Uitslag Uw Groene Vakwinkel Bokaal
Polsbroekerdam 06-06-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.01
DamesDymphie Baas17.22
JuniorenRichard van Bemmel17.35
JongensReinier Overbeek18.95
MeisjesDemi Groothedde13.33

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV20.010.0018.8218.9319.0820.01
2Ricardo Faaij, HaastrechtLS19.270.000.0017.390.0019.27
3Rian Baas, UtrechtPD19.1118.1716.7216.3719.1115.50
4Erwin Timmerarends, BodegravenLS19.0317.5419.0317.9117.890.00
5Wilco van Amerongen, BenschopPD18.5514.4918.550.0017.730.00
6Wouter van Midden, VlistVL17.200.0017.2012.37
7Thomas van Midden, VlistVL17.020.000.0017.02
8Sander van Vliet, OudewaterPD0.000.000.000.00

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Maik Backx, HaastrechtVL17.8215.2917.300.0017.5717.82
2Jan-Willem de Groot, LinschotenLS17.2016.8517.200.00
3Jos van der Vlist, BenschopPD16.870.0016.870.00
4Teus Korevaar, SchoonhovenVL16.830.0016.5516.83
5Arie Jan van der Vlist, SchoonhovenVL16.6116.420.0016.61
6Arno Baas, OudewaterPD16.1013.2516.1014.88
7Bastiaan de Bruijn, LopikJV14.490.0014.4914.34

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Dymphie Baas, OudewaterPD17.2213.6914.0012.4917.2212.20
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.9314.2014.210.0014.5814.93
3Fabiënne Overbeek, BenschopPD14.4813.6514.4812.950.0014.30
4Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL13.6613.2113.6613.54
5Joriene Baas, OudewaterPD13.5811.9713.580.00
6Brenda Baars, BenschopPD12.8711.6012.5512.87
7Eline Duurkoop, WoerdenLS12.5312.5311.4412.20

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Richard van Bemmel, UtrechtLS17.3515.900.0016.4916.8817.35
2Chris Anker, VlistVL17.0616.9314.150.000.0017.06
3Bas van Leeuwen, WoerdenLS16.150.0016.1515.7515.7215.53
4Daniel Cluistra, HaastrechtPD15.8615.5415.860.00
5Corné de Regt, LinschotenLS15.380.0015.38
6Auke de Wit, JaarsveldJV13.730.0013.730.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD18.9518.9516.930.0017.6018.81
2Timon de Haay, LopikPD16.3214.2815.1316.3215.3215.57
3Guus Hoogland, MontfoortLS15.9115.1215.7315.3115.910.00
4Kenzo Hielema, KockengenSV14.7514.360.0014.75
5Roy Velis, BenschopPD14.5714.0814.0514.57
6Harmen Timmerarends, MontfoortLS14.0513.1813.8614.05

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV13.3310.9412.2713.3312.950.00
2Iris Mulder, VlistVL13.1011.8213.1011.979.700.00
3Lizanne Schilt, PolsbroekPD12.9911.8312.9912.5012.3612.80
4Suzanne Mulder, VlistVL12.3211.3310.0912.32
5Laura Maaijen, HaastrechtPD12.2611.2411.6512.26
6Marlinda Cluistra, HaastrechtPD12.0511.1912.0511.70
7Cynthia Stigter, LopikJV11.329.4911.320.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond