Burgum 1e klasse - Eelke Scherjon Memorial - 20-06-2018 (0)
Wedstrijdleiding Erwin van der Heide en Acronius Kramer Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek HS 13.98afg. afg. 3
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 14.14nat 13.06 2
124  Pytrix Westra, Burgum BG 14.94nat 14.73 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
040  Akke Dijkstra, Brantgum BT 14.3612.08 14.84 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.6415.77 15.60 1
0  Hiske Galama, Sneek BG 15.0715.00 11.04 2
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
038  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 17.2318.41 nat 4
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 17.31afg. afg. 5
0  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 19.48nat nat 3
007  Nard Brandsma, Warkum HS 19.8018.16 17.31 2
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 20.2819.09 b.s. 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 16.08b.s. nat 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.29nat nat 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.7616.07 12.48 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum HS 18.17b.s. b.s. 3
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.96nat nat 2
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 19.1018.32 18.35 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI nat 11.21 nat 8
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F2) IJ 11.53 14.14 nat 2
075  Femke Rispens, Niehove GR nat b.s. 12.62 6
124  Pytrix Westra, Burgum(F1) BG 12.09 12.22 14.94 1
0  Fardau van Akker, Suwâld BG 12.91 13.00 12.98 5
0  Bente Vlas, Heeg IJ 13.73 13.91 11.81 4
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 11.96 11.89 12.41 7
148  Tirza Boschma, Sneek(F3) HS 12.87 13.17 13.98 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
072  Anna Kramer, It Heidenskip HS 12.55 nat 13.16 7
0  Hiske Galama, Sneek(F1) BG 13.70 14.84 15.07 1
012  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 13.92 13.99 14.15 4
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 14.64 14.28 14.22 2
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.78 13.64 13.79 5
040  Akke Dijkstra, Brantgum(F3) BT 14.36 14.31 nat 3
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat 12.14 13.49 6
0  Antsje Draijer, Nijhuizum HS 13.00 12.71 13.04 8
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 16.10 nat nat 6
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 15.26 16.81 nat 5
0  Jelte Hitzert, Wommels WI nat 16.15 17.11 2
055  Drewes Schievink, Burgum BG 14.45 15.43 nat 8
0  Bas Tolboom, Niehove GR 16.17 16.55 16.97 3
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.57 14.41 15.49 7
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F2) IJ 16.48 18.08 18.96 1
0  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 13.71 16.94 14.15 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Hannes Scherjon, Noardburgum(F3) BG 19.27 nat 19.48 3
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F4) HS 17.31 b.s. 16.10 4
143  Thewis Hobma, Harlingen(F1) IJ 16.18 19.45 20.28 1
038  Bobby Zwaagman, IJlst(F5) IJ 13.59 17.23 16.63 5
007  Nard Brandsma, Warkum(F2) HS nat nat 19.80 2
029  Bauke de Jong, Parrega HS 15.88 16.45 14.92 7
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.77 b.s. b.s. 6
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
080  Stefan Douma, Oppenhuizen(F3) IJ 13.46 nat 16.08 3
071  Bouwe Westert, Sneek IJ 13.05 13.73 14.78 5
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS nat 14.97 16.29 2
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 14.47 nat 14.65 6
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 15.90 16.76 13.40 1
017  Sjoerd Kramer, Workum HS nat 13.38 12.96 7
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 13.50 15.59 13.56 4
116  Peter Faber, Oldehove GR 12.94 nat nat 8
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 17.36 nat 13.84 7
0  Jarich Wijnstra, Tzum WI nat nat 17.65 4
067  Jesper Demmer, Workum HS 16.99 17.42 nat 6
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 18.13 17.11 nat 3
098  Wietse Nauta, IJlst IJ b.s. nat nat  
028  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 16.39 17.57 b.s. 5
015  Rutger Piersma, Koudum(F3) HS 18.17 nat nat 2
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F1) HS 19.10 nat nat 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 18.40 meter - Dames: 13.12 meter - Junioren: 15.64 meter - Jongens: 14.94 meter - Meisjes: 11.70 meter
Schansrecords: Senioren: 21.27 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 18.96 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond