Linschoten Zwarte Bokaal Jeugd - 26-05-2018 (83)
Wedstrijdleiding Annie van de Geer Springersraad Bente Meijerink
Voorronde
Jeugd B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Femke van der Stok 7 8.72 nat 7.43 7.75 10
0  Leon van den Elshout 7 9.03 7.00 7.97 afg. 9
167  Nikolaj Lodder 13.58 8.34 8.19 6.77 5
164  Julian van der Wind 13.00 8.08 8.84 8.12 2
193  Thijs van Oort 12.39 nat nat 7.54 11
0  Ratja Bleijenberg 16.58 7.56 8.17 8.48 3
116  Roza Verburg 13.28 7.67 7.90 8.18 7
129  Karsten Klarenbeek 18.38 7.67 8.43 8.18 4
0  Sara van den Berg 8.55 7.18 7.80 8.16 8
022  Bram Kool 14.36 8.01 nat 8.22 6
0  Bart van den Hoek 7 11.25 7.87 9.34 9.12 1
Jeugd A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Hugo de Jong 6.44 _______________ 
0  Niels Hensbergen 7 8.87 _______________ 
0  Boukje Bijlsma 0.00 _______________ 
0  Nathan Blok 0.00 _______________ 
0  Jorian van Arnhem 0.00 _______________ 
0  Stijn van den Bosch 7.40 _______________ 
0  Stef Fransen 8.73 _______________ 
0  Jens de Wit 7.47 _______________ 
0  May de Kruijf 7.80 _______________ 
134  Stan van der Bas 12.87 _______________ 
0  Tygo Overbeek 7.30 _______________ 
0  Milan van Zanten 8.09 _______________ 
073  Willard Schep 15.42 _______________ 
103  Reinier de Bruin 13.14 _______________ 
0  Jim Hoogendoorn 7.80 _______________ 
162  Joost Fokker 12.45 _______________ 
0  Meike Zijderlaan 13.02 8.31 6.91 8.54 6
195  Jonathan Timmerarends 17.72 7.98 8.00 7.40 9
161  Moniek van Vliet 13.87 7.81 7.99 8.47 7
112  Wesley Kuyf 14.46 _______________9
133  Rick van der Wind 15.46 7.66 7.80 7.72 10
058  Nikita van Dijk 13.24 8.07 7.46 8.26 8
064  Lieke Stolwijk 14.12 7.22 7.45 7.54 11
093  Adriaan Lokhorst 14.94 8.27 9.07 8.53 3
062  Ferran Houdijk 15.00 8.53 8.92 8.83 4
0  Nick Onderwater 8.55 _______________ 
019  Wessel Schenk 17.08 8.48 8.70 8.78 5
036  Jorian Kastelein 14.65 8.18 7.93 9.08 2
109  Daan Rietveld 14.78 _______________ 
037  Lute van Dam 14.32 9.02 8.90 9.22 1
Jeugd D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Zoë Willems 7.91 nat nat 6.39 10
105  Thalina van der Wind 14.54 6.81 7.28 7.53 2
0  Daina Verboekend 9.81 6.52 7.07 nat 5
106  Elise Boer 12.71 6.20 7.15 6.91 3
018  Gisella de Bruijn 11.99 6.80 6.61 6.57 6
190  Ruben Kool 7 10.99 6.22 nat 6.67 8
119  Gijs Kool 13.04 7.27 7.84 6.93 1
0  Joel de Wit 7.27 6.92 7.14 6.96 4
135  Matt Steenvoorden 15.00 6.31 nat 6.18 11
0  Esther Schilt 8.03 afw. 6.51 6.70 7
0  Stine Lodder 7.47 6.43 6.29 6.32 9
Jeugd C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
176  Jayden van Maurik 13.21 nat 7.26 7.65 7
051  Stijn Eijzenga 12.33 7.73 7.71 7.57 6
0  Sanne Kamphof 8.37 7.35 6.83 7.06 8
076  Sander Kastelein 13.43 6.56 7.17 6.40 10
077  Danielle de Jong 12.16 7.31 6.92 7.17 9
130  Arien Kastelein 14.28 8.20 7.97 b.s. 1
072  Hanna Stigter 12.84 7.62 7.61 8.07 4
108  Mendy Kool 11.70 8.01 8.09 7.58 3
114  Leroy van Maurik 14.78 6.49 6.69 6.58 11
183  Lisanne Cazant 13.30 7.54 7.95 8.02 5
0  Nick van der Ven 9.50 7.09 7.59 8.15 2
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 9.69 meter - Jongens tm 10: 10.03 meter - Meisjes tm 10: 8.48 meter
Hollandse records : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 10.11 meter - Jongens tm 10: 10.21 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond