Polsbroekerdam Jeugd - 17-07-2018 (47)
Wedstrijdleiding Christ Faaij and Gerard Backx Commentator Matthieu van Vuuren en joriene Baas Springersraad Matthieu van Vuuren Contactpersoon vereniging Liesbeth de Groot - de With
Voorronde
Jeugd D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
206  Harmen Bogaard 18.59 7.43 5.40 nat 1
0  Jelmer de Wit 7 8.65 nat nat 7.14 2
194  Oene Eijzenga 12.81 6.23 6.66 6.10 5
0  Thijs Chaignau 7.26 6.23 6.44 6.58 6
0  Matt Steenvoorden 15.00 6.47 6.47 6.28 7
018  Gisella de Bruijn 11.99 6.80 6.18 6.82 3
190  Ruben Kool 7 11.94 6.50 6.82 6.47 4
0  Joel de Wit 7.27 6.27 6.23 nat 8
Jeugd C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
120  Lisanne Kroon 13.14 7.40 7.80 8.19 1
176  Jayden van Maurik 13.21 7.18 6.71 7.53 7
051  Stijn Eijzenga 12.33 7.54 7.44 6.94 4
183  Lisanne Cazant 13.30 7.17 6.66 7.12 8
114  Leroy van Maurik 14.78 7.45 6.59 7.53 5
103  Reinier de Bruin 14.69 6.85 7.70 7.35 3
0  Femke van der Stok 7 8.72 7.26 7.12 7.53 6
108  Mendy Kool 11.88 6.79 7.51 7.90 2
Jeugd B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
064  Lieke Stolwijk 15.40 7.89 8.48 8.44 2
193  Thijs van Oort 15.23 7.58 7.97 nat 6
119  Gijs Kool 13.24 8.21 nat 7.61 4
112  Wesley Kuyf 15.31 7.49 6.94 7.83 7
0  Niels Hensbergen 7 8.87 8.00 7.90 8.45 3
0  Ratja Bleijenberg 16.58 8.58 7.25 8.37 1
0  Bram Kool 14.36 7.56 8.20 7.13 5
Jeugd A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jorian van Arnhem 0.00 _______________ 
0  Hugo de Jong 6.44 _______________ 
0  Boukje Bijlsma 0.00 _______________ 
0  Nathan Blok 0.00 _______________ 
0  Olivier Bosman 7 9.55 _______________ 
082  Tim Beukers 12.72 _______________ 
0  Ruben van der Mark 7 9.35 _______________ 
0  Zoë Willems 7.91 _______________ 
141  Esther Wesselink 12.95 _______________ 
0  Stef Fransen 8.73 _______________ 
0  Daina Verboekend 9.81 _______________ 
0  Esther Schilt 8.03 _______________ 
0  Stine Lodder 7.47 _______________ 
0  Milan van Zanten 8.09 _______________ 
135  Stan van der Bas 14.18 _______________ 
0  Tobias Breure 7.28 _______________ 
0  Tygo Overbeek 7.30 _______________ 
0  Stijn van den Bosch 7.40 _______________ 
076  Sander Kastelein 14.54 _______________ 
0  Jens de Wit 7.47 _______________ 
077  Danielle de Jong 12.58 _______________ 
106  Elise Boer 12.71 _______________ 
072  Hanna Stigter 12.99 _______________ 
0  May de Kruijf 7.80 _______________ 
0  Sanne Kamphof 8.37 _______________ 
0  Jim Hoogendoorn 7.80 _______________ 
130  Arien Kastelein 15.30 _______________ 
162  Joost Fokker 13.43 _______________ 
0  Sara van den Berg 8.55 _______________ 
116  Roza Verburg 13.28 _______________ 
113  Willard Schep 15.42 _______________ 
208  Julian van der Wind 14.54 _______________ 
0  Nick van der Ven 9.50 _______________ 
058  Nikita van Dijk 13.65 7.88 8.61 8.57 5
095  Thalina van der Wind 14.59 7.98 8.26 8.10 6
161  Moniek van Vliet 14.28 8.19 8.89 8.83 3
0  Nick Onderwater 8.55 _______________ 
195  Jonathan Timmerarends 18.32 _______________ 
0  Meike Zijderlaan 13.02 8.45 8.68 8.75 4
129  Karsten Klarenbeek 18.38 _______________ 
0  Casper van der Ven 7 9.15 _______________ 
0  Leon van den Elshout 7 9.03 _______________ 
167  Nikolaj Lodder 15.11 _______________ 
133  Rick van der Wind 16.18 _______________ 
036  Jorian Kastelein 14.65 _______________ 
0  Bart van den Hoek 7 11.25 7.15 nat nat 7
062  Ferran Houdijk 16.66 8.77 8.68 9.66 1
213  Daan Rietveld 15.79 8.38 8.25 9.42 2
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 8.42 meter
Hollandse records : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 10.11 meter - Jongens tm 10: 10.21 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond