Uitslag Installatiebedrijf van der Vaart Bokaal
Linschoten 03-05-2014

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.91
DamesWendy Helmes14.39
JuniorenRicardo Faaij18.70
JongensRobert Benschop15.91

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, WoerdenZV20.9120.9119.940.0019.1818.97
2Wilco van Amerongen, BenschopPD19.2817.2317.960.0019.28
3Rian Baas, UtrechtPD18.2415.1717.1318.2418.000.00
4Sander van Vliet, OudewaterPD17.770.0017.770.00
5Jan-Willem de Groot, LinschotenLS16.7716.1915.4216.4116.7716.25
6Arno Baas, OudewaterPD15.3614.310.0015.36

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erik Bos, WaarderVL16.2216.2213.3416.09
2Werner Kamphof, OudewaterLS16.040.0015.0216.04
3Laurens Lekkerkerker, IJsselsteinJV15.9715.0915.9715.87
4Gerwin van Vliet, LinschotenLS15.8715.020.0015.87
5Christiaan de With, BenschopPD15.5214.810.0015.52
6Maik Backx, HaastrechtVL15.2715.270.000.00
7Bram van den Berg, BenschopPD14.860.0014.8613.53

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.3913.0813.7214.1013.7414.39
2Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL14.250.0013.1812.8414.2511.13
3Carina den Hartogh, WoerdenLS13.6713.330.0013.670.0011.49
4Liesbeth de Groot - de With, WoerdenPD13.3311.8913.0213.330.000.00
5Joriene Baas, OudewaterPD12.9811.6312.6512.98
6Eline Duurkoop, WoerdenLS12.5611.8011.7912.56
7Gerianne Boer, KamerikLS11.4311.300.0011.43

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Doriene de Wit, OudewaterPD13.3912.4012.6613.39 (p.r.)13.210.00
2Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD12.2410.9412.2411.14
3Esther StigterJV12.0510.8011.0312.05
4Brenda Baars, BenschopPD11.7410.7111.7411.58
5Femke van Schaik, BenschopPD11.7410.8111.7410.87
6Tessa van Schaik, MontfoortLS11.3210.8311.3210.34
7Dorine van der Stok, BenschopPD10.8410.2110.3510.84
8Kathy Baars, BenschopPD10.7310.720.0010.73

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.7017.050.0018.7017.3514.75
2Erwin Timmerarends, MontfoortLS18.5317.5616.7617.610.0018.53
3Thomas van Midden, VlistVL17.9015.9215.4916.2515.7917.90
4Pim Hoogendoorn, LinschotenLS15.8815.7615.880.00
5Ronald van Bemmel, UtrechtLS15.0515.050.000.00
6Nees de Bruijn, OudewaterPD14.9214.0614.1514.92
7Niels van der Kroef, LinschotenLS14.5114.5113.9614.44

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Robert Benschop, SnelrewaardLS15.9113.8514.8514.9015.2915.91
2Daniel Cluistra, HaastrechtPD14.7213.440.0014.7213.190.00
3Matthieu van Vuuren, BenschopPD14.3513.6514.0514.3512.990.00
4Gerwin Kastelein, ZegveldZV14.2914.2912.830.00
5Auke de Wit, JaarsveldJV14.1114.1114.0513.62
6Tom Vendrig, MontfoortLS13.8513.850.000.00
7Arjan Mulder, VlistVL13.4712.4213.3513.47
8Reinier Rietveld, HaastrechtVL13.3411.7512.3513.34
9Kevin de Jong, StolwijkVL12.370.0012.370.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond