Uitslag Nederlandse Kampioenschappen - Jeugd
Buitenpost 02-09-2017

Winnaars

CategorieNaamAfstand
Jongens 11-12 jaarRoy Velis11.32
Jongens tm 10 jaarTimo v/d Knaap9.74
Meisjes 11-12 jaarLisse v/d Knaap9.50
Meisjes tm 10 jaarLisanne Cazant7.89

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Roy Velis, BenschopPD11.3210.5411.3210.568.50
2Michiel Zijlstra, OosthemIJ10.529.0810.529.6810.22
3Harvey van Dam, LopikJV10.488.009.0410.2310.48
4Jelle de Bruin, LinschotenLS10.356.4810.240.0010.35
5Germ Terpstra, TzumWI10.289.8010.180.0010.28
6Jelmer de Jong, TzumWI9.787.136.229.78
7Douwe Abma, HommertsIJ9.779.778.357.62
8Thijn Postma, TytsjerkBG9.769.760.009.24
9Jelte Folkertsma, HemelumHS9.628.159.209.62 (p.r.)
10Thijs Tukker, MontfoortLS9.619.299.617.45
11Chris Lodder, OudewaterPD9.449.119.440.00
12Rick Cazant, KockengenSV9.389.219.388.38
13Erwin Lefferts, BuitenpostBT9.318.420.009.31
14Bjorn Bremer, LinschotenLS9.148.638.999.14
15Thymen Veenstra, SuwâldBG9.128.640.009.12
16Lute van Dam, MontfoortLS8.748.740.008.07 (p.r.)

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Timo v/d Knaap, IJlstIJ9.748.877.189.749.25
2Mads Tolsma, BerlikumWI9.115.797.309.11 (p.r.)8.09
3Riemer Zijlstra, OosthemIJ9.018.429.01 (p.r.)0.000.00
4Ferran Houdijk, PolsbroekPD8.977.177.988.97
5Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS8.345.926.678.34 (p.r.)
6Nikolaj Lodder, OudewaterPD7.897.677.895.39
7Jorian Kastelein, ZegveldZV7.677.570.007.67
8Joost Fokker, Nieuwer ter AaSV7.215.956.787.21

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Lisse v/d Knaap, IJlstIJ9.509.239.506.888.50
2Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI9.390.008.538.889.39 (p.r.)
3Fenna Jongsma, JoureIJ9.038.41 (p.r.)9.03 (p.r.)8.808.24
4Manon Koehoorn, SneekIJ8.657.708.650.000.00
5Inger Haanstra, It HeidenskipHS8.418.410.000.000.00
6Suzanne Mulder, VlistVL8.368.156.548.36
7Moniek van Vliet, NieuwkoopZV8.157.898.158.02
8Berber de Vries, MantgumWI8.157.590.008.15 (p.r.)
9Maureen Westerhof, SneekIJ8.150.000.008.15
10Hanna Stigter, JaarsveldJV7.857.427.857.63
11Lieke Stolwijk, BodegravenZV7.700.007.700.00
12Stijn Eijzenga, JaarsveldJV7.577.570.000.00
13Fimke v/d Haring, DronrijpWI7.467.22 (p.r.)7.217.46
14Danielle de Jong, KamerikSV7.376.577.037.37
15Mendy Kool, KockengenSV7.367.365.920.00
16Maaike Blom, HekendorpPD6.996.996.370.00

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Lisanne Cazant, KockengenSV7.897.89 (p.r.)7.077.177.32
2Inez Bouwman, NiehoveGR7.366.87 (p.r.)7.30 (p.r.)7.36 (p.r.)0.00
3Mila Dijkstra, WorkumHS7.286.687.286.437.01
4Yenthe van Kammen, BurgumBG7.227.227.080.00
5Hylkje Hoekstra, Oudega SWFIJ7.180.000.007.18
6Jeltske Terpstra, TzumWI7.167.167.066.83
7Berber Haanstra, It HeidenskipHS6.626.036.226.62 (p.r.)
8Nikita van Dijk, KamerikSV6.575.246.576.26

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond