Uitslag Martin de Ridder, Groenevakwinkel Bokaal
Polsbroekerdam 15-07-2010

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot18.88
DamesWendy Helmes14.50
JuniorenWilco van Amerongen17.70
JongensErwin Timmerarends15.63

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV18.8818.490.000.0018.88
2Erik Bos, WaarderVL17.4116.1812.4016.8016.8817.41
3Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.1215.990.0017.12
4Christiaan Spruit, MontfoortLS16.4316.3016.430.00
5Niels Koetsier, HurdegarypGR16.2315.7116.2315.94
6Pieter Verweij, WoerdenZV0.000.000.000.00
7Floris van Elzakker, WoerdenZV0.000.000.000.00

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Kenneth Broos, LinschotenLS17.1016.730.000.000.0017.10
2Werner Kamphof, OudewaterLS16.2015.1916.2015.76
3Gerwin van Vliet, LinschotenLS15.9715.880.0015.97
4Sebastiaan van Oort, LopikJV15.590.0015.590.00
5Corné Lekkerkerker, JaarsveldJV15.250.0015.250.00
6Pieter Hielema, KockengenZV0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.5013.910.0013.9211.5514.50
2Jessica Snoek, OudewaterPD14.450.0013.5013.7614.3614.45
3Fabienne Booij, BenschopPD13.4512.1613.4511.340.0012.24
4Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD13.1213.1213.040.00
5Carina den Hartogh, WoerdenLS13.080.000.0013.08
6Sofie Strien, BenschopPD12.4311.6612.430.00
7Margriet Kamphof, MontfoortLS12.4210.9012.4211.55

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wilco van Amerongen, BenschopPD17.7016.0616.4516.040.0017.70
2Rian Baas, UtrechtPD17.5916.1616.220.000.0017.59
3Sander van Vliet, OudewaterPD16.4515.440.0015.2816.450.00
4Geert Pieter de Bruijn, LopikJV16.3216.320.0014.79
5Dennis van Zelderen, LopikJV16.1915.1016.190.000.0012.84

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Maik Backx, HaastrechtVL15.1514.6315.1514.86
2Wietse van Schaik, BenschopPD14.7311.6813.5614.73
3Wilco den Boer, BenschopPD14.5014.3714.3614.50
4Jordin Maton, BenschopPD14.3712.560.0014.37
5Arno Baas, OudewaterPD14.310.0014.310.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, MontfoortLS15.6314.9114.1615.630.0014.73
2Wessel Klok, LinschotenLS14.4414.2114.4414.110.0013.22
3Martijn Rietveld, HaastrechtVL14.200.0012.2414.200.0013.65
4Bas van Ingen, ZegveldZV14.1313.4714.0814.13
5Dennis van Duin, HaastrechtVL13.9913.990.000.00
6Thomas van Midden, VlistVL12.6412.640.0011.79

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond