Buitenpost 2e klasse - 12-05-2018 (42)
Wedstrijdleiding Jan Jonker (woordvoerder), Remco Veenstra en Sytze Commentator Ben Helmholt
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 9.61 9.66 10.26 4
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 9.58 9.53 9.42 5
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 10.59 10.55 nat 3
0  Femke Groenhof, It Heidenskip HS 9.87 10.34 10.87 1
0  Nynke Hoogland, Oppenhuizen IJ 10.45 10.63 10.53 2
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.22 11.92 11.97 2
43  Baukje de Vries, Oudwoude BT 9.34 9.41 9.84 5
3  Douwina de Jong, Parrega HS 10.25 9.66 nat 4
72  Anna Kramer, It Heidenskip HS 11.73 nat nat 3
0  Antsje Draijer, Nijhuizum HS 10.52 12.03 11.87 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Ulko Dijkstra, Oudwoude BT 11.58 12.43 12.10 3
9  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 11.10 11.26 nat 5
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 10.77 nat nat 6
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 11.55 12.08 11.19 4
111  Germ Terpstra, Tzum WI nat 11.56 12.54 2
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 12.57 12.49 nat 1
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat b.s nat  
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 11.87 nat 13.12 3
88  Remko Tamminga, Boksum WI 10.14 13.23 12.24 1
162  Wytse Steensma, Joure IJ 11.24 12.92 12.77 4
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ 11.62 13.15 nat 2
17  Sjoerd Kramer, Workum HS nat 11.54 10.79 5
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 15.49 15.62 16.10 1
103  Douwe Jens Steensma, Warfstermolen BT 12.64 13.29 nat 5
11  Siem Lefferts, Burgum BG 12.50 nat nat 6
93  Egbert Hazewindus, Ferwert BG nat 13.35 14.32 3
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.16 13.79 bles. 4
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 12.34 13.63 14.75 2
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ nat nat nat  
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Arjen Hitzert, Groningen GR 14.24 13.63 14.79 2
84  Rick Reurink, Kollum BT 13.79 14.10 13.91 4
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat 14.19 nat 3
0  Folkert Heida, Noardburgum BG 16.17 nat 14.49 1
81  René Braaksma, Niawier BT 11.77 11.77 12.68 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond