DatumTijdPlaatsNaam
1ma 01-05-20239:30HeerenveenJeugd-dag Sportstad
2za 13-05-20239:30BuitenpostJeugd
3za 13-05-202313:00Buitenpost3e klasse
4za 13-05-202313:00Linschoten3de klasse
5za 13-05-202313:00LinschotenJeugd
6za 13-05-202315:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
7za 13-05-202315:30Buitenpost2e klasse
8za 13-05-202318:30Linschoten2de klasse
9za 13-05-202319:00Buitenpost1e klasse
10di 16-05-202319:00Linschoten3de klasse
11wo 17-05-202319:00LinschotenLange Willem Trofee (Camping “de Boerderij“)
12za 20-05-20239:30WinsumJeugd
13za 20-05-202313:00Winsum3e klasse
14za 20-05-202313:00PolsbroekerdamJeugd
15za 20-05-202313:00Polsbroekerdam3de klasse
16za 20-05-202315:00Polsbroekerdam1ste klasse
17za 20-05-202315:30Winsum2e klasse
18za 20-05-202318:30Polsbroekerdam2de klasse
19za 20-05-202319:00Winsum1e klasse
20di 23-05-202319:00Grijpskerk2e klasse
21wo 24-05-202319:00Grijpskerk1e klasse
22wo 24-05-202319:00Kockengen2de klasse
23do 25-05-202319:00Grijpskerk3e klasse
24za 27-05-20239:30BurgumJeugd
25za 27-05-202313:00Burgum3e klasse
26za 27-05-202313:00ZegveldZegvelds Kampioenschap( 3e kl)
27za 27-05-202313:00ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
28za 27-05-202315:00ZegveldZeeuw en Zeeuw Bokaal (2e kl)
29za 27-05-202315:30Burgum2e klasse
30za 27-05-202318:30ZegveldZegvelds Kampioenschap
31za 27-05-202319:00Burgum1e klasse
32di 30-05-202319:00Vlist3de klasse
33wo 31-05-202319:00VlistHoffman DME Techniek Bokaal
34za 03-06-20239:30GrijpskerkJeugd
35za 03-06-202313:00Grijpskerk3e klasse
36za 03-06-202313:00KockengenJeugd
37za 03-06-202313:00Kockengen3de klasse
38za 03-06-202315:00Kockengen2de klasse
39za 03-06-202315:30Grijpskerk2e klasse
40za 03-06-202318:30Kockengen1ste klasse
41za 03-06-202319:00Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal
42di 06-06-202319:00Winsum2e klasse
43wo 07-06-202319:00Winsum1e klasse
44wo 07-06-202319:00ZegveldSnacker Dekker Bokaal (2e kl)
45do 08-06-202319:00Winsum3e klasse
46vr 09-06-202319:00Vlist2de klasse
47za 10-06-20239:30It HeidenskipJeugd
48za 10-06-202313:00It Heidenskip3e klasse
49za 10-06-202313:00Vlist3de klasse
50za 10-06-202313:00VlistJeugd
51za 10-06-202315:00VlistRabobank Bokaal
52za 10-06-202315:30It Heidenskip2e klasse
53za 10-06-202319:00It Heidenskip1e klasse
54di 13-06-202319:00Polsbroekerdam3de klasse
55wo 14-06-202319:00Polsbroekerdam1ste klasse
56za 17-06-20239:30IJlstJeugd
57za 17-06-202313:00IJlst3e klasse
58za 17-06-202313:00JaarsveldJeugd bij 3de klasse
59za 17-06-202313:00Jaarsveld3de klasse
60za 17-06-202315:00Jaarsveld2de klasse
61za 17-06-202315:00JaarsveldJeugd bij 2de klasse
62za 17-06-202315:30IJlst2e klasse
63za 17-06-202318:30Jaarsveld1ste klasse
64za 17-06-202319:00IJlst1e klasse
65di 20-06-202319:00Buitenpost2e klasse
66wo 21-06-202319:00Buitenpost1e klasse
67wo 21-06-202319:00Vlist2de klasse
68do 22-06-202319:00Buitenpost3e klasse
69za 24-06-20239:30BurgumJeugd
70za 24-06-202313:00Burgum3e klasse
71za 24-06-202313:00Linschoten3de klasse
72za 24-06-202313:00LinschotenJeugd
73za 24-06-202315:00LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
74za 24-06-202315:30Burgum2e klasse
75za 24-06-202318:30LinschotenZwarte Bokaal (2e kl)
76za 24-06-202319:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
77di 27-06-202319:00Linschoten3de klasse
78wo 28-06-202319:00ZegveldBoer Bert Bokaal
79vr 30-06-202316:00HeerenveenJeugd Special
80za 01-07-202314:00ZegveldTweekamp
81di 04-07-202319:00IJlst2e klasse
82wo 05-07-202319:00IJlst1e klasse
83wo 05-07-202319:00Jaarsveld2de klasse
84do 06-07-202319:00IJlst3e klasse
85vr 07-07-202319:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2de klasse
86za 08-07-20239:30WinsumJeugd
87za 08-07-202313:00Winsum3e klasse
88za 08-07-202313:00PolsbroekerdamPolsstokdag 3de klasse
89za 08-07-202313:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
90za 08-07-202315:00PolsbroekerdamPolsstokdag 1ste klasse
91za 08-07-202315:30Winsum2e klasse
92za 08-07-202319:00Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij
93di 11-07-202319:00KockengenJeugd
94di 11-07-202319:00Kockengen3de klasse
95wo 12-07-202319:00Kockengen1ste klasse
96za 15-07-20239:30BurgumJeugd
97za 15-07-202313:00Burgum3e klasse - Keningsljeppen
98za 15-07-202313:00VlistABZ De Samenwerking Bokaal (3e kl)
99za 15-07-202313:00VlistABZ De Samenwerking Bokaal Jeugd
100za 15-07-202315:00Burgum2e klasse - Keningsljeppen
101za 15-07-202315:00VlistABZ De Samenwerking Bokaal (2e kl)
102za 15-07-202318:30Burgum1e klasse - Keningsljeppen
103za 15-07-202318:30VlistABZ De Samenwerking Bokaal
104za 15-07-202320:30Burgum1e klasse - Keningsljeppen (finale)
105di 18-07-202319:00It Heidenskip2e klasse
106wo 19-07-202319:00It Heidenskip1e klasse
107wo 19-07-202319:00VlistRecycle Cup (2e kl)
108wo 19-07-202319:00VlistRecycle Cup Jeugd
109do 20-07-202319:00It Heidenskip3e klasse
110za 22-07-20239:30GrijpskerkJeugd
111za 22-07-202313:00Grijpskerk3e klasse
112za 22-07-202313:00Polsbroekerdam3de klasse
113za 22-07-202313:00PolsbroekerdamJeugd
114za 22-07-202315:00Polsbroekerdam1ste klasse
115za 22-07-202315:30Grijpskerk2e klasse
116za 22-07-202318:30Polsbroekerdam2de klasse
117za 22-07-202319:00Grijpskerk1e klasse
118di 25-07-202319:00Jaarsveld3de klasse
119di 25-07-202319:00JaarsveldJeugd bij 3de klasse
120wo 26-07-202319:00Jaarsveld1ste klasse
121wo 26-07-202319:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
122vr 28-07-202319:00Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd
123za 29-07-20239:30BuitenpostJeugd
124za 29-07-202313:00Buitenpost3e klasse
125za 29-07-202313:00LinschotenJeugd
126za 29-07-202313:00Linschoten3de klasse
127za 29-07-202315:00LinschotenVan Vliet Caravans Cup
128za 29-07-202315:30Buitenpost2e klasse
129za 29-07-202318:30LinschotenVeehandel Spruit Bokaal (2e kl)
130do 03-08-202311:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
131do 03-08-202315:30It HeidenskipJeugd NFM Finale
132za 05-08-20239:30It HeidenskipNFM (ochtendronde)
133za 05-08-202313:00It HeidenskipNFM (middagronde)
134za 05-08-202319:00It HeidenskipNFM Finale
135wo 09-08-202318:30IJlst1e klasse - Fryslân Cup
136wo 09-08-202318:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd
137wo 09-08-202318:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal (2e kl)
138za 12-08-202310:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
139za 12-08-202313:00JaarsveldJeugd bij 3de klasse
140za 12-08-202313:00Jaarsveld3de klasse
141za 12-08-202315:00IJlst3e klasse
142za 12-08-202315:00Jaarsveld2de klasse
143za 12-08-202315:00JaarsveldJeugd bij 2de klasse
144za 12-08-202318:30IJlst2e klasse
145za 12-08-202318:30Jaarsveld1ste klasse
146di 15-08-202318:30Burgum2e klasse
147di 15-08-202318:30Polsbroekerdam3de klasse
148di 15-08-202318:30PolsbroekerdamJeugd
149wo 16-08-202318:30Burgum1e klasse
150wo 16-08-202318:30Kockengen1ste klasse
151do 17-08-202318:30Burgum3e klasse
152za 19-08-202313:30WinsumFryske Kampioenskippen
153za 19-08-202314:00KockengenHollands Kampioenschap
154di 22-08-202316:30It Heidenskip2e klasse
155di 22-08-202318:30ZegveldOns pakken ze niet Bokaal (3e kl)
156wo 23-08-202318:30It Heidenskip1e klasse
157wo 23-08-202318:30ZegveldDe Wit Aggregaten Bokaal 2de klasse
158do 24-08-202318:30It Heidenskip3e klasse
159za 26-08-202313:00VlistNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
160za 26-08-202318:30VlistVlister Bokaal
161ma 28-08-202318:30Kockengen2de klasse
162di 29-08-202318:30Winsum2e klasse
163di 29-08-202318:30Kockengen3de klasse
164wo 30-08-202318:30Winsum3e klasse
165wo 30-08-202318:30Jaarsveld1ste klasse
166za 02-09-202314:00IJlstNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen
167za 09-09-202313:00LinschotenHollands Kampioenschap Jeugd
168za 09-09-202313:30GrijpskerkDe Utljepper 2023

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond