Overzicht klassementen
Algemeen Klassement Hollandse en Friese springers 2023
Senioren | Dames | Junioren | Jongens | Meisjes | Jongens 11-12 jaar | Meisjes 11-12 jaar | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erwin Timmerarends 145.22 | Marrit v/d Wal 114.06 | Hidde van Dam 139.32 | Harmen Bogaard 125.63 | Gemma van Oosterom 102.52 | Jarmo Timmens 92.69 | Nina v/d Vliet 23.08 |
2 | Reinier Overbeek 142.05 | Tessa Kramer 113.01 | Germ Terpstra 139.20 | Sietse Lefferts 123.98 | Noa de Boer 100.78 | Ysbrand Haanstra 86.12 | |
3 | Jaco de Groot 141.30 | Demi Groothedde 112.02 | Mark van der Horst 136.05 | Ferran Houdijk 122.00 | Jeltske Terpstra 99.49 | Jort van de Water 79.71 | |
4 | Ysbrand Galama 139.37 | Suzanne Mulder 110.26 | Rutger Haanstra 135.88 | Timo v/d Knaap 120.51 | Sanne Bouwstra 96.94 | Joep Verkleij 34.49 | |
5 | Rutger Piersma 138.23 | Fabiënne Overbeek 107.89 | Wisse Broekstra 135.67 | Brent Monsma 119.94 | Nikita van Dijk 95.09 | Eddy Keppel 24.02 |
Klassement Fryske Fierljep Kompetysje 2023
Senioren | Dames | Junioren | Jongens | Meisjes | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ysbrand Galama 139.37 | Marrit v/d Wal 114.06 | Germ Terpstra 139.20 | Sietse Lefferts 123.98 | Noa de Boer 100.78 |
2 | Rutger Piersma 138.23 | Sigrid Bokma 107.79 | Rutger Haanstra 135.88 | Timo v/d Knaap 120.51 | Jeltske Terpstra 99.49 |
3 | Freark Kramer 138.21 | Femke Rispens 105.54 | Wisse Broekstra 135.67 | Brent Monsma 119.94 | Sanne Bouwstra 96.94 |
4 | Thewis Hobma 138.14 | Hanneke Westert 104.57 | Michiel Zijlstra 130.65 | Mads Tolsma 117.02 | Hieke Vogel 93.89 |
5 | Bauke de Jong 136.21 | Femke Brouwer 103.05 | Riemer Durk Krol 130.52 | Djurre de Jong 116.96 | Lisanne de Jong 93.65 |
ABZ De Samenwerking Klassement 2023
Senioren | Dames | Junioren | Jongens | Meisjes | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Erwin Timmerarends 145.22 | Tessa Kramer 113.01 | Hidde van Dam 139.32 | Harmen Bogaard 125.63 | Gemma van Oosterom 102.52 |
2 | Reinier Overbeek 142.05 | Demi Groothedde 112.02 | Mark van der Horst 136.05 | Ferran Houdijk 122.00 | Nikita van Dijk 95.09 |
3 | Jaco de Groot 141.30 | Suzanne Mulder 110.26 | Ruben van Eijk 127.52 | Gerwin de Jong 114.32 | Isabel Overbeek 92.88 |
4 | Lucas van Eijk 134.40 | Fabiënne Overbeek 107.89 | Guus Hoogland 126.63 | Jelle de Ruijter 112.33 | Julia van der Kleij 89.36 |
5 | Wouter van Midden 134.38 | Joriene Baas 106.74 | Harmen Timmerarends 125.57 | Sander Kastelein 112.13 | Esther Wesselink 88.97 |
Klassement Fryske Fierljep Kompetysje Jeugd 2023
Jongens 11-12 jaar | Jongens tm 10 jaar | Meisjes 11-12 jaar | Meisjes tm 10 jaar | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hylke Brouwer 73.59 | Sander Postma 70.27 | Friso Hobma 64.18 | Lyke Kaag 61.59 | Nina v/d Vliet 61.75 | Alant Haanstra 53.81 |
2 | Ysbrand Haanstra 67.28 | Thijmen Verkaik 63.88 | Jurjen Kampen 57.68 | Else Klijn Velderman 59.90 | Marrit Bouwhuis 52.74 | |
3 | Brend Haanstra 64.08 | Wout Dijk 62.97 | Freark Smink 52.41 | Fardau Schaap 55.23 | Berber v/d Wal 52.13 | |
4 | Johannes Vogel 57.75 | Bram Bergstra 61.32 | Sybren de Vries 48.70 | Welmoed Altena 52.62 | Jente Brouwer 43.55 | |
5 | Matthijs Baar 26.04 | Julius Amsterdam 53.08 | Melvin Minnema 13.90 | Nienke Galema 52.52 | Afke Jildou Struiksma 25.59 |
Klassement Jeugd voor FK/NK 2023
Jongens 11-12 jaar | Jongens tm 10 jaar | Meisjes 11-12 jaar | Meisjes tm 10 jaar | |
---|---|---|---|---|
1 | Hylke Brouwer 22.03 | Friso Hobma 20.08 | Nina v/d Vliet 19.39 | Marrit Bouwhuis 16.94 |
2 | Sander Postma 20.88 | Jurjen Kampen 17.12 | Lyke Kaag 19.26 | Alant Haanstra 16.25 |
3 | Ysbrand Haanstra 20.76 | Freark Smink 16.24 | Else Klijn Velderman 18.51 | Berber v/d Wal 16.04 |
4 | Brend Haanstra 19.82 | Sybren de Vries 14.78 | Fardau Schaap 16.65 | Jente Brouwer 13.58 |
5 | Wout Dijk 19.73 | Melvin Minnema 13.90 | Nienke Galema 16.25 | Afke Jildou Struiksma 13.54 |
Klassement PBH Jeugd 2023
Jeugd | |
---|---|
1 | Roel Hoogenboom 67.04 |
2 | Stef Kooper 66.91 |
3 | Jari Lekkerkerker 66.44 |
4 | Jeroen van der Wind 66.18 |
5 | Jonah Timmens 63.54 |
Selectie Klassement Jeugd voor HK/NK 2023
Jongens 11-12 jaar | Jongens tm 10 jaar | Meisjes 11-12 jaar | Meisjes tm 10 jaar | |
---|---|---|---|---|
1 | Jarmo Timmens 21.16 | Jari Lekkerkerker 19.64 | Jonna van der Schaft 17.73 | Lisa van Niekerk 15.75 |
2 | Joep Verkleij 20.73 | Jonah Timmens 18.15 | Dieke van Schaik 17.68 | Dayenne Snel 14.86 |
3 | Stef Kooper 20.50 | Leon Cazant 17.28 | Fenna Stolwijk 17.67 | Isa Meijer 14.21 |
4 | Eddy Keppel 20.49 | Roel Ansink 17.13 | Fieke Lameris 16.93 | Amy van Niekerk 13.80 |
5 | Jort van de Water 20.24 | Jesse Rijken 16.28 | Jinte van den Brink 16.69 | Zoey Versteeg 13.08 |
Klassement 2023 - tien sprongen
Senioren | Dames | Junioren | Jongens | Meisjes | Jongens 11-12 jaar | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erwin Timmerarends 204.46 | Tessa Kramer 159.06 | Hidde van Dam 196.06 | Harmen Bogaard 177.63 | Gemma van Oosterom 144.67 | Jarmo Timmens 129.94 |
2 | Reinier Overbeek 201.77 | Demi Groothedde 157.55 | Mark van der Horst 191.68 | Ferran Houdijk 172.27 | Nikita van Dijk 132.21 | Jort van de Water 111.26 |
3 | Jaco de Groot 200.08 | Suzanne Mulder 154.80 | Ruben van Eijk 179.52 | Jelle de Ruijter 158.17 | Isabel Overbeek 131.36 | Joep Verkleij 34.49 |
4 | Lucas van Eijk 190.03 | Fabiënne Overbeek 151.53 | Harmen Timmerarends 176.83 | Gerwin de Jong 158.16 | Julia van der Kleij 125.89 | Eddy Keppel 24.02 |
5 | Sander van Vliet 189.50 | Joriene Baas 150.62 | Jonathan Timmerarends 170.41 | Sander Kastelein 157.90 | Esther Wesselink 124.50 |
Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond