Grijpskerk 1e klasse - 21-06-2017 (0)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer, Klaas Jepma en Sytze Hilbrand Bos Commentator Johannes Haanstra
Finale
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 17.10nat 16.91 5
0  Bas Tolboom, Niehove GR 17.4217.29 16.06 4
0  Age Hulder, Tytsjerk BG 18.5918.03 nat 3
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.35afg. afg. 2
007  Nard Brandsma, Warkum HS 20.00b.s. 20.91 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ 16.22nat nat 3
0  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.3517.19 16.22 1
097  Jarich Wijnstra, Hallum WI 17.18nat 14.17 2
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 17.2713.91 15.72 3
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 18.0719.49 18.03 1
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.21b.s. nat 2
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Fardau van Akker, Suw‚ld BG 12.8713.71 nat 3
0  Bente Vlas, Heeg IJ 14.73nat nat 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.9113.48 nat 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 13.24nat 12.10 3
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 13.6914.36 15.65 1
0  Klaske Nauta, IJlst IJ 13.69nat nat 2
Voorronde
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
055  Drewes Schievink, Burgum BG 15.26 16.04 16.90 2
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 15.06 nat 15.26 6
088  Daan de Vries, Hurdegaryp(F5) BG 15.24 17.10 nat 1
0  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 16.62 14.26 13.54 3
0  Simon Willem Hoeksma, Ee BT nat nat 15.67 5
113  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 13.48 nat nat 7
029  Bauke de Jong, Parrega HS 15.62 nat 16.09 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
007  Nard Brandsma, Warkum(F1) HS nat 20.00 16.08 1
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F2) HS 13.64 19.35 nat 2
0  Age Hulder, Tytsjerk(F3) BG 17.29 18.59 13.59 3
0  Bas Tolboom, Niehove(F4) GR 16.52 17.42 nat 4
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Wietse Nauta, IJlst(F2) IJ 14.92 15.88 16.35 2
097  Jarich Wijnstra, Hallum(F1) WI 17.18 nat nat 1
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen(F3) IJ 16.22 15.34 14.91 3
0  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 15.72 15.94 nat 4
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS b.s. nat 14.79 7
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 15.61 14.30 15.37 5
112  Minne Smit, Winsum WI nat nat nat  
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 12.93 15.13 nat 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat 14.93 6
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F2) HS 14.90 16.88 18.07 2
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F1) IJ 17.07 17.49 18.21 1
187  Jetse Bokma, Workum HS 15.32 14.53 14.13 5
0  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 12.99 nat b.s. 7
0  Hessel Haanstra, Workum HS b.s. 16.75 nat 4
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F3) IJ 12.84 15.13 17.27 3
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Bente Vlas, Heeg(F2) IJ 13.98 14.73 nat 2
075  Femke Rispens, Niehove GR nat 12.62 nat 4
148  Tirza Boschma, Sneek HS 12.00 nat nat 5
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 12.56 13.01 14.91 1
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat nat 11.79 6
0  Fardau van Akker, Suw‚ld(F3) BG 12.63 12.72 12.87 3
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.39 11.45 nat 7
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Melanie Heins, Workum HS 12.58 b.s. nat 6
0  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 12.94 nat nat 4
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F2) HS nat nat 13.69 2
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.64 10.33 12.01 5
0  Simone v/d Hoek, Aduard GR 10.97 11.48 nat 7
0  Klaske Nauta, IJlst(F1) IJ 13.69 nat nat 1
152  Marije Reitsma, IJlst(F3) IJ 13.24 nat nat 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 15.88 meter - Dames: 14.13 meter - Junioren: 16.29 meter - Jongens: 15.98 meter - Meisjes: 12.14 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond