vlist2e klasse
2430-05-201819:00:00VlistHoffman Bokaal
2502-06-201814:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasse
2602-06-201814:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
2702-06-201814:30:00IJlst2e klasse
2802-06-201818:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal
2902-06-201819:00:00IJlst1e klasse
3004-06-201819:00:00Grijpskerk3e klasse
3105-06-201819:00:00Polsbroekerdam2e klasse
3205-06-201819:00:00Grijpskerk2e klasse
3306-06-201819:00:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
3406-06-201819:00:00Grijpskerk1e klasse
3509-06-201810:00:00It Heidenskip3e klasse
3609-06-201814:30:00PolsbroekerdamJeva Bokaal
3709-06-201814:30:00Buitenpost2e klasse
3809-06-201818:30:00PolsbroekerdamJeugd
3909-06-201818:30:00Polsbroekerdam2e klasse
4009-06-201819:00:00Buitenpost1e klasse
4112-06-201819:00:00Zegveld2e klasse
4213-06-201819:00:00Zegveld1e klasse
4314-06-201819:00:00Winsum2e klasse
4414-06-201819:00:00Buitenpost3e klasse
4515-06-201819:00:00HaarzuylensOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
4616-06-201810:00:00Winsum3e klasse
4716-06-201814:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
4816-06-201814:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
4916-06-201818:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap
5016-06-201819:00:00Winsum1e klasse
5119-06-201819:00:00Jaarsveld2e klasse
5219-06-201819:00:00Burgum2e klasse
5320-06-201819:00:00JaarsveldSjors Overbeek Interieurs Bokaal
5420-06-201819:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
5522-06-201819:00:00Burgum3e klasse
5623-06-201810:00:00IJlst3e klasse
5723-06-201814:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
5823-06-201814:30:00JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
5923-06-201814:30:00IJlst2e klasse
6023-06-201818:30:00Jaarsveld2e klasse
6123-06-201818:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
6223-06-201819:00:00IJlst1e klasse
6326-06-201819:00:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klasse
6426-06-201819:00:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal Jeugd
6527-06-201819:00:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
6629-06-201819:00:00Grijpskerk3e klasse
6730-06-201814:30:00VlistVlisterbokaal Jeugd
6830-06-201814:30:00VlistVlisterbokaal 2e klasse
6930-06-201814:30:00It Heidenskip2e klasse
7030-06-201818:30:00VlistVlisterbokaal
7130-06-201819:00:00It Heidenskip1e klasse
7203-07-201819:00:00Linschoten2e klasse
7303-07-201819:00:00Grijpskerk2e klasse
7404-07-201819:00:00LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
7504-07-201819:00:00Grijpskerk1e klasse
7606-07-201819:00:00HaarzuylensJeugd
7707-07-201814:00:00LinschotenTweekamp
7810-07-201819:00:00ZegveldCoop Bremmer Trofee
7910-07-201819:00:00It Heidenskip2e klasse
8011-07-201819:00:00Zegveld1e klasse
8111-07-201819:00:00It Heidenskip1e klasse
8212-07-201819:00:00Buitenpost3e klasse
8314-07-201810:00:00IJlst3e klasse
8414-07-201814:30:00ZegveldBoer Bert Bokaal 2e klasse
8514-07-201814:30:00ZegveldBoer Bert Bokaal Jeugd
8614-07-201814:30:00Burgum2e klasse - Keningsljeppen
8714-07-201818:30:00ZegveldBoer Bert Bokaal
8814-07-201819:00:00Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige: 2
8914-07-201821:00:00Burgum1e klasse - Keningsljeppen (finale) - Gouden Rige: 2
9017-07-201819:00:00Polsbroekerdam2e klasse
9117-07-201819:00:00PolsbroekerdamJeugd
9217-07-201819:00:00IJlst2e klasse
9318-07-201819:00:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
9418-07-201819:00:00IJlst1e klasse
9519-07-201819:00:00Winsum2e klasse
9620-07-201819:00:00PolsbroekerdamOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
9720-07-201819:00:00Grijpskerk3e klasse
9821-07-201810:00:00Winsum3e klasse
9921-07-201811:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
10021-07-201811:00:00PolsbroekerdamPolsstokdagJeugd
10121-07-201814:30:00PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)
10221-07-201819:00:00Winsum1e klasse
10325-07-201816:00:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
10425-07-201819:00:00It HeidenskipJeugd NFM finale
10526-07-201819:00:00Buitenpost2e klasse
10627-07-201819:00:00Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige: 3
10728-07-201809:30:00It HeidenskipNFM ochtend voorronde
10828-07-201813:00:00It HeidenskipNFM middag voorronde
10928-07-201819:00:00It HeidenskipNFM finale - Gouden Rige: 4
11031-07-201819:00:00Linschoten2e klasse
11131-07-201819:00:00LinschotenJeugd
11201-08-201818:30:00Burgum3e klasse
11301-08-201819:00:00LinschotenDe Lange Willem Trofee
11402-08-201818:30:00It Heidenskip3e klasse
11503-08-201818:30:00Grijpskerk2e klasse
11603-08-201819:00:00LinschotenOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
11704-08-201810:00:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
11804-08-201814:30:00Linschoten2e klasse
11904-08-201814:30:00LinschotenJeugd
12004-08-201815:30:00Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige: 5
12104-08-201818:30:00LinschotenVan Vliet Caravans Cup
12207-08-201819:00:00VlistRecycle Cup Vlist Jeugd
12307-08-201819:00:00VlistRecycle Cup Vlist 2e klasse
12408-08-201818:30:00IJlstFryslân Cup - Gouden Rige: 6 (finale)
12508-08-201819:00:00VlistRecycle Cup Vlist
12609-08-201818:30:00Buitenpost3e klasse
12710-08-201818:30:00PolsbroekerdamHollands Kampioenschap Jeugd
12811-08-201813:30:00Winsum1e klasse - Fryske Kampioenskippen
12911-08-201814:00:00VlistHollands Kampioenschap
13013-08-201819:00:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
13113-08-201819:00:00JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
13214-08-201818:30:00BuitenpostEareklasse
13314-08-201819:00:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
13414-08-201819:00:00JaarsveldNowa Computers Bokaal
13515-08-201818:30:00LinschotenNationale Competitie

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond