Uitslag 1ste klasse
It Heidenskip 18-07-2006

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenBart Helmholt19.77
DamesJildou Postma13.54
JuniorenHannes Scherjon19.10
JongensNard Brandsma17.38

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bart Helmholt, BurgumBG19.7717.9718.3317.2719.66 (p.r.)19.77 (p.r.)
2Thewis Hobma, HarlingenIJ18.3913.300.0018.39 (p.r.)16.470.00
3Ysbrand Galama, WarkumHS17.9117.340.0017.9114.190.00
4Oane Galama, It HeidenskipHS17.590.0017.0517.590.000.00
5Klaas Haanstra, WorkumHS17.5816.9717.1717.58
6Rein v/d Wal, ParregaHS17.0516.0016.1717.05
7Egon van Kammen, NoardburgumBG16.1014.4716.100.00
8Mark van Houten, SneekHS0.000.000.000.00

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rients van der Wal, It HeidenskipHS18.5317.480.0018.530.0016.59
2Evert van der Wal, WorkumHS16.5515.9813.0916.55
3Niek Roorda, AkkrumJR16.2315.5316.2314.09
4Reinder Steenbeek, IJlstIJ16.1316.1312.980.00
5Steven Jan Lefferts, BuitenpostBT15.8315.8315.380.00
6Pieter Coehoorn, WageningenBT15.6015.1015.1315.60
7Klaas Spriensma, GerkeskloosterBT15.5315.530.0015.19

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harmen Bokma, WorkumHS16.2714.310.0016.27 (p.r.)
2Simme Schievink, KollumBT15.7514.5415.7515.44
3Rudi Walta, WorkumHS15.2615.2614.8013.28
4Hendrik Steenbergen, BurgumBG15.2014.0412.6715.20
5Frederik Boersma, KollumerpompBT15.1814.1015.1814.50
6Klaas Lieuwes, OudwoudeBT15.100.0015.1013.43
7John Burghout, Zwaagwesteinde14.9913.8714.9914.75
8Douwe Terpstra, KollumerzwaagBT14.1613.0011.3514.16

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jildou Postma, WinsumWI13.5410.5113.540.000.009.92
2Janneke Noordmans, SuwaldBG13.1113.110.0012.7112.6512.70
3Nynke Veltman, DrachtenWI12.550.0012.550.0010.710.00
4Joke de Boer, SneekHS11.7911.1811.4211.79
5Gerbrig v/d Velde, SintjohannesgaJR11.740.0011.2111.74
6Martha van Assen, WestergeestBT11.3910.9710.5411.39 (p.r.)
7Johanna de Boer, OudwoudeBT10.2510.250.000.00
8Tjitske v/d Sluis, TzumWI0.000.000.000.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hannes Scherjon, NoardburgumBG19.1018.79 (p.r.)15.5918.410.0019.10 (p.r.)
2Jacob Scherjon, GytsjerkBG16.9716.5516.970.0016.5916.69
3Thomas Helmholt, BurgumBG16.8715.790.0016.8016.8713.51
4Sjouke Koen, JoureJR16.4215.2716.4215.27
5Hessel Zeinstra, It HeidenskipHS16.2415.2014.9616.24 (p.r.)
6Bart Holtrop, WinsumWI15.9114.0015.9114.73
7Jan Cornelis van Maassen, KollumBT15.6315.6314.160.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nard Brandsma, WarkumHS17.3814.0716.21 (p.r.)0.0017.38 (p.r.)15.50
2Hilbert Steenbeek, WageningenIJ15.9715.8215.9714.7515.740.00
3Evert Ane Abma, WommelsWI15.9015.0714.9415.900.000.00
4Sjoerd Hobma, GroningenIJ15.6010.6815.2115.60
5Age Ellert v/d Velde, SintjohannesgaJR15.3014.4015.30 (p.r.)15.13
6Alwin Fonk, BurgumBG14.870.000.0014.87

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond