Uitslag 1e klasse
IJlst 23-06-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenThewis Hobma20.13
DamesAkke Dijkstra13.64
JuniorenJan Teade Nauta18.16
JongensWisse Broekstra17.11
MeisjesTirza Boschma13.76

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thewis Hobma, HarlingenIJ20.1319.0418.5820.1319.380.00
2Sytse Bokma, HindeloopenHS19.0218.6519.0217.6418.800.00
3Nard Brandsma, WarkumHS18.9512.4717.2618.950.000.00
4Daan de Vries, HurdegarypBG16.5614.9816.5616.2914.030.00
5Bobby Zwaagman, IJlstIJ15.5615.550.0015.56
6Hannes Scherjon, NoardburgumBG0.000.000.000.00
7Bauke de Jong, ParregaHS0.000.000.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.1617.110.0016.8518.160.00
2Feike Stellingwerf, KoudumHS16.6515.300.0016.65
3Jelte Hitzert, WommelsWI16.3615.2416.3615.36
4Jelle Douwe de Vries, It HeidenskipHS16.2616.260.0012.67
5Bas Tolboom, NiehoveGR16.1816.0416.1815.96
6Sietse Hazewindus, FerwertBG15.0612.9415.060.00
7Jos Bethlehem, IJlstIJ13.5413.540.000.00
8Drewes Schievink, BurgumBG0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Akke Dijkstra, BuitenpostBT13.6412.3010.7912.9512.7813.64
2Anneke Broersma, LemelerveldBG13.160.0012.8613.1612.920.00
3Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.1012.3113.100.000.0013.09
4Antsje Draijer, NijhuizumHS12.7412.740.000.00
5Marije Reitsma, IJlstIJ12.310.0012.3112.03
6Anna Kramer, It HeidenskipHS0.000.000.000.00
7Sigrid Bokma, HindeloopenHS0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Piersma, It HeidenskipHS17.4017.160.0017.400.0016.83
2Jetse Bokma, HindeloopenHS17.1217.120.000.000.000.00
3Jarno Hoekstra, IJlstIJ16.7614.170.0016.76
4Jarich Wijnstra, TzumWI16.3515.4113.6916.35
5Wietse Nauta, IJlstIJ16.140.000.0016.14
6Minne Smit, WinsumWI15.210.0012.9015.21
7Jesper Demmer, WorkumHS15.210.000.0015.21
8Freark Kramer, It HeidenskipHS12.290.000.0012.29

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wisse Broekstra, TzummarumWI17.1114.4016.3017.11 (p.r.)13.480.00
2Rutger Haanstra, It HeidenskipHS16.8012.3015.960.0016.800.00
3Stefan Douma, OppenhuizenIJ14.2414.240.0014.060.0013.80
4Renzo Zwaagman, IJlstIJ14.1314.130.0014.04
5Sjoerd Kramer, WorkumHS13.8213.8212.9713.62
6Bouwe Westert, SneekIJ13.5712.3213.5713.55
7Peter Faber, OldehoveGR13.5613.560.000.00
8Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ12.910.0012.910.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tirza Boschma, IJlstIJ13.7612.6913.7613.560.0013.30
2Fardau van Akker, SuwâldBG13.500.0012.8612.6313.5012.96
3Femke Rispens, NiehoveGR12.9212.920.0012.6511.170.00
4Henrieke Wijnstra, TzumWI12.7311.7212.730.00
5Lisse v/d Knaap, IJlstIJ12.0412.040.0011.00
6Liselotte Veenstra, SuwâldBG11.9511.620.0011.95
7Bente Vlas, HeegIJ0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond