IJlst 1e klasse - 23-06-2018 (64)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Sytze Hilbrand Boschma Commentator Johannes Haanstra
Finale
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 14.24nat 13.80 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 15.9616.80 nat 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 17.1113.48 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 17.1118.16 nat 1
0  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 17.12nat nat 3
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.40nat 16.83 2
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Jelte Hitzert, Wommels WI 16.36afg. afg. 5
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.5614.03 nat 4
007  Nard Brandsma, Warkum HS 18.95nat nat 3
026  Sytse Bokma, Workum HS 19.0218.80 nat 2
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 20.1319.38 nat 1
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Fardau van Akker, Suw‚ld BG 12.8613.50 12.96 2
075  Femke Rispens, Niehove GR 12.9211.17 nat 3
148  Tirza Boschma, Sneek HS 13.76nat 13.30 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
040  Akke Dijkstra, Brantgum BT 12.9512.78 13.64 1
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.10nat 13.09 3
0  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 13.1612.92 nat 2
Voorronde
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
017  Sjoerd Kramer, Workum HS 13.82 12.97 13.62 5
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 14.13 nat 14.04 4
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ nat 12.91 nat 8
0  Stefan Douma, Oppenhuizen(F3) IJ 14.24 nat 14.06 3
057  Bouwe Westert, Sneek IJ 12.32 13.57 13.55 6
116  Peter Faber, Oldehove GR 13.56 nat nat 7
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 12.30 15.96 nat 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 14.40 16.30 17.11 1
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
067  Jesper Demmer, Groningen HS nat nat 15.21 7
097  Jarich Wijnstra, Hallum WI 15.41 13.69 16.35 4
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS nat b.s. 12.29 8
112  Minne Smit, Winsum WI nat 12.90 15.21 6
0  Wietse Nauta, IJlst IJ b.s. nat 16.14 5
0  Jetse Bokma, Hindeloopen(F2) HS 17.12 nat nat 2
015  Rutger Piersma, Koudum(F1) HS 17.16 nat 17.40 1
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 14.17 b.s. 16.76 3
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 16.26 nat 12.67 4
055  Drewes Schievink, Burgum BG nat nat nat  
0  Jelte Hitzert, Wommels(F5) WI 15.24 16.36 15.36 3
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 15.30 nat 16.65 2
0  Bas Tolboom, Niehove GR 16.04 16.18 15.96 5
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 13.54 nat nat 7
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F3) IJ 17.11 nat 16.85 1
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 12.94 15.06 nat 6
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Hannes Scherjon, Noardburgum BG nat nat nat  
007  Nard Brandsma, Warkum(F3) HS 12.47 17.26 18.95 3
088  Daan de Vries, Hurdegaryp(F4) BG 14.98 16.56 16.29 4
026  Sytse Bokma, Workum(F2) HS 18.65 19.02 17.64 2
0  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 15.55 nat 15.56 5
029  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat nat  
143  Thewis Hobma, Harlingen(F1) IJ 19.04 18.58 20.13 1
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Liselotte Veenstra, Suw‚ld BG 11.62 nat 11.95 6
148  Tirza Boschma, Sneek(F1) HS 12.69 13.76 13.56 1
0  Fardau van Akker, Suw‚ld(F3) BG nat 12.86 12.63 3
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ 12.04 nat 11.00 5
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.72 12.73 nat 4
075  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 12.92 nat 12.65 2
0  Bente Vlas, Heeg IJ nat nat nat  
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS nat nat nat  
040  Akke Dijkstra, Brantgum(F3) BT 12.30 10.79 12.95 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS nat nat nat  
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat 12.31 12.03 5
0  Anneke Broersma, Lemelerveld(F1) BG nat 12.86 13.16 1
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F2) HS 12.31 13.10 nat 2
0  Antsje Draijer, Nijhuizum HS 12.74 nat nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.07 meter - Dames: 14.12 meter - Junioren: 18.62 meter - Jongens: 16.84 meter - Meisjes: 14.63 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond