Uitslagen

Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugdVeteranen
08-09-2018JaarsveldSpel verhuur Centrale Koppelcup Jeugd     Thalina van der Wind
9.91 meter
 
08-09-2018JaarsveldSpel verhuur Centrale KoppelcupThomas van Midden
20.38 meter
Julia van Eijk
13.86 meter
Chris Anker
17.16 meter
Reinier Overbeek
17.73 meter
Demi Groothedde
13.49 meter
  
01-09-2018BurgumNederlands KampioenschapOane Galama
21.40 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.11 meter
Freark Kramer
20.44 meter
Reinier Overbeek
20.30 meter
Demi Groothedde
14.50 meter
  
25-08-2018PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal (Nationale Competitie)Jaco de Groot
19.71 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
15.77 meter
Jan Teade Nauta
19.97 meter
Reinier Overbeek
17.78 meter
Demi Groothedde
14.69 meter
  
25-08-2018PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Jeugd       
22-08-2018GrijpskerkNationale CompetitieJaco de Groot
20.55 meter
Akke Dijkstra
14.91 meter
Freark Kramer
17.88 meter
Wisse Broekstra
17.41 meter
Femke Rispens
14.08 meter
  
18-08-2018It HeidenskipNationale CompetitieErwin Timmerarends
20.20 meter
Sigrid Bokma
14.71 meter
Freark Kramer
20.04 meter
Timon de Haay
18.60 meter
Bente Vlas
15.15 meter
  
15-08-2018LinschotenNationale CompetitieJaco de Groot
21.81 meter
Wendy Helmes
16.15 meter
Freark Kramer
19.94 meter
Reinier Overbeek
19.47 meter
Demi Groothedde
15.52 meter
  
10-08-2018PolsbroekerdamHollands Kampioenschap Jeugd       
28-07-2018It HeidenskipNFM ochtend voorrondeSander van Vliet
17.04 meter
Naomi Bergman
12.27 meter
Jake van Dam
16.73 meter
Wytse Steensma
15.57 meter
Suzanne Mulder
12.73 meter
  
28-07-2018It HeidenskipNFM finale - Gouden Rige: 4Oane Galama
20.41 meter
Tessa Kramer
14.66 meter
Freark Kramer
18.13 meter
Reinier Overbeek
17.90 meter
Demi Groothedde
14.03 meter
  
28-07-2018It HeidenskipNFM middag voorrondeNard Brandsma
19.61 meter
Wendy Helmes
14.76 meter
Freark Kramer
18.83 meter
Reinier Overbeek
16.78 meter
Demi Groothedde
13.13 meter
 Erik Bos
13.70 meter
25-07-2018It HeidenskipJeugd NFM voorronde       
25-07-2018It HeidenskipJeugd NFM finale       
07-07-2018LinschotenTweekampJaco de Groot
21.37 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
17.08 meter
Freark Kramer
19.20 meter
Reinier Overbeek
18.59 meter
Demi Groothedde
14.89 meter
  

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
28-08-2018WinsumEareklasseBas Tolboom
19.14 meter
Hiske Galama
13.88 meter
Jarno Hoekstra
18.30 meter
Renzo Zwaagman
15.62 meter
Lisse v/d Knaap
12.72 meter
21-08-2018IJlstEareklasseAlwin Fonk
18.00 meter
Boukje de Boer
13.87 meter
Minne Smit
16.50 meter
Wytse Steensma
15.35 meter
Henrieke Wijnstra
11.95 meter
18-08-2018It HeidenskipEareklasseBas Tolboom
18.01 meter
Hiske Galama
13.95 meter
Feike Stellingwerf
16.49 meter
Wytse Steensma
15.33 meter
Henrieke Wijnstra
13.91 meter
14-08-2018BuitenpostEareklasseDaan de Vries
17.00 meter
Hiske Galama
14.40 meter
Jarno Hoekstra
17.11 meter
Jelte Folkertsma
14.78 meter
Inger Haanstra
12.24 meter
11-08-2018Winsum1e klasse - Fryske KampioenskippenYsbrand Galama
19.85 meter
Sigrid Bokma
14.94 meter
Wietse Nauta
19.02 meter
Wisse Broekstra
17.27 meter
Bente Vlas
15.36 meter
08-08-2018IJlstFryslân Cup - Gouden Rige: 6 (finale)Nard Brandsma
19.66 meter
Anneke Broersma
14.13 meter
Freark Kramer
19.26 meter
Rutger Haanstra
16.75 meter
Bente Vlas
14.11 meter
04-08-2018Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige: 5Thewis Hobma
19.25 meter
Sigrid Bokma
14.01 meter
Freark Kramer
19.78 meter
Wisse Broekstra
16.30 meter
Bente Vlas
13.31 meter
27-07-2018Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige: 3Nard Brandsma
18.90 meter
Akke Dijkstra
14.99 meter
Freark Kramer
18.16 meter
Wisse Broekstra
18.03 meter
Bente Vlas
14.37 meter
21-07-2018Winsum1e klasseYsbrand Galama
20.42 meter
Sigrid Bokma
14.97 meter
Freark Kramer
19.83 meter
Wisse Broekstra
16.76 meter
Pytrix Westra
14.63 meter
18-07-2018IJlst1e klasseNard Brandsma
20.24 meter
Sigrid Bokma
13.63 meter
Freark Kramer
19.47 meter
Wisse Broekstra
16.63 meter
Fardau van Akker
14.65 meter
14-07-2018Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige: 2Nard Brandsma
21.54 meter
Sigrid Bokma
15.34 meter
Jos Bethlehem
19.12 meter
Wisse Broekstra
17.56 meter
Pytrix Westra
13.68 meter
14-07-2018Burgum1e klasse - Keningsljeppen (finale) - Gouden Rige: 2Thewis Hobma
20.38 meter
Sigrid Bokma
15.02 meter
 Wisse Broekstra
16.88 meter
Fardau van Akker
14.57 meter
11-07-2018It Heidenskip1e klasseThewis Hobma
20.90 meter
Anneke Broersma
14.44 meter
Freark Kramer
19.60 meter
Wisse Broekstra
16.16 meter
Bente Vlas
14.24 meter
04-07-2018Grijpskerk1e klasseBobby Zwaagman
19.44 meter
Anneke Broersma
14.01 meter
Freark Kramer
18.01 meter
Rutger Haanstra
15.57 meter
Henrieke Wijnstra
13.16 meter
30-06-2018It Heidenskip1e klasseThewis Hobma
20.37 meter
Anneke Broersma
14.38 meter
Freark Kramer
18.41 meter
Rutger Haanstra
16.57 meter
Bente Vlas
14.36 meter
23-06-2018IJlst1e klasseThewis Hobma
20.13 meter
Akke Dijkstra
13.64 meter
Jan Teade Nauta
18.16 meter
Wisse Broekstra
17.11 meter
Tirza Boschma
13.76 meter
20-06-2018Burgum1e klasse - Eelke Scherjon MemorialThewis Hobma
20.28 meter
Sigrid Bokma
15.77 meter
Freark Kramer
19.10 meter
Wisse Broekstra
16.76 meter
Pytrix Westra
14.94 meter
16-06-2018Winsum1e klasseNard Brandsma
20.43 meter
Antsje Draijer
14.18 meter
Rutger Piersma
18.71 meter
Rutger Haanstra
16.40 meter
Fardau van Akker
13.97 meter
09-06-2018Buitenpost1e klasseNard Brandsma
20.28 meter
Akke Dijkstra
14.50 meter
Freark Kramer
19.18 meter
Rutger Haanstra
16.47 meter
Femke Rispens
13.82 meter
06-06-2018Grijpskerk1e klasseNard Brandsma
19.10 meter
Akke Dijkstra
14.89 meter
Jan Teade Nauta
19.45 meter
Rutger Haanstra
16.31 meter
Fardau van Akker
13.80 meter
02-06-2018IJlst1e klasseThewis Hobma
19.77 meter
Sigrid Bokma
14.12 meter
Jetse Bokma
18.62 meter
Rutger Haanstra
16.72 meter
Femke Rispens
14.63 meter
26-05-2018It Heidenskip1e klasseThewis Hobma
19.91 meter
Akke Dijkstra
15.39 meter
Freark Kramer
17.45 meter
Rutger Haanstra
15.88 meter
Bente Vlas
14.07 meter
19-05-2018IJlst1e klasseThewis Hobma
20.07 meter
Hiske Galama
13.32 meter
Freark Kramer
18.11 meter
Rutger Haanstra
16.84 meter
Fardau van Akker
13.69 meter
16-05-2018Winsum1e klasse - Gouden Rige:1Nard Brandsma
19.04 meter
Akke Dijkstra
13.82 meter
Wietse Nauta
16.24 meter
Rutger Haanstra
15.97 meter
Bente Vlas
13.77 meter
12-05-2018Buitenpost1e klasseThewis Hobma
20.26 meter
Melanie Heins
14.93 meter
Freark Kramer
18.31 meter
Rutger Haanstra
16.22 meter
Femke Rispens
13.37 meter

PBH 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
24-08-2018VlistNC Regionaal 1e klassePaul van Meijeren
17.14 meter
Eline Duurkoop
12.33 meter
Bas van Leeuwen
16.63 meter
Mark van der Horst
14.68 meter
Marlinda Cluistra
11.73 meter
21-08-2018ZegveldNC Regionaal1e klassePaul van Meijeren
19.00 meter
Carina den Hartogh
13.69 meter
Matthieu van Vuuren
18.31 meter
Mark van der Horst
16.16 meter
Marlinda Cluistra
12.90 meter
17-08-2018JaarsveldEikelenboom BokaalJan-Willem de Groot
17.70 meter
Carina den Hartogh
13.52 meter
Bas van Leeuwen
18.15 meter
Hidde van Dam
15.73 meter
Laura Maaijen
12.79 meter
14-08-2018JaarsveldNowa Computers BokaalPaul van Meijeren
19.21 meter
Carina den Hartogh
14.17 meter
Corné de Regt
17.39 meter
Twan Kastelein
16.74 meter
Laura Maaijen
12.67 meter
11-08-2018VlistHollands KampioenschapJaco de Groot
20.07 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
15.55 meter
Bas van Leeuwen
18.25 meter
Reinier Overbeek
19.23 meter
Demi Groothedde
15.65 meter
08-08-2018VlistRecycle Cup VlistJaco de Groot
20.03 meter
Wendy Helmes
14.87 meter
Daniel Cluistra
18.55 meter
Reinier Overbeek
17.54 meter
Demi Groothedde
13.40 meter
04-08-2018LinschotenVan Vliet Caravans CupJaco de Groot
21.93 meter
Wendy Helmes
15.34 meter
Daniel Cluistra
19.07 meter
Reinier Overbeek
18.85 meter
Demi Groothedde
14.32 meter
01-08-2018LinschotenDe Lange Willem TrofeeJaco de Groot
21.09 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.58 meter
Daniel Cluistra
18.57 meter
Reinier Overbeek
19.23 meter
Demi Groothedde
14.01 meter
21-07-2018PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)Erwin Timmerarends
19.29 meter
Wendy Helmes
15.36 meter
Daniel Cluistra
17.40 meter
Reinier Overbeek
18.37 meter
Demi Groothedde
13.71 meter
18-07-2018PolsbroekerdamKampioenschap van de LopikerwaardErwin Timmerarends
19.34 meter
Wendy Helmes
15.12 meter
Daniel Cluistra
18.79 meter
Reinier Overbeek
17.47 meter
Demi Groothedde
14.19 meter
14-07-2018ZegveldBoer Bert BokaalJaco de Groot
19.88 meter
Joriene Baas
13.28 meter
Lucas van Eijk
19.32 meter
Guus Hoogland
17.51 meter
Demi Groothedde
14.72 meter
11-07-2018Zegveld1e klasseJaco de Groot
21.11 meter
Wendy Helmes
15.19 meter
Richard van Bemmel
19.43 meter
Reinier Overbeek
18.43 meter
Demi Groothedde
14.81 meter
04-07-2018LinschotenVKP Beveiligingstechniek TrofeeErwin Timmerarends
20.85 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
15.80 meter
Richard van Bemmel
17.86 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Demi Groothedde
16.30 meter
30-06-2018VlistVlisterbokaalRian Baas
20.46 meter
Julia van Eijk
13.36 meter
Daniel Cluistra
18.15 meter
Reinier Overbeek
17.13 meter
Suzanne Mulder
14.01 meter
27-06-2018VlistRabobank Krimpenerwaard BokaalJaco de Groot
20.15 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
15.52 meter
Richard van Bemmel
18.44 meter
Reinier Overbeek
18.63 meter
Demi Groothedde
13.90 meter
23-06-2018JaarsveldRB Traprenovatie BokaalJaco de Groot
20.37 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.36 meter
Daniel Cluistra
18.62 meter
Reinier Overbeek
18.65 meter
Demi Groothedde
14.07 meter
20-06-2018JaarsveldSjors Overbeek Interieurs BokaalRian Baas
19.37 meter
Wendy Helmes
14.34 meter
Richard van Bemmel
18.40 meter
Reinier Overbeek
19.09 meter
Demi Groothedde
14.14 meter
16-06-2018ZegveldZegvelds KampioenschapErwin Timmerarends
20.09 meter
Wendy Helmes
15.76 meter
Lucas van Eijk
17.23 meter
Reinier Overbeek
19.50 meter
Demi Groothedde
13.99 meter
13-06-2018Zegveld1e klasseJaco de Groot
21.60 meter
Wendy Helmes
15.23 meter
Richard van Bemmel
19.03 meter
Guus Hoogland
16.49 meter
Lizanne Schilt
14.88 meter
09-06-2018PolsbroekerdamJeva BokaalJaco de Groot
19.45 meter
Wendy Helmes
15.59 meter
Richard van Bemmel
16.87 meter
Reinier Overbeek
19.02 meter
Demi Groothedde
13.54 meter
06-06-2018PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel BokaalJaco de Groot
20.01 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
17.22 meter
Richard van Bemmel
17.35 meter
Reinier Overbeek
18.95 meter
Demi Groothedde
13.33 meter
02-06-2018VlistDe Samenwerking BokaalRian Baas
19.19 meter
Fabiënne Overbeek
14.35 meter
Richard van Bemmel
18.33 meter
Reinier Overbeek
17.86 meter
Iris Mulder
12.59 meter
30-05-2018VlistHoffman BokaalJaco de Groot
20.28 meter
Fabiënne Overbeek
14.34 meter
Richard van Bemmel
18.29 meter
Reinier Overbeek
18.36 meter
Iris Mulder
14.22 meter
26-05-2018LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart BokaalJaco de Groot
21.00 meter
Fabiënne Overbeek
15.09 meter
Richard van Bemmel
17.24 meter
Reinier Overbeek
18.14 meter
Demi Groothedde
13.14 meter
23-05-2018LinschotenKampioenschap van LinschotenWouter van Midden
20.66 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.19 meter
Daniel Cluistra
17.40 meter
Reinier Overbeek
19.60 meter
Demi Groothedde
14.65 meter
19-05-2018ZegveldVerburg Kaas BokaalWouter van Midden
20.23 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
15.13 meter
Matthieu van Vuuren
18.00 meter
Guus Hoogland
15.85 meter
Demi Groothedde
13.71 meter
12-05-2018JaarsveldKampioenschap van JaarsveldJaco de Groot
20.12 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
15.78 meter
Richard van Bemmel
18.49 meter
Reinier Overbeek
18.13 meter
Demi Groothedde
13.72 meter

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
03-08-2018Grijpskerk2e klasseOane Galama
19.05 meter
Gerbrich Steensma
12.45 meter
Douwe Jens Steensma
14.70 meter
Hindrik Westra
14.63 meter
Inger Haanstra
11.95 meter
26-07-2018Buitenpost2e klasseOane Galama
17.97 meter
Gerbrich Steensma
12.49 meter
Siem Lefferts
13.18 meter
Wytse Steensma
15.49 meter
Manon Koehoorn
11.92 meter
19-07-2018Winsum2e klasseOane Galama
18.26 meter
Chantal Koehoorn
12.64 meter
Auke Zijlstra
14.61 meter
Wytse Steensma
14.50 meter
Marike Jansen
12.05 meter
17-07-2018IJlst2e klasseOane Galama
18.96 meter
Douwina de Jong
11.62 meter
Auke Zijlstra
14.31 meter
Kyrill van Veen
14.27 meter
Marike Jansen
12.30 meter
14-07-2018Burgum2e klasse - KeningsljeppenSjoerd Hobma
16.76 meter
Chantal Koehoorn
12.93 meter
Auke Zijlstra
15.11 meter
Riemer Durk Krol
15.08 meter
Marike Jansen
12.91 meter
10-07-2018It Heidenskip2e klasseOane Galama
18.45 meter
Janneke Wittermans
12.62 meter
Siem Lefferts
14.43 meter
Jelle Hendrik Kampen
15.42 meter
Inger Haanstra
12.50 meter
03-07-2018Grijpskerk2e klasseAlwin Fonk
18.96 meter
Mare Dijkstra
12.88 meter
Marco Koopmans
14.65 meter
Kyrill van Veen
13.94 meter
Berber de Vries
11.85 meter
30-06-2018It Heidenskip2e klasseOane Galama
19.20 meter
Tessa Kramer
12.46 meter
Egbert Hazewindus
14.42 meter
Eling Zijlstra
14.46 meter
Manon Koehoorn
12.50 meter
23-06-2018IJlst2e klasseOane Galama
17.17 meter
Mare Dijkstra
12.31 meter
Auke Zijlstra
14.42 meter
Jelte Folkertsma
14.84 meter
Manon Koehoorn
11.15 meter
19-06-2018Burgum2e klasseAlwin Fonk
18.40 meter
Gerbrich Steensma
13.12 meter
Egbert Hazewindus
15.64 meter
Riemer Durk Krol
14.94 meter
Nynke Hoogland
11.70 meter
14-06-2018Winsum2e klasseAlwin Fonk
18.00 meter
Douwina de Jong
12.01 meter
Egbert Hazewindus
15.42 meter
Hindrik Westra
14.03 meter
Manon Koehoorn
11.61 meter
09-06-2018Buitenpost2e klasseFreerk v/d Werff
17.04 meter
Antsje Draijer
12.50 meter
Minne Smit
14.65 meter
Hindrik Westra
13.75 meter
Inger Haanstra
12.43 meter
05-06-2018Grijpskerk2e klasseAlwin Fonk
16.10 meter
Antsje Draijer
12.67 meter
Sietse Hazewindus
15.92 meter
Jelte Folkertsma
13.63 meter
Inger Haanstra
11.65 meter
02-06-2018IJlst2e klasseFreerk v/d Werff
16.50 meter
Anna Kramer
13.13 meter
Auke Zijlstra
16.11 meter
Sjoerd Kramer
13.77 meter
Manon Koehoorn
11.20 meter
26-05-2018It Heidenskip2e klasseOane Galama
17.62 meter
Anna Kramer
11.57 meter
Egbert Hazewindus
17.44 meter
Sjoerd Kramer
14.23 meter
Manon Koehoorn
11.67 meter
19-05-2018IJlst2e klasseBenny v/d Ploeg
15.28 meter
Antsje Draijer
12.00 meter
Minne Smit
16.45 meter
Sjoerd Kramer
13.66 meter
Femke Groenhof
10.61 meter
15-05-2018Winsum2e klasseSjoerd Hobma
16.66 meter
Anna Kramer
12.27 meter
Minne Smit
15.56 meter
Remko Tamminga
13.56 meter
Femke Groenhof
10.82 meter
12-05-2018Buitenpost2e klasseFolkert Heida
16.17 meter
Antsje Draijer
12.03 meter
Minne Smit
16.10 meter
Remko Tamminga
13.23 meter
Femke Groenhof
10.87 meter

PBH 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
23-08-2018VlistNC Regionaal 2e klasseNiels Levering
14.26 meter
Gerdy Mbow
10.29 meter
Gerben van Schaik
13.46 meter
Reymon Tukker
12.32 meter
Hanna Stigter
10.31 meter
20-08-2018ZegveldRecycle Cup Zegveld 2e klassePeter Jan Verdoold
15.14 meter
Gerdy Mbow
11.84 meter
Bram den Hartogh
15.62 meter
Ruben van Eijk
14.81 meter
Hanna Stigter
12.36 meter
18-08-2018JaarsveldNC Regionaal 2e klasseHans van Eijk
14.90 meter
Gerdy Mbow
11.36 meter
Arie van der Knaap
15.28 meter
Rick Cazant
14.08 meter
Hanna Stigter
11.36 meter
13-08-2018JaarsveldNC Regionaal 2e klasseGerwin van Vliet
15.56 meter
 Lennart Baas
16.60 meter
Harvey van Dam
13.64 meter
Hanna Stigter
10.38 meter
07-08-2018VlistRecycle Cup Vlist 2e klasseHarm van der Vlist
16.55 meter
Annemarie van Schaik
11.01 meter
Gerben van Schaik
15.24 meter
Lorenzo Boele
15.59 meter
Eline Kastelein
11.90 meter
04-08-2018Linschoten2e klasseTheo van Kooten
17.29 meter
Nicole Uitman
12.39 meter
Jelle Timmerman
16.35 meter
Lorenzo Boele
15.30 meter
Eline Kastelein
12.43 meter
31-07-2018Linschoten2e klasseTheo van Kooten
17.21 meter
Nicole Uitman
12.16 meter
Lennart Baas
16.51 meter
Lorenzo Boele
15.20 meter
Eline Kastelein
11.69 meter
21-07-2018PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klassePaul van Meijeren
16.53 meter
Carina den Hartogh
13.34 meter
Jake van Dam
16.60 meter
Lorenzo Boele
13.84 meter
Eline Kastelein
12.51 meter
17-07-2018Polsbroekerdam2e klasseRonald van Bemmel
15.97 meter
Leonie de Regt
11.23 meter
Bram den Hartogh
15.38 meter
Roef Eijzenga
14.80 meter
Rianne de Regt
12.05 meter
14-07-2018ZegveldBoer Bert Bokaal 2e klasseTheo van Kooten
16.17 meter
Elsina van der Knaap
10.82 meter
Jake van Dam
15.75 meter
Roef Eijzenga
15.78 meter
Rianne de Regt
11.91 meter
10-07-2018ZegveldCoop Bremmer TrofeeNiels van der Kroef
17.54 meter
Leonie de Regt
12.06 meter
Lennart Baas
15.30 meter
Twan Kastelein
15.76 meter
Rianne de Regt
11.01 meter
03-07-2018Linschoten2e klassePaul van Meijeren
17.47 meter
Carina den Hartogh
12.82 meter
Wijnan van Ingen
16.80 meter
Twan Kastelein
14.88 meter
Rianne de Regt
12.42 meter
30-06-2018VlistVlisterbokaal 2e klasseWerner Kamphof
15.46 meter
Nicole Uitman
11.83 meter
Stijn Overbeek
14.78 meter
Mark van der Horst
14.42 meter
Gwen van Dam
10.01 meter
26-06-2018VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klassePaul van Meijeren
15.80 meter
Kathy Baars
11.67 meter
Davy de Wit
16.42 meter
Roef Eijzenga
14.87 meter
Cynthia Stigter
11.76 meter
23-06-2018Jaarsveld2e klasseWerner Kamphof
16.42 meter
Naomi Bergman
11.12 meter
Jake van Dam
15.80 meter
Mark van der Horst
15.62 meter
Cynthia Stigter
12.59 meter
19-06-2018Jaarsveld2e klasseBram van den Berg
16.68 meter
Nicole Uitman
11.76 meter
Davy de Wit
16.74 meter
Eimert van Ingen
13.91 meter
Cynthia Stigter
11.26 meter
16-06-2018ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klassePaul van Meijeren
18.34 meter
Nicole Uitman
11.53 meter
Wijnan van Ingen
16.10 meter
Mark van der Horst
13.94 meter
Gwen van Dam
10.89 meter
12-06-2018Zegveld2e klassePaul van Meijeren
17.29 meter
Nicole Uitman
12.50 meter
Davy de Wit
16.79 meter
Mark van der Horst
14.90 meter
Gwen van Dam
12.17 meter
09-06-2018Polsbroekerdam2e klassePaul van Meijeren
15.99 meter
Nicole Uitman
12.97 meter
Jake van Dam
15.84 meter
Lorenzo Boele
14.48 meter
Rianne de Regt
11.82 meter
05-06-2018Polsbroekerdam2e klasseWerner Kamphof
15.71 meter
Nicole Uitman
10.69 meter
Davy de Wit
15.83 meter
Lorenzo Boele
14.27 meter
Rianne de Regt
11.20 meter
02-06-2018VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasseGerwin van Vliet
15.53 meter
Naomi Bergman
11.12 meter
Lennart Baas
15.71 meter
Roef Eijzenga
14.08 meter
Eline Kastelein
11.87 meter
29-05-2018Vlist2e klasse     
26-05-2018LinschotenZwarte BokaalNiels van der Kroef
16.14 meter
Julia van Eijk
13.52 meter
Auke de Wit
16.62 meter
Mark van der Horst
14.44 meter
Suzanne Mulder
12.70 meter
24-05-2018Linschoten2e klasseFloris van Elzakker
16.31 meter
Julia van Eijk
12.80 meter
Auke de Wit
15.51 meter
Hidde van Dam
14.94 meter
Rianne de Regt
11.44 meter
22-05-2018Linschoten2e klasse     
19-05-2018Zegveld2e klasseTeus Korevaar
15.49 meter
Julia van Eijk
12.83 meter
Wijnan van Ingen
15.88 meter
Mark van der Horst
13.78 meter
Suzanne Mulder
11.88 meter
12-05-2018Jaarsveld2e klasseHarm van der Vlist
16.18 meter
Julia van Eijk
12.75 meter
Gerben van Schaik
16.55 meter
Lorenzo Boele
13.45 meter
Suzanne Mulder
11.46 meter

FLB 3de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdDamesJongensMeisjesMeisjes B
30-08-2018Buitenpost3e klasse Thijn Postma
10.92 meter
Judith de Haan
10.30 meter
 
18-08-2018IJlst3e klasse    
17-08-2018Burgum3e klasse  Judith de Haan
10.60 meter
 
02-08-2018It Heidenskip3e klasse Sietze Ketelaar
11.66 meter
Hanneke Westert
13.08 meter
 
01-08-2018Burgum3e klasse Thijn Postma
11.80 meter
  
21-07-2018Winsum3e klasse  Rianne Heeringa
10.60 meter
 
20-07-2018Grijpskerk3e klasse    
14-07-2018IJlst3e klasse Jitse Postma
10.20 meter
  
12-07-2018Buitenpost3e klasse Romke Jan Kootstra
10.35 meter
Judith de Haan
10.25 meter
 
29-06-2018Grijpskerk3e klasse Romke Jan Kootstra
12.10 meter
  
23-06-2018IJlst3e klasse   Fenna Jongsma
10.40 meter
22-06-2018Burgum3e klasse  Judith de Haan
11.09 meter
 
16-06-2018Winsum3e klasse Eling Zijlstra
12.31 meter
Fenna Jongsma
12.04 meter
 
14-06-2018Buitenpost3e klasse Jasper Woudwijk
11.13 meter
Judith de Haan
9.82 meter
 
09-06-2018It Heidenskip3e klasse Thomas v/d Goot
10.22 meter
Fenna Jongsma
10.87 meter
 
04-06-2018Grijpskerk3e klasse Erwin Lefferts
11.31 meter
Judith de Haan
9.87 meter
 
26-05-2018IJlst3e klasseJanneke Wittermans
12.22 meter
Jelmer de Jong
12.80 meter
Marike Jansen
11.13 meter
 

PBH jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJeugd
28-08-2018JaarsveldJeugd + OudersThalina van der Wind
9.83 meter
23-08-2018VlistJeugdMeike Zijderlaan
8.77 meter
20-08-2018ZegveldRecycle Cup Zegveld JeugdThalina van der Wind
9.72 meter
18-08-2018JaarsveldJeugd bij 2e klasseReinier de Bruin
8.21 meter
17-08-2018JaarsveldJeugd bij 1e klasseKarsten Klarenbeek
9.82 meter
14-08-2018JaarsveldJeugd bij 1e klasseKarsten Klarenbeek
10.16 meter
13-08-2018JaarsveldJeugd bij 2e klasseReinier de Bruin
8.47 meter
07-08-2018VlistRecycle Cup Vlist JeugdKarsten Klarenbeek
9.62 meter
04-08-2018LinschotenJeugdWillard Schep
9.62 meter
03-08-2018LinschotenOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging) 
31-07-2018LinschotenJeugdHarmen Bogaard
9.14 meter
21-07-2018PolsbroekerdamPolsstokdagJeugdNiels Hensbergen
8.87 meter
20-07-2018PolsbroekerdamOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging) 
17-07-2018PolsbroekerdamJeugdFerran Houdijk
9.66 meter
14-07-2018ZegveldBoer Bert Bokaal JeugdDaan Rietveld
9.74 meter
06-07-2018HaarzuylensJeugdRick van der Wind
9.07 meter
30-06-2018VlistVlisterbokaal JeugdBart van den Hoek
9.24 meter
26-06-2018VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal JeugdFerran Houdijk
9.56 meter
23-06-2018JaarsveldJeugd bij 1e klasseRick van der Wind
9.21 meter
23-06-2018JaarsveldJeugd bij 2e klasseWesley Kuyf
8.58 meter
16-06-2018ZegveldZegvelds Kampioenschap JeugdLute van Dam
9.08 meter
15-06-2018HaarzuylensOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging) 
09-06-2018PolsbroekerdamJeugdMoniek van Vliet
8.91 meter
02-06-2018VlistDe Samenwerking Bokaal JeugdLute van Dam
9.08 meter
26-05-2018LinschotenZwarte Bokaal JeugdBart van den Hoek
9.34 meter
19-05-2018ZegveldJeugdLute van Dam
8.99 meter
12-05-2018JaarsveldJeugd bij 2e klasseKarsten Klarenbeek
7.92 meter
12-05-2018JaarsveldJeugd bij 1e klasseLute van Dam
9.00 meter

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJongensJeugdJongens > 12 jaar (jeugd)Jeugd Buiten MededingMeisjes > 12 jaar (jeugd)
30-08-2018Buitenpost3e klasse - Jeugd Wietske Pafforaad
7.01 meter
   
18-08-2018IJlst3e klasse - Jeugd     
17-08-2018Burgum3e klasse - Jeugd Aale de Haan
8.30 meter
   
04-08-2018IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd     
02-08-2018It Heidenskip3e klasse - Jeugd     
01-08-2018Burgum3e klasse - Jeugd Johanna Hollema
7.21 meter
   
21-07-2018Winsum3e klasse - JeugdJitse Postma
10.45 meter
    
20-07-2018Grijpskerk3e klasse - Jeugd Anna Joëlle Schönrock
6.78 meter
   
14-07-2018IJlst3e klasse - Jeugd Fimke v/d Haring
9.57 meter
   
12-07-2018Buitenpost3e klasse - Jeugd Chris Geerdink
7.62 meter
   
29-06-2018Grijpskerk3e klasse - Jeugd Johanna Hollema
6.56 meter
   
23-06-2018IJlst3e klasse - Jeugd   Berber de Vries
8.97 meter
 
22-06-2018Burgum3e klasse - Jeugd Johanna Hollema
7.41 meter
   
16-06-2018Winsum3e klasse - Jeugd Mads Tolsma
10.25 meter
   
14-06-2018Buitenpost3e klasse - Jeugd Erwin Lefferts
9.26 meter
   
09-06-2018It Heidenskip3e klasse - Jeugd Sietze Ketelaar
9.06 meter
   
04-06-2018Grijpskerk3e klasse - Jeugd Jeffrey Jansen
6.74 meter
   
26-05-2018IJlst3e klasse - Jeugd Mads Tolsma
10.05 meter
   

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond