Uitslag Nowa Computers Bokaal
Jaarsveld 25-05-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot21.39
DamesWendy Helmes14.98
JuniorenReinier Overbeek18.44
JongensMark van der Horst16.90
MeisjesLaura Maaijen13.82

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV21.3918.7721.390.000.000.00
2Wilco van Amerongen, BenschopPD20.6418.8020.64 (p.r.)18.330.000.00
3Rian Baas, UtrechtPD19.790.0018.5819.530.0019.79
4Erwin Timmerarends, BodegravenLS19.6613.0319.6617.7117.9319.25
5Thomas van Midden, VlistVL19.1619.1618.270.0015.6212.62
6Wouter van Midden, VlistVL18.0018.0014.130.000.000.00
7Sander van Vliet, OudewaterPD17.1815.2417.1815.66
8Jos van der Vlist, BenschopPD16.8515.4216.6416.85
9Arno Baas, OudewaterPD16.800.0016.800.00
10Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.7715.810.0016.77
11Richard van Bemmel, UtrechtLS16.760.0016.760.00
12Maik Backx, HaastrechtVL16.1416.1413.310.00
13Arie Jan van der Vlist, SchoonhovenVL15.7514.8115.7515.57
14Jan-Willem de Groot, LinschotenLS15.4415.440.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.9814.98
2Dymphie Baas, OudewaterPD14.7013.7313.7814.700.000.00
3Demi Groothedde, JaarsveldJV14.3114.3113.0412.3010.310.00
4Julia van Eijk, HaastrechtVL13.6513.4213.6511.7311.9911.67
5Iris Mulder, VlistVL12.9511.8012.950.00
6Lizanne Schilt, PolsbroekPD12.6212.620.000.00
7Brenda Baars, BenschopPD12.420.000.0012.42
8Carina den Hartogh, WoerdenLS12.340.0012.340.00
9Marlinda Cluistra, HaastrechtPD11.3211.0111.320.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD18.4417.0415.4018.2218.44
2Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.450.0016.5917.4516.9116.50
3Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.120.000.0017.1211.2511.22
4Bas van Leeuwen, WoerdenLS16.5616.2216.2116.56
5Matthieu van Vuuren, BenschopPD16.400.0016.3516.40
6Timon de Haay, LopikPD16.370.0016.370.00
7Chris Anker, VlistVL16.1215.180.0016.12
8Corné de Regt, LinschotenLS15.8215.820.0015.23

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Mark van der Horst, SchoonhovenVL16.9016.060.0015.3616.90 (p.r.)16.70
2Harmen Timmerarends, MontfoortLS16.6415.1515.8416.6416.4116.39
3Roy Velis, BenschopPD16.1916.1215.1416.1915.8616.10
4Guus Hoogland, MontfoortLS16.0516.050.0014.24
5Hidde van Dam, MontfoortLS14.780.000.0014.78
6Eimert van Ingen, ZegveldZV14.7512.8214.750.00
7Rick Cazant, KockengenSV13.5413.5413.370.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Laura Maaijen, HaastrechtPD13.8213.820.0012.9810.9512.88
2Rianne de Regt, LinschotenLS13.7010.510.0010.2812.6013.70 (p.r.)
3Eline Kastelein, ZegveldZV11.6011.2911.6011.5110.3511.10

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond