Kalender

Wedstrijden eerder in 2020

 DatumTijdPlaatsNaam
111-07-202014:00:00JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
211-07-202014:00:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
311-07-202018:30:00JaarsveldNowa Computers Bokaal 2e klasse
411-07-202018:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
514-07-202019:00:00LinschotenZwarte Bokaal
614-07-202019:00:00LinschotenJeugd
715-07-202019:00:00LinschotenVan Vliet Caravans Cup
818-07-202011:00:00Burgum3e klasse - Jeugd
918-07-202014:00:00Linschotenvan der Vaart Installatiebedrijf Bokaal
1018-07-202015:00:00Burgum2e klasse
1118-07-202018:30:00Linschoten2e klasse
1218-07-202018:30:00LinschotenJeugd
1318-07-202018:30:00Burgum1e klasse
1421-07-202018:30:00IJlst2e klasse
1521-07-202019:00:00VlistRabobank Hollandse IJssel Bokaal - 2e klasse
1621-07-202019:00:00VlistRabobank Hollandse IJssel Bokaal - Jeugd Opening nieuwe Jeugdschans
1722-07-202018:30:00IJlst1e klasse
1822-07-202019:00:00VlistRabobank Hollandse IJssel Bokaal
1924-07-202018:30:00Vlist2e klasse
2024-07-202018:30:00VlistJeugd
2125-07-202010:00:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
2225-07-202014:00:00VlistDe Vlister Bokaal
2325-07-202014:30:00It Heidenskip2e klasse
2425-07-202018:30:00It Heidenskip1e klasse
2528-07-202018:30:00Winsum2e klasse
2628-07-202019:00:00ZegveldOns pakken ze niet Bokaal - 2e klasse
2728-07-202019:00:00ZegveldOns pakken ze niet Bokaal - Jeugd
2829-07-202018:30:00Winsum1e klasse
2929-07-202019:00:00ZegveldBoer Bert Bokaal
3031-07-202018:30:00Buitenpost1e klasse
3101-08-202010:00:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
3201-08-202011:00:00Buitenpost3e klasse
3301-08-202014:00:00PolsbroekerdamJeva Bokaal
3401-08-202014:30:00Buitenpost2e klasse
3501-08-202018:30:00Polsbroekerdam2e klasse
3601-08-202018:30:00PolsbroekerdamJeugd
3704-08-202018:30:00Polsbroekerdam2e klasse
3804-08-202018:30:00PolsbroekerdamJeugd
3904-08-202018:30:00Grijpskerk2e klasse
4005-08-202018:30:00PolsbroekerdamDe Groene Vakwinkel Bokaal
4105-08-202018:30:00Grijpskerk1e klasse
4208-08-202010:00:00Winsum3e klasse - Jeugd
4308-08-202011:00:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal - Jeugd
4408-08-202014:00:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal- 2e klasse
4508-08-202014:30:00Winsum2e klasse
4608-08-202018:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal
4708-08-202018:30:00Winsum1e klasse
4811-08-202018:30:00Polsbroekerdam2e klasse
4911-08-202018:30:00PolsbroekerdamJeugd
5011-08-202018:30:00It Heidenskip2e klasse
5112-08-202018:30:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal
5212-08-202018:30:00It Heidenskip1e klasse
5314-08-202018:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
5414-08-202018:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal - 2e klasse
5515-08-202010:00:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
5615-08-202011:00:00Grijpskerk3e klasse
5715-08-202014:00:00VlistDe Samenwerking Bokaal
5815-08-202014:30:00Grijpskerk2e klasse
5915-08-202018:30:00Grijpskerk1e klasse
6018-08-202018:30:00Buitenpost2e klasse
6118-08-202018:30:00Linschoten2e klasse
6218-08-202018:30:00LinschotenJeugd
6319-08-202018:30:00Buitenpost1e klasse
6419-08-202018:30:00LinschotenLange Willem Trofee
6521-08-202018:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap
6622-08-202010:00:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
6722-08-202011:00:00ZegveldHollands Kampioenschap Jeugd
6822-08-202014:30:00IJlst2e klasse
6922-08-202014:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap - 2e klasse
7022-08-202018:30:00IJlst1e klasse
7125-08-202018:00:00Winsum2e klasse
7225-08-202018:30:00Polsbroekerdam2e klasse
7325-08-202018:30:00PolsbroekerdamJeugd
7427-08-202018:30:00PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal
7528-08-202018:30:00Polsbroekerdam2e klasse - afgelast ivm regen
7629-08-202013:00:00KockengenNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
7729-08-202018:30:00Polsbroekerdam1e klasse
7831-08-202018:30:00LinschotenClub kampioenschappen
7901-09-202018:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
8001-09-202018:30:00Jaarsveld2e klasse
8102-09-202018:30:00JaarsveldSjors Overbeek Interieurs Bokaal
8202-09-202018:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
8304-09-202018:00:00Kockengen2e klasse
8404-09-202018:00:00KockengenJeugd
8505-09-202013:30:00Winsum1e klasse - Fryske Kampioenskippen
8605-09-202014:00:00JaarsveldHollands Kampioenschap
8708-09-202018:00:00Linschoten2e klasse
8809-09-202018:00:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
8912-09-202009:30:00It HeidenskipNFM ochtend voorronde - Afgelast ivm Corona
9012-09-202011:00:00Kockengen2e klasse
9112-09-202011:00:00KockengenJeugd
9212-09-202013:00:00It HeidenskipNFM middag voorronde - Afgelast ivm Corona
9312-09-202014:00:00Kockengen1e klasse
9412-09-202018:30:00It HeidenskipNFM middag finale - Afgelast ivm Corona
9519-09-202014:00:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen
9626-09-202014:00:00PolsbroekerdamClubkampioenschappen

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Reacties gesloten.