Klassement

Overzicht klassementen

Selektie Klassement NC over alle districtswedstrijden

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJongens 11-12 jaar
1Jaco de Groot
105.08
Dymphie Baas - van Rooijen
80.42
Reinier Overbeek
99.67
Guus Hoogland
86.75
Femke Rispens
68.39
Harmen Bogaard
65.35
2Thomas van Midden
97.94
Marrit v/d Wal
77.11
Lucas van Eijk
92.85
Rutger Haanstra
85.25
Laura Maaijen
65.47
Ferran Houdijk
60.51
3Wilco van Amerongen
97.85
Anna-Jet Leyenaar
74.10
Wietse Nauta
89.85
Harmen Timmerarends
84.69
Pytrix Westra
64.74
Jorian Kastelein
57.73
4Rian Baas
97.73
Wendy Helmes
72.48
Chris Anker
89.52
Mark van der Horst
84.56
Tirza Boschma
64.51
Arien Kastelein
55.92
5Ysbrand Galama
97.24
Sigrid Bokma
71.47
Daniel Cluistra
89.45
Roy Velis
83.46
Suzanne Mulder
64.15

Klassement ROC Friese Poort Competitie 2019

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Ysbrand Galama
97.24
Marrit v/d Wal
77.11
Wietse Nauta
89.85
Rutger Haanstra
85.25
Femke Rispens
68.39
2Jan Teade Nauta
97.00
Anna-Jet Leyenaar
74.10
Minne Smit
82.15
Riemer Durk Krol
82.32
Pytrix Westra
64.74
3Sytse Bokma
95.58
Sigrid Bokma
71.47
Jesper Demmer
81.43
Peter Faber
80.81
Tirza Boschma
64.51
4Thewis Hobma
94.79
Boukje de Boer
67.03
Folkert Veldstra
80.89
Wytse Steensma
78.53
Lisse v/d Knaap
64.12
5Freark Kramer
92.80
Akke Dijkstra
65.93
Jos Bethlehem
80.01
Stefan Douma
78.44
Inger Haanstra
63.70

De Samenwerking Klassement

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Jaco de Groot
144.19
Dymphie Baas - van Rooijen
109.74
Reinier Overbeek
136.34
Guus Hoogland
119.82
Suzanne Mulder
89.26
2Rian Baas
135.09
Wendy Helmes
99.23
Lucas van Eijk
128.27
Harmen Timmerarends
117.89
Laura Maaijen
89.06
3Wilco van Amerongen
134.99
Fabiënne Overbeek
97.71
Chris Anker
123.49
Mark van der Horst
116.47
Thalina van der Wind
88.49
4Thomas van Midden
134.94
Demi Groothedde
95.15
Daniel Cluistra
122.55
Roy Velis
115.86
Rianne de Regt
87.57
5Wouter van Midden
132.92
Joriene Baas
92.97
Bas van Leeuwen
119.00
Hidde van Dam
110.72
Eline Kastelein
82.18

Klassement FLB Jeugd 2019

 JeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Wietske Pafforaad
29.06
Sietse Lefferts
41.12
Reinder Haanstra
34.15
Berber Haanstra
30.04
Nynke Klijn Velderman
26.72
2Hidde de Jong
17.50
Riemer Zijlstra
37.98
Daniël Veenstra
30.22
Emma Klijn Velderman
28.68
Vienne v/d Knaap
22.09
3Anna Joëlle Schönrock
14.15
Mads Tolsma
29.94
Jorrit Bouwstra
23.76
Mare v/d Zee
20.99
4Grytsje Veltman
7.60
Timo v/d Knaap
29.16
Daan Postma
22.30
Mirije Zorgdrager
20.59
5Auke Jan Jilderda
7.56
Wiebren Jongsma
28.52
Daniëlle Hielema
19.48

Klassement PBH Jeugd 2019

 Jeugd
1Julian van der Wind
35.94
2Stan van der Bas
34.40
3Nikita van Dijk
33.97
4Leroy van Maurik
33.87
5Lisanne Cazant
33.82

Selectie Klassement Jeugd voor FK/NK 2019

 JongensMeisjesJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Hidde de Jong
8.57
Johanna Hollema
8.06
Sietse Lefferts
10.83
Reinder Haanstra
8.36
Yenthe van Kammen
8.57
Vienne v/d Knaap
7.63
2Jeltske Terpstra
8.06
Mads Tolsma
10.43
Daniël Veenstra
8.32
Hylkje Hoekstra
8.16
Nynke Klijn Velderman
6.26
3Grytsje Veltman
7.60
Jeffrey Jansen
9.71
Daan Postma
7.66
Sanne Bouwstra
7.12
4Anna Joëlle Schönrock
7.32
Timo v/d Knaap
9.60
Jorrit Bouwstra
7.56
Berber Haanstra
7.02
5Wietske Pafforaad
7.30
Riemer Zijlstra
9.18
Daniëlle Hielema
6.88

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond