Uitslag Nederlandse Kampioenschappen - Jeugd
Grijpskerk 31-08-2013

Winnaars

CategorieNaamAfstand
Jongens 11-12 jaarWietse Nauta10.60
Jongens tm 10 jaarKenzo Hielema8.36
Meisjes 11-12 jaarSigrid Bokma10.00
Meisjes tm 10 jaarTirza Boschma8.56

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Wietse Nauta, IJlstIJ10.6010.600.0010.049.03
2Reinier Overbeek, BenschopPD10.4410.4410.250.0010.06
3Jarich Wijnstra, TzumWI10.429.929.559.9410.42
4Minne Smit, WinsumWI10.3710.0510.368.8010.37
5Gijs de Kruijf, ZegveldZV10.0910.090.009.989.83
6Thys Jan Bootsma, NijlandIJ9.250.009.258.76
7Corné de Regt, LinschotenLS8.987.588.988.71
8Chris Anker, VlistVL8.778.770.008.64
9Gerco van Oort, LopikPD8.478.117.598.47
10Thomas de Vries, StroobosBT8.458.058.458.17
11Rogier Kok, LinschotenLS8.308.268.258.30
12Timon de Haay, LopikPD8.248.240.000.00
13Aron Verburg, ZegveldZV7.406.377.400.00
14Allard Sikkens, GrijpskerkGR6.820.006.67 (p.r.)6.82 (p.r.)
15Hindrik Westra, BurgumBG6.730.006.730.00

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Kenzo Hielema, KockengenSV8.366.888.367.317.65
2Twan Kastelein, ZegveldZV8.106.940.008.100.00
3Stefan Douma, OppenhuizenIJ7.987.497.980.000.00
4Eimert van Ingen, ZegveldZV7.987.237.987.41
5Mark van der Horst, SchoonhovenVL7.957.957.607.70
6Jorn Kamphof, LinschotenLS7.897.897.310.00
7Martijn Timmerman, LinschotenLS7.827.317.826.97
8Jannick v/d Wal, 0GR7.266.26 (p.r.)6.90 (p.r.)7.26 (p.r.)
9Rutger Smit, WinsumWI7.000.000.007.00
10Ruurd Valkema, JoureJR6.876.810.006.87
11Wisse Broekstra, TzummarumWI6.730.006.736.36

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS10.008.820.009.6610.00
2Mare Dijkstra, MolkwerumHS8.737.568.297.458.73
3Bente Vlas, HeegIJ8.498.048.498.348.47
4Demi Groothedde, JaarsveldJV8.468.467.640.008.45
5Esmee Faber, SneekIJ8.148.140.000.000.00
6Silke Hoekstra, IJlstIJ8.077.928.076.67
7Marlinda Cluistra, HaastrechtPD7.866.050.007.86
8Gerbrich Steensma, WarfstermolenBT6.956.950.006.88
9Roelie Maat, JoureJR6.836.126.830.00
10Fardau van Akker, SuwâldBG6.500.006.506.32
11Liselotte Veenstra, SuwâldBG6.425.82 (p.r.)6.13 (p.r.)6.42 (p.r.)
12Anita van Dam, BerkenwoudeVL6.305.856.300.00
13Iris Mulder, VlistVL6.266.260.000.00

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Tirza Boschma, SneekIJ8.567.718.168.468.56
2Babet Strien, CabauwJV7.837.407.177.830.00
3Irene den Besten, WoerdenLS7.656.486.967.65 (p.r.)7.16
4Femke Rispens, NiehoveGR7.607.45 (p.r.)7.60 (p.r.)0.00
5Rianne de Regt, LinschotenLS7.537.417.537.48
6Henrieke Wijnstra, TzumWI6.646.276.64 (p.r.)6.38
7Suzanne Mulder, VlistVL5.815.810.000.00
8Jeltje Maat, JoureJR0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond