Uitslag 1ste klasse
Joure 03-06-2015

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenNard Brandsma19.03
DamesMarrit v/d Wal16.55
JuniorenSytse Bokma19.12
JongensJesper Demmer15.55

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nard Brandsma, WarkumHS19.0317.3815.5616.8119.0318.53
2Alwin Fonk, BurgumBG18.560.0018.560.000.00
3Oane Galama, HilaardHS18.3517.560.000.0018.350.00
4Bart Helmholt, NoardburgumBG17.6316.6517.630.000.0012.39
5Hans Ulco de Boer, JutrijpIJ17.150.0017.150.00
6Age Hulder, TytsjerkBG16.970.000.0016.97
7Thomas Helmholt, BurgumBG16.5214.4216.5216.52
8Thewis Hobma, HarlingenIJ0.000.000.000.00

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Niels Koetsier, HurdegarypGR16.3616.360.000.00
2Robin Rinzema, JistrumBG14.350.0014.350.00
3Jelte Hitzert, WommelsWI0.000.000.000.00
4Jan Cornelis van Maassen, KollumBT0.000.000.000.00
5Bas Tolboom, NiehoveGR0.000.000.000.00
6Hugo Bosgraaf, GrijpskerkGR0.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS16.5513.9415.9116.55
2Klaske Nauta, IJlstIJ14.600.0014.0914.2314.6014.22
3Melanie Heins, WorkumHS14.200.000.0014.2013.240.00
4Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.2411.7012.1213.24
5Anneke Broersma, LemelerveldBG13.2311.6011.8513.23
6Hiske Galama, SneekBG13.2313.230.000.00
7Akke Dijkstra, BrantgumBT13.0813.0812.2412.89

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sytse Bokma, WorkumHS19.1217.9919.1217.4817.4918.53
2Freerk v/d Werff, It HeidenskipHS17.1814.8717.180.000.000.00
3Freark Kramer, It HeidenskipHS17.1217.120.000.0015.4816.74
4Jan Teade Nauta, IJlstIJ16.640.0016.640.00
5Rutger Piersma, KoudumHS16.3314.8816.3315.19
6Bobby Zwaagman, IJlstIJ16.2115.990.0016.21
7Simon Willem Hoeksma, EeBT15.8215.8215.200.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jesper Demmer, GroningenHS15.5514.400.0015.55 (p.r.)0.000.00
2Gerard Hooisma, Oudehaske15.5215.52 (p.r.)0.0015.5014.940.00
3Hessel Haanstra, WorkumHS14.9513.1514.950.0013.7214.55
4Jos Bethlehem, IJlstIJ14.560.000.0014.56
5Jarich Wijnstra, HallumWI14.1914.190.000.00
6Koos Bergsma, EarnewâldWI13.3411.8613.340.00
7Sietse v/d Meer, HeegIJ13.2813.280.000.00
8Wietse Nauta, IJlstIJ12.810.0012.8112.62

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.1013.9113.2412.7814.1013.54
2Maureen Poiesz, SneekHS13.940.0012.880.000.0013.94
3Marije Reitsma, IJlstIJ13.270.0013.0713.2712.910.00
4Inge Demmer, WorkumHS12.4412.0412.440.00
5Esmee Faber, SneekIJ12.2512.2511.9011.84
6Bente Vlas, HeegIJ12.040.0012.0411.91
7Mare Dijkstra, MolkwerumHS11.7811.2711.7811.55

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond