DatumTijdPlaatsNaam
1za 26-06-202114:00KockengenJeugd
2za 26-06-202114:00Kockengen2e klasse
3za 26-06-202118:30Kockengen1e klasse
4di 29-06-202119:00VlistRabobank Bokaal 2e klasse
5di 29-06-202119:00VlistRabobank Bokaal Jeugd
6wo 30-06-202119:00VlistHoffman DME Techniek Bokaal
7za 03-07-202114:00VlistDe Samenwerking Bokaal2e klasse
8za 03-07-202114:00VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
9za 03-07-202118:30VlistDe Samenwerking Bokaal
10di 06-07-202119:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
11di 06-07-202119:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
12wo 07-07-202119:00JaarsveldNowa Computers Bokaal
13wo 07-07-202119:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
14za 10-07-202114:00JaarsveldSjors Overbeek Bokaal
15za 10-07-202114:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
16za 10-07-202118:30JaarsveldEikelenboom Bokaal 2e klasse
17za 10-07-202118:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
18di 13-07-202119:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse
19di 13-07-202119:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd
20wo 14-07-202119:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal
21vr 16-07-202119:00Kockengen1e klasse
22za 17-07-202118:30Kockengen2e klasse
23za 17-07-202118:30KockengenJeugd
24di 20-07-202119:00Polsbroekerdam2e klasse
25di 20-07-202119:00PolsbroekerdamJeugd
26wo 21-07-202119:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
27za 24-07-202111:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
28za 24-07-202111:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
29za 24-07-202114:30PolsbroekerdamPolsstokdag 1e klasse /Jeva Bokaal
30za 31-07-20219:30It HeidenskipNFM (ochtendronde)
31za 31-07-202113:00It HeidenskipNFM (middagronde)
32za 31-07-202118:30It HeidenskipNFM Finale
33di 03-08-202118:30LinschotenJeugd
34di 03-08-202118:30Linschoten2e klasse
35wo 04-08-202118:30LinschotenLange Willem Trofee / Camping de Boerderij
36za 07-08-202114:00Linschoten2e klasse
37za 07-08-202114:00LinschotenJeugd
38za 07-08-202118:30Linschotenvan Vliet Caravans Cup
39di 10-08-202118:30VlistRecycle Cup 2e klasse
40di 10-08-202118:30VlistRecycle Cup Jeugd
41wo 11-08-202118:30VlistVlister Bokaal
42vr 13-08-202118:00ZegveldHollands Kampioenschap Jeugd
43za 14-08-202114:00VlistTweekamp
44di 17-08-202118:30Kockengen2e klasse
45di 17-08-202118:30KockengenJeugd
46wo 18-08-202118:30Kockengen1e klasse
47za 21-08-202114:00ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
48za 21-08-202114:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
49za 21-08-202118:30ZegveldBoer Bert Bokaal
50di 24-08-202118:30ZegveldSnacker Dekker Bokaal 2e klasse
51di 24-08-202118:30ZegveldSnacker Dekker Bokaal Jeugd
52wo 25-08-202118:30Zegveld1e klasse
53vr 27-08-202118:00Polsbroekerdam2e klasse
54za 28-08-202113:00KockengenNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
55za 28-08-202118:00PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal
56di 31-08-202118:30Jaarsveld2e klasse
57di 31-08-202118:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
58wo 01-09-202118:30JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
59wo 01-09-202118:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
60za 04-09-202114:00JaarsveldHollands Kampioenschap
61di 07-09-202118:30Linschoten2e klasse
62di 07-09-202118:30LinschotenJeugd
63wo 08-09-202118:30LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
64za 11-09-202114:00LinschotenVKP Trofee
65za 11-09-202118:30LinschotenZwarte Bokaal 2e klasse
66za 11-09-202118:30LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
67ma 13-09-202118:00JaarsveldJeugd + ouders
68za 18-09-202114:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen

Wedstrijden eerder in 2021

 DatumTijdPlaatsNaam
108-05-202114:30:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard - Afgelast ivm Coronaregels
208-05-202118:30:00Polsbroekerdam2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
308-05-202118:30:00PolsbroekerdamJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
414-05-202118:30:00VlistRabobank bokaal 2e Klasse - Afgelast ivm Coronaregels
514-05-202118:30:00VlistRabobank Bokaal Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
615-05-202114:30:00VlistRabobank Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
718-05-202119:00:00Linschoten2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
819-05-202119:00:00LinschotenKampioenschap van Linschoten - Afgelast ivm Coronaregels
922-05-202114:30:00JaarsveldNowa Computers Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
1022-05-202114:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1122-05-202118:30:00JaarsveldEikelenboom bokaal (2e klasse) - Afgelast ivm Coronaregels
1222-05-202118:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1325-05-202119:00:00ZegveldSnacker Dekker Bokaal 2e klase - Afgelast ivm Coronaregels
1426-05-202119:00:00ZegveldZegvelds Kampioenschap - Afgelast ivm Coronaregels
1529-05-202114:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1629-05-202114:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
1729-05-202118:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
1801-06-202119:00:00Polsbroekerdam2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1902-06-202119:00:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
2003-06-202114:00:00VlistJeugd
2105-06-202111:00:00PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
2205-06-202114:30:00PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels
2305-06-202114:30:00PolsbroekerdamClubkampioenschappen Polsstokkerdam
2405-06-202118:30:00PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels
2509-06-202119:00:00VlistHoffman DME Techniek Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels
2612-06-202114:30:00KockengenSeizoensopening jeugd 2021
2719-06-202114:30:00LinschotenJeugd

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond