Polsbroekerdam Jeugdwedstrijd - 11-07-2017 (170)
Wedstrijdleiding Gerard Backx en Florus de With
Voorronde
Jeugd D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Hugo de Jong 6.44 afw. __________ 
0  Daina Verboekend 9.81 afw. __________ 
0  Esther Schilt 8.03 afw. __________ 
106  Elise Boer 12.71 afw. __________ 
0  Joris Blom 7.40 afw. __________ 
0  Joel de Wit 7.27 afw. __________ 
0  Stine Lodder 7.47 6.57 6.27 6.49 3
0  Tygo Overbeek 7.30 afw. __________ 
0  Sanne Kamphof 8.37 afw. __________ 
176  Jayden van Maurik 13.21 5.86 5.86 5.86 7
108  Mendy Kool 11.70 6.16 6.46 6.44 4
183  Lisanne Cazant 13.30 6.00 6.04 6.20 6
076  Sander Kastelein 13.43 6.36 5.66 5.75 5
103  Reinier de Bruin 13.14 6.07 6.93 6.58 1
077  Danielle de Jong 12.16 6.33 6.75 6.68 2
Jeugd C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Lieke Verweij 7.78 afw. __________ 
119  Gijs Kool 13.04 nat nat _____ 
0  Stef Fransen 8.73 afw. __________ 
114  Leroy van Maurik 14.78 5.60 5.96 _____6
134  Stan van der Bas 12.87 afw. __________ 
0  Maaike Blom 8.48 afw. __________ 
0  Wout van Ee 7.30 afw. __________ 
193  Thijs van Oort 12.39 6.49 6.62 _____4
0  Milan van Zanten 8.09 afw. __________ 
130  Arien Kastelein 14.28 7.43 6.82 _____2
0  Nick van der Ven 9.50 afw. __________ 
152  Joost van Weelden 18.70 6.47 6.23 _____5
0  Anke Postma 7.32 afw. __________ 
051  Stijn Eijzenga 12.33 6.06 7.34 _____3
133  Rick van der Wind 15.46 6.82 7.50 _____1
Jeugd B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Leon van der Zouwen 14.64 afw. __________ 
0  Janneke Stigter 8.07 6.28 5.53 _____10
167  Nikolaj Lodder 13.58 7.63 6.57 _____4
072  Hanna Stigter 12.84 6.87 6.72 _____8
036  Jorian Kastelein 14.65 7.16 7.02 _____7
162  Joost Fokker 12.45 6.57 6.42 _____9
0  Lucas de Jong 8.89 7.27 8.50 _____1
058  Nikita van Dijk 13.24 7.34 7.30 _____5
0  Nick Onderwater 8.55 afw. __________ 
0  Rino Anker 13.64 afw. __________ 
022  Bram Kool 14.36 7.22 6.65 _____6
0  Thijs van Krimpen 8.12 afw. __________ 
062  Ferran Houdijk 15.00 7.73 7.05 _____3
116  Roza Verburg 13.28 6.96 7.85 _____2
112  Wesley Kuyf 14.46 afw. __________ 
Jeugd A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Bart van den Hoek 7 11.25 nat nat _____ 
195  Jonathan Timmerarends 17.72 7.38 7.83 _____4
0  Tim Velis 8.19 afw. __________ 
0  Casper van der Ven 7 9.15 afw. __________ 
093  Adriaan Lokhorst 14.94 7.27 nat _____6
064  Lieke Stolwijk 14.12 afw. __________ 
0  Tijmen Bakker 8.32 afw. __________ 
061  Ruben Bezuijen 16.28 8.15 8.42 _____3
161  Moniek van Vliet 13.87 afw. __________ 
019  Wessel Schenk 17.08 7.49 6.44 _____5
092  Wieger van der Vaart 15.13 afw. __________ 
125  Eline Kastelein 13.76 7.49 9.03 _____1
0  Niels Ott 9.49 afw. __________ 
037  Lute van Dam 14.32 nat nat _____ 
197  Chris Lodder 15.50 7.65 8.67 _____2
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 8.42 meter
Hollandse records : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 10.11 meter - Jongens tm 10: 10.21 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond