Buitenpost 2e klasse - 09-06-2018
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Erwin van der Heide Commentator Hans Helmholt
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 9.05 10.03 9.83 5
0  Femke Groenhof, It Heidenskip HS 10.54 10.83 10.58 4
0  Marike Jansen, Parrega HS 10.74 nat 12.00 2
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 10.39 10.13 10.98 3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 10.90 nat 12.43 1
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS 10.72 nat nat 3
0  Antsje Draijer, Nijhuizum HS nat 12.24 12.50 1
003  Douwina de Jong, Parrega HS 11.65 nat 11.97 2
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Aise Jongsma, Joure IJ nat nat 11.38 7
096  Germ Terpstra, Tzum WI nat 12.99 13.04 3
0  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat 10.58 10.12 8
0  Sipke Dokter, Tzummarum WI nat 11.39 11.52 5
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 11.50 b.s. nat 6
080  Douwe Abma, Hommerts IJ 12.03 12.08 nat 4
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 12.44 13.62 12.31 1
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat nat 10.46 9
0  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.49 10.33 13.15 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Remko Tamminga, Boksum WI 12.19 12.67 12.52 3
0  Hindrik Westra, Burgum BG 13.28 nat 13.75 1
0  Thomas Couperus, Buitenpost BT nat b.s. 11.87 5
0  Wytse Steensma, Joure IJ 12.43 10.81 11.98 4
0  Sjoerd Kramer, Workum HS 11.69 13.17 nat 2
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Heine Helmus, Oldekerk GR 11.96 13.23 nat 4
0  Douwe Jens Steensma, Warfstermolen BT 13.10 12.76 13.14 5
011  Siem Lefferts, Burgum BG 13.24 13.96 nat 3
112  Minne Smit, Winsum WI 14.65 12.98 12.19 1
0  Marco Koopmans, Grijpskerk GR 14.31 14.40 nat 2
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 13.06 nat nat 6
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Folkert Heida, Noardburgum BG 12.84 14.21 nat 8
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat 14.68 14.67 7
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 13.69 nat 15.16 4
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS b.s. 15.10 12.00 6
0  Sjoerd Hobma, Kommerzijl IJ 16.27 15.75 nat 2
084  Rick Reurink, Kollum BT 14.95 15.14 14.89 5
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 12.89 11.70 nat 10
0  Jacob v/d Velde, Oudwoude BT 13.39 nat 13.62 9
0  Hugo Bosgraaf, Grijpskerk GR 14.62 nat 15.27 3
0  Freerk v/d Werff, It Heidenskip HS 15.64 nat 17.04 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.26 meter - Dames: 14.93 meter - Junioren: 18.31 meter - Jongens: 16.22 meter - Meisjes: 13.37 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.64 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond