Jaarsveld NC Regionaal 2e klasse - 18-08-2018 (90)
Wedstrijdleiding Ad Knijff Commentator Herman Stigter Springersraad Julia van Eijk
Finale
Meisjes
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
072  Hanna Stigter JV 12.99 11.369.66 9.73 1
Dames
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Gerdy Mbow JV 11.84 11.2010.72 11.36 1
Jongens
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
070  Boaz Vreman JV 15.99 13.1812.68 12.28 3
0  Reymon Tukker LS 16.15 13.75nat nat 2
101  Rick Cazant SV 17.95 14.08nat 12.41 1
Junioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
159  Arie van der Knaap ZV 16.35 14.32nat 15.28 1
0  Arjan Mulder VL 16.20 14.41nat 14.25 3
186  Lennart Baas PD 16.60 14.95nat 14.50 2
Senioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
067  Rick Boer JV 15.32 13.12nat nat 4
080  Niels Levering VL 17.01 14.2114.35 14.76 2
034  Hans van Eijk VL 17.09 14.2611.57 14.90 1
060  Gerwin van Vliet LS 19.02 14.7511.64 14.50 3
Voorronde
Junioren C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
083  Sander Voorn VL 15.53 afg. afg. afg.  
0  Gijs de Kruijf ZV 15.10 nat nat 12.49 1
0  Corne Benschop PD 15.81 afw. afw. afw.  
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
093  Adriaan Lokhorst LS 15.44 10.62 nat 10.54 9
0  Casper Bogaard PD 16.09 afg. afg. afg.  
0  Guus van Wingerden ZV 13.01 afw. afw. afw.  
0  Ratja Bleijenberg PD 16.58 12.22 nat 9.74 4
0  Bart van den Hoek LS 11.25 nat 11.25 nat 7
195  Jonathan Timmerarends LS 18.32 10.93 12.25 10.56 3
133  Rick van der Wind LS 16.18 9.51 9.90 nat 11
062  Ferran Houdijk PD 18.10 11.06 11.56 11.07 6
0  Daan Rietveld PD 16.19 11.23 12.28 11.97 2
0  Rino Anker VL 13.64 10.09 10.61 10.66 8
037  Lute van Dam LS 16.00 9.81 11.69 12.32 1
073  Wieger van der Vaart LS 15.13 11.00 10.89 12.04 5
152  Joost van Weelden PD 18.70 9.95 nat nat 10
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Leon van der Zouwen JV 14.64 afg. afg. afg.  
0  Dave de Gooijer SV 14.21 afg. afg. afg.  
040  Ties Meijer SV 17.70 afg. afg. afg.  
0  Bjorn Bremer LS 12.98 afg. afg. afg.  
061  Ruben Bezuijen SV 16.45 nat nat 12.21 6
050  Ruben van Eijk VL 19.84 11.88 10.24 10.80 7
070  Boaz Vreman JV(F3) 15.99 11.59 13.18 12.82 3
0  Jelle de Bruin LS 13.18 11.28 nat 12.56 5
157  Chris Lodder PD 16.32 10.77 nat 10.64 9
0  Reymon Tukker LS(F2) 16.15 11.97 13.75 12.82 2
0  Harvey van Dam JV 15.13 11.16 11.76 11.42 8
0  Tom Leusink SV 14.52 nat 12.29 13.13 4
101  Rick Cazant SV(F1) 17.95 14.05 14.08 nat 1
Junioren B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
056  Stijn Overbeek JV 17.13 afg. afg. afg.  
178  Aron Verburg ZV 17.81 afg. afg. afg.  
159  Arie van der Knaap ZV(F3) 16.35 14.32 11.99 nat 3
165  Davy de Wit LS 18.09 afw. afw. afw.  
030  Bram den Hartogh LS 16.33 12.59 12.27 13.11 5
0  Arjan Mulder VL(F2) 16.20 13.48 14.41 12.05 2
024  Gerben van Schaik PD 17.41 13.98 nat b.s. 4
186  Lennart Baas PD(F1) 16.60 nat 14.95 12.88 1
Senioren B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
027  Wander Postma LS 15.44 afg. afg. afg.  
0  Peter Jan Verdoold VL 15.77 afg. afg. afg.  
034  Hans van Eijk VL(F2) 17.09 nat 13.42 14.26 2
060  Gerwin van Vliet LS(F1) 19.02 13.20 14.17 14.75 1
067  Rick Boer JV(F4) 15.32 nat 12.20 13.12 4
080  Niels Levering VL(F3) 17.01 14.21 14.06 12.81 3
Mixklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
032  Elsina van der Knaap ZV 11.49 afg. afg. afg.  
0  Gerdy Mbow JV(F1) 11.84 9.65 10.13 11.20 2
072  Hanna Stigter JV(F1) 12.99 10.30 11.02 11.36 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.37 meter - Dames: 16.36 meter - Junioren: 18.62 meter - Jongens: 19.09 meter - Meisjes: 14.14 meter
Schansrecords: Senioren: 21.57 meter - Dames: 16.56 meter - Junioren: 19.85 meter - Jongens: 19.21 meter - Meisjes: 16.05 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond