Kalender

 DatumTijdPlaatsNaam
1za 31-07-20219:30It HeidenskipNFM (ochtendronde)
2za 31-07-202113:00It HeidenskipNFM (middagronde)
3za 31-07-202119:00It HeidenskipNFM Finale
4di 03-08-202118:30LinschotenJeugd
5di 03-08-202118:30Linschoten2e klasse
6wo 04-08-202118:30LinschotenLange Willem Trofee / Camping de Boerderij
7wo 04-08-202118:30Winsum3e klasse
8za 07-08-202110:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
9za 07-08-202114:00Linschoten2e klasse
10za 07-08-202114:00LinschotenJeugd
11za 07-08-202114:30IJlst2e klasse
12za 07-08-202118:30Linschotenvan Vliet Caravans Cup
13za 07-08-202118:30IJlst1e klasse
14di 10-08-202118:30VlistRecycle Cup 2e klasse
15di 10-08-202118:30VlistRecycle Cup Jeugd
16di 10-08-202118:30Winsum3e klasse
17wo 11-08-202118:30VlistVlister Bokaal
18wo 11-08-202118:30IJlst1e klasse - Fryslân Cup - Gouden Rige 4
19vr 13-08-202118:00ZegveldHollands Kampioenschap Jeugd
20za 14-08-202114:00VlistTweekamp
21di 17-08-202118:30Kockengen2e klasse
22di 17-08-202118:30KockengenJeugd
23di 17-08-202118:30It Heidenskip2e klasse
24wo 18-08-202118:30Kockengen1e klasse
25wo 18-08-202118:30It Heidenskip1e klasse
26za 21-08-20219:30BuitenpostJeugd
27za 21-08-202113:00Burgum3e klasse - Keningsljeppen
28za 21-08-202114:00ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
29za 21-08-202114:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
30za 21-08-202115:00Burgum2e klasse - Keningsljeppen
31za 21-08-202118:30ZegveldBoer Bert Bokaal
32za 21-08-202118:30Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 5
33di 24-08-202118:30ZegveldSnacker Dekker Bokaal 2e klasse
34di 24-08-202118:30ZegveldSnacker Dekker Bokaal Jeugd
35wo 25-08-202118:30It Heidenskip3e klasse
36wo 25-08-202118:30Zegveld1e klasse
37do 26-08-202118:30Grijpskerk2e klasse
38vr 27-08-202118:00Polsbroekerdam2e klasse
39vr 27-08-202118:30Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 6
40za 28-08-202113:00KockengenNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
41za 28-08-202118:00PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal
42di 31-08-202118:30Jaarsveld2e klasse
43di 31-08-202118:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
44wo 01-09-202118:30JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
45wo 01-09-202118:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
46za 04-09-202113:30WinsumFryske Kampioenskippen
47za 04-09-202114:00JaarsveldHollands Kampioenschap
48di 07-09-202118:30Linschoten2e klasse
49di 07-09-202118:30LinschotenJeugd
50wo 08-09-202118:30LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
51za 11-09-202112:00Grijpskerk3e klasse - De Útljepper
52za 11-09-202114:00LinschotenVKP Trofee
53za 11-09-202114:00Grijpskerk2e klasse - De Útljepper
54za 11-09-202116:00Grijpskerk1e klasse - De Útljepper
55za 11-09-202118:30LinschotenZwarte Bokaal 2e klasse
56za 11-09-202118:30LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
57ma 13-09-202118:00JaarsveldJeugd + ouders
58za 18-09-202114:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen

Wedstrijden eerder in 2021

 DatumTijdPlaatsNaam
108-05-202114:30:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard - Afgelast ivm Coronaregels
208-05-202118:30:00Polsbroekerdam2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
308-05-202118:30:00PolsbroekerdamJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
414-05-202118:30:00VlistRabobank bokaal 2e Klasse - Afgelast ivm Coronaregels
514-05-202118:30:00VlistRabobank Bokaal Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
615-05-202109:30:00BuitenpostJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
715-05-202113:00:00Buitenpost3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
815-05-202114:30:00VlistRabobank Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
915-05-202115:30:00Buitenpost2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1015-05-202119:00:00Buitenpost1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1118-05-202119:00:00Linschoten2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1219-05-202119:00:00LinschotenKampioenschap van Linschoten - Afgelast ivm Coronaregels
1319-05-202119:00:00Winsum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1422-05-202109:30:00BurgumJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
1522-05-202113:00:00Burgum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1622-05-202114:30:00JaarsveldNowa Computers Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
1722-05-202114:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1822-05-202115:30:00Burgum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1922-05-202118:30:00JaarsveldEikelenboom bokaal (2e klasse) - Afgelast ivm Coronaregels
2022-05-202118:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
2122-05-202119:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial - Afgelast ivm Coronaregels
2225-05-202119:00:00ZegveldSnacker Dekker Bokaal 2e klase - Afgelast ivm Coronaregels
2325-05-202119:00:00Grijpskerk2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
2426-05-202119:00:00ZegveldZegvelds Kampioenschap - Afgelast ivm Coronaregels
2526-05-202119:00:00Grijpskerk1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
2629-05-202109:30:00It HeidenskipJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
2729-05-202113:00:00It Heidenskip3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
2829-05-202114:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
2929-05-202114:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
3029-05-202115:30:00It Heidenskip2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
3129-05-202118:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
3229-05-202119:00:00It Heidenskip1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
3301-06-202119:00:00Polsbroekerdam2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
3401-06-202119:00:00Winsum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
3502-06-202119:00:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
3602-06-202119:00:00Winsum1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
3703-06-202114:00:00VlistJeugd
3805-06-202111:00:00PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
3905-06-202114:30:00PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels
4005-06-202114:30:00PolsbroekerdamClubkampioenschappen Polsstokkerdam
4105-06-202118:30:00PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels
4209-06-202119:00:00VlistHoffman DME Techniek Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
4312-06-202109:30:00BuitenpostJeugd
4412-06-202114:30:00KockengenSeizoensopening jeugd 2021
4519-06-202109:30:00It HeidenskipJeugd
4619-06-202114:30:00LinschotenJeugd
4726-06-202109:30:00BurgumJeugd
4826-06-202114:00:00KockengenJeugd
4926-06-202114:00:00Kockengen2e klasse
5026-06-202118:30:00Kockengen1e klasse
5129-06-202119:00:00VlistRabobank Bokaal 2e klasse
5229-06-202119:00:00VlistRabobank Bokaal Jeugd
5330-06-202119:00:00It Heidenskip1e klasse
5401-07-202119:00:00VlistHoffman DME Techniek Bokaal
5501-07-202119:00:00It Heidenskip2e klasse
5603-07-202109:30:00GrijpskerkJeugd
5703-07-202113:00:00Buitenpost3e klasse
5803-07-202114:00:00VlistDe Samenwerking Bokaal2e klasse
5903-07-202114:00:00VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
6003-07-202115:30:00Buitenpost2e klasse
6103-07-202119:00:00Buitenpost1e klasse
6205-07-202119:00:00VlistDe Samenwerking Bokaal
6306-07-202119:00:00IJlst2e klasse
6407-07-202119:00:00JaarsveldNowa Computers Bokaal
6507-07-202119:00:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
6607-07-202119:00:00IJlst1e klasse
6708-07-202119:00:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
6808-07-202119:00:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
6910-07-202109:30:00WinsumJeugd
7010-07-202113:00:00Winsum3e klasse
7110-07-202114:00:00JaarsveldSjors Overbeek Bokaal
7210-07-202114:00:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
7310-07-202115:30:00Winsum2e klasse
7410-07-202118:30:00JaarsveldEikelenboom Bokaal 2e klasse
7510-07-202118:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
7610-07-202119:00:00Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 1
7713-07-202119:00:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse
7813-07-202119:00:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd
7914-07-202119:00:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal
8014-07-202119:00:00Grijpskerk1e klasse
8115-07-202119:00:00Grijpskerk2e klasse
8216-07-202119:00:00Kockengen1e klasse
8317-07-202109:30:00GrijpskerkJeugd
8417-07-202114:00:00Burgum3e klasse
8517-07-202115:30:00Burgum2e klasse
8617-07-202118:30:00Kockengen2e klasse
8717-07-202118:30:00KockengenJeugd
8817-07-202119:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
8920-07-202119:00:00Polsbroekerdam2e klasse
9020-07-202119:00:00PolsbroekerdamJeugd
9121-07-202119:00:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
9221-07-202119:00:00Grijpskerk3e klasse
9324-07-202109:30:00IJlstJeugd
9424-07-202111:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
9524-07-202111:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
9624-07-202113:00:00IJlst3e klasse
9724-07-202114:30:00PolsbroekerdamPolsstokdag 1e klasse /Jeva Bokaal
9824-07-202115:30:00IJlst2e klasse
9924-07-202119:00:00IJlst1e klasse
10029-07-202111:00:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
10129-07-202113:30:00It HeidenskipFinale Jeugd NFM
10229-07-202119:00:00Buitenpost2e klasse
10330-07-202119:00:00Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige 2

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Reacties gesloten.