IJlst 2de klasse - 13-06-2017
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Eelco van der Werff Commentator Sjoerd Hobma
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 11.46 nat 11.37 8
030  Wiebren Schukken, Achlum WI 11.51 11.34 nat 6
0  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT 11.32 11.51 12.35 1
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat nat 12.30 3
057  Bouwe Westert, Sneek IJ nat 10.86 12.20 4
0  Remko Tamminga, Boksum WI nat nat 12.20 5
0  Allard Sikkens, Grijpskerk GR 9.80 12.22 12.34 2
0  Aise Jongsma, Joure IJ 10.01 10.51 11.18 9
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ 10.71 11.31 11.50 7
0  Sjoerd Kramer, Workum HS nat nat 10.97 11
0  Wytse Steensma, Joure IJ 11.07 10.88 nat 10
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Marc v/d Velde, IJlst IJ 12.02 11.88 nat 7
0  Douwe Jens Steensma, Warfstermolen BT nat nat 14.09 2
0  Marco Koopmans, Grijpskerk GR 12.26 nat 12.56 6
067  Jesper Demmer, Groningen HS nat nat nat  
0  Jarne Sikkens, Grijpskerk GR 12.36 13.65 13.09 4
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ 13.09 13.96 12.54 3
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 12.83 nat nat 5
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.91 15.54 14.09 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Aron Visser, Franeker WI nat nat nat  
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI nat 9.98 10.96 5
0  Silvan Bouma, De Westereen BG 11.45 nat 12.10 4
0  Leslie v/d Veen, Hemelum HS 13.69 nat nat 2
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 12.47 nat nat 3
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 12.99 14.17 13.84 1
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
055  Drewes Schievink, Burgum BG 15.29 16.64 nat 1
0  Folkert Heida, Noardburgum BG 14.41 nat 15.25 2
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 14.25 15.10 nat 3
0  Johannes Holman, Wetsens BT 12.79 13.81 nat 7
084  Rick Reurink, Kollum BT 15.03 nat nat 5
081  Ren├ę Braaksma, Niawier BT 13.49 nat 13.77 8
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 14.37 12.98 nat 6
063  Bartele Nicolai, Westergeest BT 14.23 nat 15.10 4
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Liselotte Veenstra, Suw├óld BG 10.01 11.52 12.18 2
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.00 nat nat 4
0  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 10.86 9.09 10.60 5
0  Siska Hazenberg, Stroobos BT 11.05 10.74 11.50 3
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ nat nat 9.78 6
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ 12.24 11.25 nat 1
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Simone v/d Hoek, Aduard GR 10.37 11.47 nat 1
0  Wietske Terpstra, It Heidenskip HS nat 10.50 10.08 4
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT 10.33 11.08 nat 3
066  Rymke Prins, Stiens WI 11.05 10.95 11.17 2
0  Jantsje de Vries, Warns HS 9.47 nat nat 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.80 meter - Meisjes: 16.57 meter
Hollandse records: Senioren: 21.57 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 15.64 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond