Uitslag Uw Groene Vakwinkel M. de Ridder Bokaal
Polsbroekerdam 18-07-2012

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot21.00
DamesWendy Helmes14.41
JuniorenLaurens Lekkerkerker17.95
JongensRicardo Faaij17.22

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV21.0018.2118.1421.000.000.00
2Jan-Willem de Groot, LinschotenLS17.9516.6016.8717.9517.710.00
3Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.5416.3116.54
4Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV16.450.0016.4514.18
5Erik Bos, WaarderVL15.3015.2313.4115.30
6Theo van Kooten, HaastrechtVL12.600.0012.1012.60

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gerwin van Vliet, LinschotenLS17.3916.6117.100.000.0017.39
2Arno Baas, OudewaterPD17.1113.4314.9517.11 (p.r.)16.800.00
3Lambert Groothedde, JaarsveldJV16.0315.2512.4016.03
4Hans van Eijk, BergschenhoekVL15.6715.6715.200.00
5Corné Lekkerkerker, JaarsveldJV14.750.000.0014.75
6Florus de With, BenschopPD13.220.0013.220.00
7Floris van Elzakker, WoerdenZV0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.4114.4114.100.000.000.00
2Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD14.2014.200.0012.0812.160.00
3Carina den Hartogh, WoerdenLS13.5512.4013.2313.5513.540.00
4Annemarie van Schaik, UtrechtVL11.6611.6610.890.00
5Margriet Kamphof, MontfoortLS0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Laurens Lekkerkerker, IJsselsteinJV17.9515.8817.950.000.0013.49
2Rian Baas, UtrechtPD17.150.0015.970.0017.150.00
3Pim Hoogendoorn, LinschotenLS17.1515.3717.1515.780.0014.22
4Maik Backx, HaastrechtVL16.210.0016.210.000.0014.99
5Thomas van Midden, VlistVL13.8913.890.000.00
6Erwin Timmerarends, MontfoortLS13.7813.780.000.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Freek Strien, BenschopPD15.6614.5915.6611.79
2Jordin Maton, BenschopPD15.5315.530.000.00
3Geert Brokking, LopikJV14.3714.370.0013.28
4Martijn Rietveld, HaastrechtVL14.2213.160.0014.22
5Bram van den Berg, BenschopPD14.1814.0114.180.00
6Jaco de Hoop, IJsselsteinJV14.1013.5114.1013.88

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.2214.9114.830.0017.22 (p.r.)0.00
2Remco Benschop, SnelrewaardLS15.1110.6914.6715.11 (p.r.)14.4513.31
3Ronald van Bemmel, UtrechtLS14.9111.6414.8610.070.0014.91
4Niels van der Kroef, LinschotenLS14.3914.39 (p.r.)0.000.00
5Robert Benschop, SnelrewaardLS13.7412.4813.4213.74
6Nees de Bruijn, OudewaterPD11.8711.8710.350.00
7Bertram Hutten, IJsselsteinPD9.949.940.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond