Uitslag 1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
Burgum 20-06-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenThewis Hobma20.28
DamesSigrid Bokma15.77
JuniorenFreark Kramer19.10
JongensWisse Broekstra16.76
MeisjesPytrix Westra14.94

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thewis Hobma, HarlingenIJ20.2816.1819.4520.2819.090.00
2Nard Brandsma, WarkumHS19.800.000.0019.8018.1617.31
3Hannes Scherjon, NoardburgumBG19.4819.270.0019.480.000.00
4Bobby Zwaagman, IJlstIJ18.4113.5917.2316.6318.410.00
5Sytse Bokma, HindeloopenHS17.3117.310.0016.10
6Daan de Vries, HurdegarypBG16.7716.770.000.00
7Bauke de Jong, ParregaHS16.4515.8816.4514.92

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.9616.4818.0818.960.000.00
2Jelte Hitzert, WommelsWI17.110.0016.1517.11
3Bas Tolboom, NiehoveGR16.9716.1716.5516.97
4Jelle Douwe de Vries, It HeidenskipHS16.9413.7116.9414.15
5Feike Stellingwerf, KoudumHS16.8115.2616.810.00
6Sietse Hazewindus, FerwertBG16.1016.100.000.00
7Jos Bethlehem, IJlstIJ15.4914.5714.4115.49
8Drewes Schievink, BurgumBG15.4314.4515.430.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS15.7714.6414.2814.2215.7715.60
2Hiske Galama, SneekBG15.0713.7014.8415.0715.0011.04
3Akke Dijkstra, BuitenpostBT14.8414.3614.310.0012.0814.84
4Anneke Broersma, LemelerveldBG14.1513.9213.9914.15
5Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.7912.7813.6413.79
6Marije Reitsma, IJlstIJ13.490.0012.1413.49
7Anna Kramer, It HeidenskipHS13.1612.550.0013.16
8Antsje Draijer, NijhuizumHS13.0413.0012.7113.04

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Freark Kramer, It HeidenskipHS19.1019.100.000.0018.3218.35
2Rutger Piersma, It HeidenskipHS18.1718.170.000.000.000.00
3Jarno Hoekstra, IJlstIJ18.1318.1317.110.00
4Jarich Wijnstra, TzumWI17.650.000.0017.65
5Jetse Bokma, HindeloopenHS17.5716.3917.570.00
6Jesper Demmer, WorkumHS17.4216.9917.420.00
7Minne Smit, WinsumWI17.3617.36 (p.r.)0.0013.84
8Wietse Nauta, IJlstIJ0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wisse Broekstra, TzummarumWI16.7615.9016.76 (p.r.)13.4016.0712.48
2Rutger Haanstra, It HeidenskipHS16.290.0014.9716.290.000.00
3Stefan Douma, OppenhuizenIJ16.0813.460.0016.08 (p.r.)0.000.00
4Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ15.5913.5015.5913.56
5Bouwe Westert, SneekIJ14.7813.0513.7314.78
6Renzo Zwaagman, IJlstIJ14.6514.470.0014.65
7Sjoerd Kramer, WorkumHS13.380.0013.3812.96
8Peter Faber, OldehoveGR12.9412.940.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Pytrix Westra, BurgumBG14.9412.0912.2214.94 (p.r.)0.0014.73
2Lisse v/d Knaap, IJlstIJ14.1411.5314.14 (p.r.)0.000.0013.06
3Tirza Boschma, IJlstIJ13.9812.8713.1713.98
4Bente Vlas, HeegIJ13.9113.7313.9111.81
5Fardau van Akker, SuwâldBG13.0012.9113.0012.98
6Femke Rispens, NiehoveGR12.620.000.0012.62
7Liselotte Veenstra, SuwâldBG12.4111.9611.8912.41
8Henrieke Wijnstra, TzumWI11.210.0011.210.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond