Uitslag Zwarte Bokaal
Linschoten 25-06-2008

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenTheo van Kooten20.29
DamesLiesbeth de Groot - de With14.30
JuniorenChristiaan Spruit17.95
JongensFreek Strien16.24

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Theo van Kooten, HaastrechtVL20.2915.2418.1116.7520.29 (p.r.)16.08
2Jaco de Groot, KamerikZV17.810.0017.3717.810.000.00
3Erik Bos, WaarderVL17.6617.0317.3117.660.0017.12
4Floris van Elzakker, WoerdenZV16.440.000.0016.44
5Bertjan van Vliet, WoerdenLS15.9915.9912.9315.73
6Gerwin van Vliet, LinschotenLS15.8015.800.000.00
7Bastiaan de Bruijn, LopikJV13.830.000.0013.83

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD14.3012.9513.0414.300.0013.58
2Margriet Kamphof, MontfoortLS13.870.0013.8713.010.0013.22
3Dymphie Baas, OudewaterPD13.690.000.0013.690.0012.64
4Jessica Snoek, OudewaterPD13.6813.68 (p.r.)13.3813.39
5Marja van Kooten, HaastrechtVL13.5013.2913.5010.30
6Carla Bos, BodegravenVL13.4713.190.0013.47

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Christiaan Spruit, MontfoortLS17.9517.95 (p.r.)0.000.000.0014.97
2Kenneth Broos, LinschotenLS17.4517.4515.2315.2117.1113.14
3Jan-Willem de Groot, LinschotenLS16.4416.4414.9716.320.0016.36
4Sebastiaan van Oort, LopikJV15.7515.2914.0615.75
5Niels Koetsier, HurdegarypGR15.7014.6915.700.00
6Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV14.2813.4312.8914.28
7Corné Spruit, WoerdenLS14.010.0013.8414.01

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Freek Strien, BenschopPD16.2415.5816.24 (p.r.)0.0014.5013.31
2Rick Barten, LinschotenLS15.890.0014.5915.890.0015.37
3Wilco van Amerongen, BenschopPD15.4015.400.000.0014.910.00
4Johnny Haars, UitwegJV15.1412.3513.0015.14 (p.r.)
5Dennis van Zelderen, LopikJV15.0815.080.000.00
6Wilco den Boer, BenschopPD15.0113.5214.0915.01
7Felipe Roskam, OudewaterPD14.4313.1213.8814.43 (p.r.)
8Thijs Hoogendoorn, LinschotenLS13.4113.41 (p.r.)13.110.00
9Arie Jan van der Vlist, SchoonhovenVL13.3411.2911.8213.34 (p.r.)
10Rian Baas, UtrechtPD13.1213.1212.8412.30
11Wilco van Wageningen, LinschotenLS12.6612.6612.640.00
12Wietse van Schaik, BenschopPD12.5212.5012.529.88
13Bram van den Berg, BenschopPD12.0611.3111.7212.06
14Matthijs van Rooijen, HarmelenPD11.670.0011.6711.35
15Jordin Maton, BenschopPD11.6111.6111.2311.41

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Laurens LekkerkerkerJV13.7612.400.0013.76
2Pim Hoogendoorn, LinschotenLS13.0912.1112.56 (p.r.)13.09 (p.r.)
3Martijn van Schaik, BenschopPD12.4111.3410.9312.41
4Maik Backx, HaastrechtVL12.3411.4112.3411.79
5Wessel Klok, LinschotenLS12.3012.0211.0712.30
6Jens Vlasveld, IJsselsteinPD11.8010.8711.5211.80
7Ruben van Egmond, Harmelen11.6811.180.0011.68
8Christiaan de With, BenschopPD11.4511.450.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond