Uitslag Martin de Ridder, Groenevakwinkel Bokaal
Polsbroekerdam 25-05-2011

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJan-Willem de Groot18.29
DamesDymphie Baas14.42
JuniorenWilco van Amerongen18.03
JongensErwin Timmerarends16.92

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV17.5414.4217.5416.900.000.00
2Corné Spruit, WoerdenLS17.3116.6217.310.000.000.00
3Christiaan Spruit, MontfoortLS17.0717.070.0015.600.0015.91
4Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.050.0013.6017.05
5Niels Koetsier, HurdegarypGR16.9115.5416.4016.91
6Erik Bos, WaarderVL16.8713.8816.8714.42

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jan-Willem de Groot, LinschotenLS18.2916.8718.2917.3411.8917.90
2Gerwin van Vliet, LinschotenLS15.8315.8315.260.00
3Theo van Kooten, HaastrechtVL15.240.0013.1015.24
4Corné Lekkerkerker, JaarsveldJV14.4413.080.0014.44
5Florus de With, BenschopPD13.6112.3413.610.00
6Hans van Eijk, BergschenhoekVL13.1013.1012.350.00
7Pieter Hielema, KockengenZV12.2012.200.0011.22

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Dymphie Baas, OudewaterPD14.420.000.0014.4212.450.00
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.0714.0713.150.0013.870.00
3Margriet Kamphof, MontfoortLS13.2012.4810.6813.200.0012.74
4Annemarie van Schaik, UtrechtVL13.0812.4313.0812.78
5Jessica Snoek, OudewaterPD12.9212.650.0012.92
6Carina den Hartogh, WoerdenLS12.8912.4711.1412.89
7Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD12.2212.220.0010.20

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wilco van Amerongen, BenschopPD18.0318.0312.2813.6617.2117.78
2Sander van Vliet, OudewaterPD17.6317.6315.910.000.000.00
3Rian Baas, UtrechtPD16.6316.630.000.000.0015.55
4Dennis van Zelderen, LopikJV16.5414.7816.5414.3716.1215.84
5Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV16.5016.370.0016.500.0015.55
6Geert Pieter de Bruijn, LopikJV16.4514.9116.4516.03
7Freek Strien, BenschopPD16.3016.2116.300.00
8Johnny Haars, UitwegJV15.6914.7815.6915.53

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arno Baas, OudewaterPD16.0514.3115.5216.05
2Laurens LekkerkerkerJV15.6414.4115.1015.64
3Maik Backx, HaastrechtVL15.3914.1515.3914.95
4Wilco den Boer, BenschopPD13.9613.960.0013.90

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS16.9214.5715.4315.4316.920.00
2Martijn Rietveld, HaastrechtVL14.6114.0914.6113.500.000.00
3Stefan Baas, OudewaterPD13.7911.9413.790.000.0013.34
4Jens Vlasveld, IJsselsteinPD13.6213.620.0012.79
5Geert Brokking, LopikJV13.4712.210.0013.47
6John Cluistra, HaastrechtPD13.4511.7013.0713.45 (p.r.)
7Ricardo Faaij, HaastrechtLS12.5212.520.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond