Uitslag Hoffman DME Techniek Bokaal
Vlist 31-05-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.24
DamesDemi Groothedde14.16
JuniorenMark van der Horst18.12
JongensJonathan Timmerarends16.64
MeisjesNikita van Dijk11.92

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Jaco de Groot, KamerikZV20.240.000.0020.2418.76
2Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.2416.9318.6318.1520.24
3Rian Baas, GoudaPD20.1318.870.0019.9420.13
4Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.9017.9017.620.00
5Wouter van Midden, VlistVL17.850.0017.8516.990.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.2919.290.000.00
2Chris Anker, VlistVL19.0118.0316.0319.01
3Thomas van Midden, VlistVL17.980.0017.980.000.00
4Maik Backx, HaastrechtVL16.9513.2413.6516.95
5Sander van Vliet, OudewaterPD16.7115.9215.1816.71

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Demi Groothedde, JaarsveldJV14.1613.8314.1610.220.00
2Suzanne Mulder, VlistVL13.2710.9312.6712.8113.27
3Laura Maaijen, HaastrechtPD13.000.0013.000.000.00
4Joriene Baas, OudewaterPD12.6312.630.000.00
5Julia van Eijk, VL12.5012.3912.500.00
6Lizanne Schilt, PolsbroekPD11.5810.2011.589.55
7Moniek van Vliet, NieuwkoopZV11.3411.340.000.00
8Brenda Baars, BenschopPD10.050.0010.050.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Mark van der Horst, SchoonhovenVL18.1216.4216.8518.120.00
2Rick Cazant, KockengenSV17.8517.8517.360.000.00
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.3817.380.000.000.00
4Guus Hoogland, MontfoortLS17.0117.010.00
5Jorn Kamphof, LinschotenLS16.140.0016.140.00
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL15.9315.9311.890.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.6414.400.0016.6416.55
2Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.0615.5316.0615.180.00
3Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL15.8715.6815.5615.8713.33
4Harmen Bogaard, PolsbroekPD15.7515.4815.750.00
5Gerwin de Jong, PolsbroekPD15.040.0015.0414.79
6Willard Schep, BenschopPD14.260.0014.260.00
7Rick van der Wind, LinschotenLS14.2414.240.0012.95

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Nikita van Dijk, KamerikSV11.920.0011.2611.929.77
2Lieke Stolwijk, BodegravenZV11.8511.8510.580.0011.37
3Lisanne Cazant, KockengenSV11.320.0011.320.000.00
4Thalina van der Wind, SnelrewaardLS0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond