Uitslag 1e klasse
Zegveld 13-06-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot21.60
DamesWendy Helmes15.23
JuniorenRichard van Bemmel19.03
JongensGuus Hoogland16.49
MeisjesLizanne Schilt14.88

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV21.6016.5518.9419.0521.6019.28
2Rian Baas, UtrechtPD20.6516.0419.0319.2120.650.00
3Erwin Timmerarends, MontfoortLS19.2818.0613.8319.0719.280.00
4Wilco van Amerongen, BenschopPD19.0919.0917.3015.9018.550.00
5Thomas van Midden, VlistVL18.9317.5614.5518.9317.6717.64
6Wouter van Midden, VlistVL17.9717.9715.7917.58
7Maik Backx, HaastrechtVL17.4317.4314.5716.52
8Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.4016.4517.3217.40

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bastiaan de Bruijn, LopikJV18.2714.5716.4618.2713.8516.97
2Sander van Vliet, OudewaterPD17.7416.8117.740.00
3Christiaan de With, BenschopPD16.8315.1716.830.00
4Jos van der Vlist, BenschopPD16.1813.2715.3016.18
5Teus Korevaar, SchoonhovenVL15.7314.5515.7313.93
6Arie Jan van der Vlist, SchoonhovenVL14.6914.690.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD15.2312.9013.9415.2314.5515.13
2Dymphie Baas - van Rooijen, OudewaterPD15.1013.4415.100.0011.7514.47
3Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL13.4012.7413.400.0013.1112.82
4Eline Duurkoop, WoerdenLS13.2712.3513.2711.31
5Brenda Baars, BenschopPD12.6512.6512.370.00
6Joriene Baas, OudewaterPD0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Richard van Bemmel, UtrechtLS19.0317.0017.5716.9418.6819.03
2Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.1015.7816.3916.5918.1017.99
3Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.2815.9915.1617.2816.650.00
4Bas van Leeuwen, WoerdenLS16.5315.5516.5316.48
5Corné de Regt, LinschotenLS16.3715.0916.3715.42
6Auke de Wit, JaarsveldJV16.0615.8612.8216.06
7Matthieu van Vuuren, BenschopPD15.8915.890.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Guus Hoogland, MontfoortLS16.4915.3615.2216.1016.49 (p.r.)0.00
2Harmen Timmerarends, MontfoortLS16.1113.6915.8215.1916.11 (p.r.)14.48
3Kenzo Hielema, KockengenSV16.0012.0116.000.000.0014.33
4Timon de Haay, LopikPD15.7614.6915.1115.76
5Roy Velis, BenschopPD15.1315.1215.1315.13
6Hidde van Dam, MontfoortLS13.7413.590.0013.74

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lizanne Schilt, PolsbroekPD14.8813.49 (p.r.)14.88 (p.r.)13.4613.6214.10
2Demi Groothedde, JaarsveldJV13.5313.4913.5313.410.000.00
3Laura Maaijen, HaastrechtPD12.3712.090.0012.1710.6412.37
4Suzanne Mulder, VlistVL12.1512.150.0011.44
5Veronique van Midden, BenschopPD12.040.0010.3312.04
6Marlinda Cluistra, HaastrechtPD11.8111.8111.790.00
7Rianne de Regt, LinschotenLS11.6811.610.0011.68

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond