Uitslag Schildersbedrijf Van Galen Cup 2de klasse
Polsbroekerdam 19-07-2016

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenErik Bos16.61
DamesTessa van Schaik11.31
JuniorenReinier Rietveld15.24
JongensDennis van Jaarsveld14.14
MeisjesBabet Strien12.13

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Erik Bos, WaarderZV16.6115.3316.6116.15
2Bram van den Berg, BenschopPD16.3614.5913.5316.36
3Gerwin van Vliet, LinschotenLS14.8514.2114.8512.92
4Hans van Eijk, BergschenhoekVL14.6712.9113.1814.67
5Matthijs Oosterom, LinschotenLS14.3114.310.0012.84
6Etienne Alderlieste, WoerdenJV14.0613.4714.06 (p.r.)12.74
7Maarten Slob, IJsselsteinJV14.0214.0213.790.00
8Harm van der Vlist, VlistVL13.440.0011.5013.44 (p.r.)
9Rick Boer, LopikJV13.0512.4613.050.00

Dames B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Babet Strien, CabauwJV12.139.1410.9512.13 (p.r.)
2Laura Maaijen, HaastrechtPD11.3611.360.000.00
3Tessa van Schaik, MontfoortLS11.3110.8210.8611.31
4Naomi Bergman, ZegveldZV11.0011.000.0010.18
5Nelissa van der Sluijs, Nieuwerkerk aan den IJsselVL10.9110.2710.9110.16
6Annemarie van Schaik, M√ľnster, DuitslandVL10.8610.7410.860.00
7Celine Cazant, KamerikLS10.7010.3710.6310.70
8Lori Strien, CabauwJV10.6910.3110.690.00
9Irene den Besten, WoerdenLS10.220.0010.220.00
10Bente Meijerink, AmsterdamLS9.760.009.769.60
11Elsina van der Knaap, ZegveldZV9.599.599.030.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Reinier Rietveld, HaastrechtVL15.2411.4415.2414.27
2Wijnan van Ingen, ZegveldZV14.9113.7414.910.00
3Richard van Bemmel, UtrechtLS14.6614.400.0014.66
4Jens Vlasveld, IJsselsteinPD14.5913.3414.4514.59
5Arie van der Knaap, ZegveldZV14.3714.3714.0212.70
6Mathijs Versloot, MontfoortLS13.4312.7713.4311.24
7Auke de Wit, JaarsveldJV12.0112.010.000.00
8Jonathan Stigter, JaarsveldJV11.390.000.0011.39

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Dennis van Jaarsveld, BenschopPD14.1413.2614.1413.16
2Kenzo Hielema, KockengenSV13.9413.94 (p.r.)13.0012.29
3Gijs de Kruijf, ZegveldZV13.3113.310.000.00
4Bram den Hartogh, LinschotenLS13.0912.760.0013.09
5Gerco van Oort, LopikPD0.000.000.000.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Aron Verburg, ZegveldZV14.0213.6112.7414.02
2Stijn Overbeek, LopikJV13.6712.1713.41 (p.r.)13.67 (p.r.)
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS12.660.0012.6611.07
4Guus Hoogland, MontfoortLS12.5112.0012.510.00
5Roy Velis, BenschopPD11.9711.9711.7810.88
6Jesse van Vuuren, OudewaterPD11.0010.930.0011.00
7Dennis van Galen, PolsbroekerdamPD10.4410.440.000.00
8Henri Benschop, LopikPD0.000.000.00

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Remco de Ruijter, OudewaterPD12.2311.9311.8012.23
2Jelle Vianen, LinschotenLS12.2112.2111.980.00
3Rick Cazant, KockengenSV11.0611.0610.4010.48
4Reymon Tukker, MontfoortLS10.7110.4710.7110.24
5Ruben van Eijk, HaastrechtVL10.570.000.0010.57

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond