Klassement

Overzicht klassementen

Pollepleats Nationale competitie

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Jaco de Groot
42.61
Wendy Helmes
31.49
Freark Kramer
37.74
Reinier Overbeek
38.41
Demi Groothedde
30.08
2Wouter van Midden
40.87
Dymphie Baas - van Rooijen
30.15
Jan Teade Nauta
36.58
Wisse Broekstra
33.73
Femke Rispens
28.73
3Rian Baas
40.03
Sigrid Bokma
30.10
Daniel Cluistra
35.46
Stefan Douma
32.83
Bente Vlas
28.50
4Erwin Timmerarends
39.87
Kimberly Engelhard
29.66
Rutger Piersma
35.41
Timon de Haay
32.22
Pytrix Westra
27.73
5Thomas van Midden
39.32
Anneke Broersma
28.55
Lucas van Eijk
34.33
Rutger Haanstra
31.38
Iris Mulder
27.50

Klassement selectie NC over alle districtswedstrijden

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Jaco de Groot
145.58
Dymphie Baas - van Rooijen
108.52
Freark Kramer
133.78
Reinier Overbeek
132.55
Demi Groothedde
101.93
Aale de Haan
6.75
Roy Velis
110.00
Jeffrey Jansen
36.62
Fenna Jongsma
79.29
Berber Haanstra
26.16
2Nard Brandsma
142.01
Wendy Helmes
107.36
Richard van Bemmel
128.01
Wisse Broekstra
118.36
Bente Vlas
98.21
Michiel Zijlstra
92.26
Auke Tymen de Boer
34.74
Berber de Vries
78.62
Mare v/d Zee
25.13
3Thewis Hobma
140.96
Kimberly Engelhard
102.43
Daniel Cluistra
127.73
Rutger Haanstra
116.01
Tirza Boschma
96.26
Chris Lodder
86.42
Sietse Lefferts
27.99
Hilde v/d Weij
33.97
Sanne Bouwstra
12.67
4Wouter van Midden
140.18
Sigrid Bokma
101.00
Jan Teade Nauta
127.39
Guus Hoogland
113.33
Femke Rispens
95.94
Wessel Schenk
84.89
Riemer Zijlstra
25.91
Maureen Westerhof
32.20
Mirthe Bruinsma
5.84
5Rian Baas
138.07
Anneke Broersma
100.10
Rutger Piersma
126.22
Timon de Haay
112.77
Fardau van Akker
94.94
Erwin Lefferts
81.13
Wieger Bijlsma
24.53
Jeltske Terpstra
30.99

Klassement ROC Friese Poort Competitie 2018

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Nard Brandsma
142.01
Sigrid Bokma
101.00
Freark Kramer
133.78
Wisse Broekstra
118.36
Bente Vlas
98.21
Romke Jan Kootstra
50.14
Mads Tolsma
48.55
Jeffrey Jansen
36.66
Hilde v/d Weij
43.15
Mare v/d Zee
31.73
2Thewis Hobma
140.96
Anneke Broersma
100.10
Jan Teade Nauta
127.39
Rutger Haanstra
116.01
Tirza Boschma
96.26
Fimke v/d Haring
38.29
Timo v/d Knaap
42.87
Sietse Lefferts
36.65
Maureen Westerhof
41.74
Berber Haanstra
31.26
3Sytse Bokma
134.84
Akke Dijkstra
99.81
Rutger Piersma
126.22
Abe-Luuk Stedehouder
109.04
Femke Rispens
95.94
Johanna Hollema
34.25
Eldert Simon Groenhof
40.01
Auke Tymen de Boer
33.86
Jeltske Terpstra
38.63
Sanne Bouwstra
6.37
4Hannes Scherjon
133.59
Boukje de Boer
94.37
Wietse Nauta
122.42
Stefan Douma
108.65
Fardau van Akker
94.94
Anna Joëlle Schönrock
32.67
Theunis Nijdam
38.31
Wieger Bijlsma
31.17
Rianne Kampen
38.24
5Ysbrand Galama
133.54
Hiske Galama
93.61
Jarich Wijnstra
122.34
Renzo Zwaagman
108.62
Pytrix Westra
94.87
Rianne Heeringa
30.15
Sven Hofstee
33.16
Damian Westerhof
27.92
Rixt v/d Goot
36.59

De Samenwerking Klassement

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Jaco de Groot
145.58
Dymphie Baas - van Rooijen
108.52
Richard van Bemmel
128.01
Reinier Overbeek
132.55
Demi Groothedde
101.93
2Wouter van Midden
140.18
Wendy Helmes
107.36
Daniel Cluistra
127.73
Guus Hoogland
113.33
Lizanne Schilt
94.59
3Rian Baas
138.07
Kimberly Engelhard
102.43
Lucas van Eijk
122.78
Timon de Haay
112.77
Iris Mulder
93.44
4Erwin Timmerarends
136.18
Joriene Baas
97.27
Chris Anker
121.42
Harmen Timmerarends
110.61
Suzanne Mulder
91.87
5Thomas van Midden
134.21
Julia van Eijk
95.73
Matthieu van Vuuren
120.90
Roy Velis
110.00
Laura Maaijen
91.53

Klassement FLB Jeugd 2018

 DamesJongensMeisjesJeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Janneke Wittermans
12.22
Thijn Postma
53.97
Berber de Vries
43.76
Romke Jan Kootstra
50.14
Mads Tolsma
68.06
Jeffrey Jansen
52.37
Maureen Westerhof
60.07
Berber Haanstra
46.46
2Erwin Lefferts
47.88
Fenna Jongsma
43.67
Fimke v/d Haring
48.55
Timo v/d Knaap
62.84
Auke Tymen de Boer
50.23
Jeltske Terpstra
55.52
Mare v/d Zee
38.28
3Thijmen Veenstra
43.22
Judith de Haan
41.03
Rianne Heeringa
40.75
Eldert Simon Groenhof
57.84
Sietse Lefferts
46.71
Hanneke Westert
55.09
Sanne Bouwstra
20.08
4Thomas v/d Goot
31.18
Astrid v/d Veen
39.24
Johanna Hollema
40.58
Jeroen Wesselius
47.91
Riemer Zijlstra
44.79
Rianne Kampen
52.76
Mirthe Bruinsma
11.55
5Jasper Woudwijk
22.69
Marike Jansen
11.13
Anna Joëlle Schönrock
39.45
Douwe-Franke Westra
45.86
Damian Westerhof
43.45
Hilde v/d Weij
51.20

Klassement PBH Jeugd 2018

 JongensMeisjesJeugd
1Ferran Houdijk
63.92
Hanna Stigter
54.55
Karsten Klarenbeek
64.28
2Lute van Dam
63.00
Jorian Kastelein
63.83
3Daan Rietveld
62.80
Thalina van der Wind
62.92
4Jonathan Timmerarends
61.74
Moniek van Vliet
62.21
5Rick van der Wind
61.55
Nikolaj Lodder
61.04

Klassement selectie Jeugd voor FK 2018

 JongensMeisjesJeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Erwin Lefferts
19.98
Fenna Jongsma
21.27
Rianne Heeringa
18.85
Mads Tolsma
20.15
Riemer Zijlstra
18.88
Hanneke Westert
19.27
Berber Haanstra
15.20
2Thijn Postma
19.61
Judith de Haan
20.91
Sietze Ketelaar
18.52
Timo v/d Knaap
19.97
Sietse Lefferts
18.82
Maureen Westerhof
19.17
Sanne Bouwstra
13.71
3Thijmen Veenstra
19.56
Astrid v/d Veen
19.88
Fimke v/d Haring
17.89
Eldert Simon Groenhof
18.44
Jorrit Bouwstra
16.92
Yenthe van Kammen
16.95
Mare v/d Zee
13.19
4Jasper Woudwijk
11.13
Berber de Vries
16.91
Romke Jan Kootstra
16.89
Hendrik Jacob Krol
18.07
Auke Tymen de Boer
16.37
Jeltske Terpstra
16.89
Mirthe Bruinsma
11.55
5Thomas v/d Goot
10.22
Frauke Tijsma
10.67
Johanna Hollema
14.55
Jeroen Wesselius
17.46
Jeffrey Jansen
15.75
Hilde v/d Weij
16.81

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond