Uitslag VKP Trofee
Linschoten 06-07-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRian Baas20.50
DamesLaura Maaijen15.44
JuniorenReinier Overbeek20.45
JongensJonathan Timmerarends17.46
MeisjesThalina van der Wind14.59

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rian Baas, GoudaPD20.5019.7320.500.000.0019.55
2Thomas van Midden, VlistVL19.6318.8217.940.0019.6019.63
3Wouter van Midden, VlistVL19.1813.670.0019.180.0014.25
4Wijnan van Ingen, ZegveldZV18.6817.8418.670.000.0018.68
5Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.340.000.0018.340.000.00
6Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.120.000.0017.12

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sander van Vliet, OudewaterPD18.3317.1318.3318.310.000.00
2Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.9717.7117.9715.55
3Kevin de Jong, StolwijkVL17.140.0017.1413.59
4Matthieu van Vuuren, BenschopPD16.9115.630.0016.91
5Paul van Meijeren, ZegveldZV16.9116.910.000.00
6Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.4214.5516.2816.42
7Theo van Kooten, HaastrechtVL15.820.0015.820.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Laura Maaijen, HaastrechtPD15.4413.8614.2913.4815.4415.32
2Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD15.230.0013.0415.23
3Suzanne Mulder, VlistVL14.9113.7914.9114.880.000.00
4Joriene Baas, OudewaterPD14.2613.3614.110.0014.2614.14
5Julia van Eijk, VL14.040.0013.9514.04
6Demi Groothedde, JaarsveldJV13.940.0013.9413.77
7Kimberly Slootjes, HaastrechtVL13.7513.7511.570.00
8Brenda Baars, BenschopPD13.090.0012.2813.09

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD20.4519.1018.9220.450.00
2Mark van der Horst, SchoonhovenVL19.520.0013.0619.520.000.00
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS18.9917.3817.8918.9918.7714.31
4Hidde van Dam, MontfoortLS18.450.0017.8918.45
5Ruben van Eijk, HaastrechtVL15.5215.5214.350.00
6Rick Cazant, KockengenSV15.3815.3813.9014.67
7Roef Eijzenga, JaarsveldJV15.3413.3813.1515.34

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jonathan Timmerarends, MontfoortLS17.4615.9416.1016.7517.460.00
2Harmen Bogaard, PolsbroekPD17.2315.6116.840.0013.9417.23
3Gerwin de Jong, PolsbroekPD16.9513.6916.95 (p.r.)0.000.000.00
4Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.4615.850.0016.46
5Ferran Houdijk, PolsbroekPD16.1414.860.0016.14
6Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS15.4412.3014.3515.44 (p.r.)
7Rick van der Wind, LinschotenLS15.2715.270.000.00
8Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL15.110.0014.6515.11

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS14.5912.9014.59 (p.r.)0.0013.6514.58
2Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.5213.1113.5212.860.000.00
3Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV13.4812.5413.48 (p.r.)13.4711.260.00
4Esther Wesselink, MontfoortLS12.9512.2810.7012.95 (p.r.)
5Nikita van Dijk, KamerikSV12.8511.6012.4412.85
6Lisanne Cazant, KockengenSV12.7512.320.0012.75
7Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV12.5512.1812.55 (p.r.)10.95

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond