Uitslag Loodgietersbedrijf van Krimpen Bokaal
Linschoten 28-06-2005

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenTheo van Kooten18.09
DamesMargriet Kamphof14.18
JuniorenJaco de Groot17.74
JongensCorné Spruit15.29

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Theo van Kooten, HaastrechtVL18.0916.5818.0915.9716.8416.48
2Tino Leliveld, BodegravenLS16.8316.0513.4916.8313.0115.52
3Erik Bos, WaarderZV16.8016.2416.8016.1716.680.00
4Werner Kamphof, OudewaterLS16.4516.4515.0416.29
5Hans van Eijk, BergschenhoekVL15.4015.4012.5014.87
6Pieter Hielema, KockengenZV15.3614.6415.3613.24
7Ronald Overbeek, BenschopPD15.1215.1214.8514.91
8Peter van Vliet, WoerdenLS14.0313.6414.0313.58
9Wander Postma, BennekomLS13.2312.6013.2312.84
10Aart van Eck, Hei en BoeicopLS12.930.0012.930.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Margriet Kamphof, MontfoortLS14.1813.030.0013.8614.1811.92
2Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD13.1911.9313.190.0010.9911.23
3Carla Bos, BodegravenVL12.9211.6912.9212.790.000.00
4Wendy Helmes, IJsselsteinPD12.1012.0112.100.00
5Jessica Snoek, OudewaterPD10.990.0010.9910.96

Dames B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Carolien Voorbij- de Groot, LinschotenLS12.4511.4111.7012.45
2Dymphie Baas, OudewaterPD11.379.730.0011.37
3Leonie van der Stok, BenschopPD11.0310.2311.0310.23
4Marlize Marelis- van der Paauw, GoudaLS10.939.889.4610.93
5Hilde Marelis, StolwijkLS10.6810.6810.6610.24
6Thessa van Krimpen, MontfoortJV9.999.99 (p.r.)0.000.00
7Carina den Hartogh, WoerdenLS9.899.49 (p.r.)0.009.89 (p.r.)

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV17.7416.8017.7017.740.0017.16
2Gerwin van Vliet, LinschotenLS17.4115.3316.700.0017.410.00
3Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.2715.9415.5016.270.0013.90
4Floris van Elzakker, WoerdenZV15.1714.5415.1714.71
5Christiaan Spruit, MontfoortLS14.5914.3914.1414.59
6Paul Nap, LinschotenLS13.550.0013.550.00
7Jochem Faasen, KamerikLS0.000.000.000.00

Junioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tjeerd Kiers, LinschotenLS14.5613.5714.5613.86
2Thijs van Oostrum, LopikJV13.540.0013.2213.54
3Dennis Snoek, BenschopPD13.3811.000.0013.38
4Rick Boer, LopikJV13.3012.1312.6513.30
5Niels Koetsier, HurdegarypGR13.2313.2312.970.00
6Sebastiaan van Oort, LopikJV12.9212.3912.9212.13
7Matthijs Hilgeman, LinschotenLS12.1011.630.0012.10 (p.r.)

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné Spruit, WoerdenLS15.2913.8614.140.000.0015.29 (p.r.)
2Jan-Willem de Groot, LinschotenLS15.2214.3913.9512.110.0015.22
3Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV13.8512.9212.6613.85 (p.r.)11.3313.18
4Gustian Roskam, OudewaterPD13.5910.9213.59 (p.r.)0.00
5Florus de With, BenschopPD12.4712.4712.1111.60
6Dennis van Zelderen, LopikJV11.8111.4011.7811.81

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gijsbert de With, PolsbroekPD13.4613.46 (p.r.)0.000.00
2Simon van Beusekom, BenschopPD13.000.0013.0012.62
3Reinier Langerak, Linschoten12.400.0012.40 (p.r.)10.80
4Johan van der Hoeven, MontfoortLS11.670.000.0011.67
5Martijn Baars, BenschopPD11.4311.2311.2611.43
6Sander van Vliet, OudewaterPD10.8110.8110.49
7Laurens LekkerkerkerJV10.619.8010.610.00
8Geert Pieter de Bruijn, LopikJV10.600.0010.609.70

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond