Uitslag Installatiebedrijf Van der Vaart Bokaal
Linschoten 20-06-2015

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.77
DamesDymphie Baas - van Rooijen16.26
JuniorenErwin Timmerarends19.68
JongensDaniel Cluistra16.72

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV20.7719.330.0019.180.0020.77
2Theo van Kooten, HaastrechtVL18.6916.4618.6914.5216.2317.29
3Bastiaan de Bruijn, LopikJV18.1315.7718.1315.890.0014.05
4Erik Bos, WaarderVL17.4017.3017.400.00
5Maik Backx, HaastrechtVL16.9416.880.0016.94

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Matthijs van Rooijen, HarmelenPD17.7917.7017.2017.790.000.00
2Jan-Willem de Groot, LinschotenLS17.730.0017.7317.7215.5216.66
3Werner Kamphof, OudewaterLS17.0414.7117.0416.05
4Bram van den Berg, BenschopPD16.9114.9514.9116.91
5Christiaan de With, BenschopPD16.4216.420.0015.83
6Arno Baas, OudewaterPD0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Dymphie Baas - van Rooijen, OudewaterPD16.2614.9715.3216.2614.780.00
2Joriene Baas, OudewaterPD14.8113.7914.8111.6411.770.00
3Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD13.8012.8613.1012.8613.8011.42
4Jessica Snoek, OudewaterPD13.490.0013.490.00
5Julia van Eijk, HaastrechtVL12.9512.9012.9512.91
6Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD12.7912.790.0012.74
7Carina den Hartogh, WoerdenLS12.5512.550.000.00
8Demi Groothedde, JaarsveldJV12.0212.020.0012.02

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL13.6513.4113.0213.2013.6513.28
2Gerianne Boer, KamerikLS13.0712.8412.7013.07
3Brenda Baars, BenschopPD12.5312.5312.360.00
4Marielle KasteleinZV12.5112.0812.5112.31
5Judith den Hollander, BenschopPD11.960.0011.9611.59
6Annemarie van Schaik, UtrechtVL11.6811.4511.680.00
7Rianne de Regt, LinschotenLS11.6111.2611.6110.83
8Femke van Schaik, BenschopPD11.4811.4011.480.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, MontfoortLS19.6816.7519.6816.2519.4719.09
2Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.2814.7516.8517.4315.0618.28
3Rick Stigter, UtrechtLS18.1117.0713.5418.11 (p.r.)
4Ronald van Bemmel, UtrechtLS16.4016.2916.4016.03
5Robert Benschop, SnelrewaardLS15.4015.4013.5914.31

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Daniel Cluistra, HaastrechtPD16.7216.72 (p.r.)0.000.000.0016.39
2Matthieu van Vuuren, BenschopPD16.6514.9616.65 (p.r.)0.000.0016.43
3Gerwin Kastelein, ZegveldZV16.5515.8316.5516.0816.0316.10
4Reinier Overbeek, BenschopPD15.1714.7514.6215.17 (p.r.)
5Bas van Leeuwen, WoerdenLS14.5314.5314.3414.11
6Chris Anker, VlistVL13.670.000.0013.67
7Djazy Koenders, BerkenwoudeVL12.4812.4812.270.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond