Uitslag Recycle Cup Vlist 2e klasse
Vlist 07-08-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenHarm van der Vlist16.55
DamesAnnemarie van Schaik11.01
JuniorenGerben van Schaik15.24
JongensLorenzo Boele15.59
MeisjesEline Kastelein11.90

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harm van der Vlist, VlistVL16.5511.7711.0316.55 (p.r.)
2Bram van den Berg, BenschopPD15.9615.1615.9614.44
3Gerwin van Vliet, LinschotenLS15.1515.0614.3515.15
4Ronald van Bemmel, UtrechtLS14.400.0012.1814.40
5Niels Levering, HaastrechtVL14.2413.2714.240.00
6Peter Jan Verdoold, BergambachtVL14.1314.00 (p.r.)14.13 (p.r.)0.00
7Hans van Eijk, BergschenhoekVL14.0612.2514.0613.46
8Rick Boer, LopikJV11.7611.6311.760.00
9Floris van Elzakker, WoerdenZV11.720.000.0011.72
10Niels van der Kroef, LinschotenLS0.000.000.000.00
11Theo van Kooten, HaastrechtVL0.000.000.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Annemarie van Schaik, UtrechtVL11.0111.010.000.00
2Nelissa van der Sluijs, BerkenwoudeVL10.9610.9610.1910.82

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gerben van Schaik, BenschopPD15.2412.530.0015.24
2Arjan Mulder, VlistVL14.5413.7414.2414.54
3Scott Ottingh, MoordrechtVL13.160.0013.160.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lorenzo Boele, OudewaterPD15.590.0015.59 (p.r.)0.00
2Martijn Timmerman, LinschotenLS14.0714.0712.330.00
3Rick Cazant, KockengenSV13.9812.7712.3913.98 (p.r.)
4Ruben van Eijk, HaastrechtVL13.2113.210.000.00
5Leon van der Zouwen, LopikJV13.1612.2513.160.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Remco de Ruijter, OudewaterPD13.2111.7912.9413.21
2Reymon Tukker, MontfoortLS12.820.0012.8212.14
3Harvey van Dam, LopikJV12.800.0010.9612.80
4Tom Leusink, KamerikSV12.6712.6711.5511.57
5Boaz Vreman, LopikJV12.3212.3210.980.00
6Chris Lodder, OudewaterPD12.1212.120.000.00

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Joost van Weelden, OudewaterPD11.580.0010.7011.58
2Rick van der Wind, LinschotenLS10.9810.2710.98 (p.r.)10.40
3Bart van den Hoek, MontfoortLS10.400.0010.400.00

Meisjes A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Eline Kastelein, ZegveldZV11.900.0011.1711.90
2Gwen van Dam, LopikJV11.2310.7510.9311.23

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond