It Heidenskip 2e klasse - 30-06-2018 (0)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Eelco van der Werff Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat 9.72 nat 8
010  Marike Jansen, Parrega HS nat 11.81 11.41 2
070  Berber de Vries, Mantgum WI nat 11.19 nat 5
0  Nynke Hoogland, Oppenhuizen IJ nat 10.99 11.04 7
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 10.49 12.50 11.53 1
156  Fenna Jongsma, Joure IJ nat 11.13 9.82 6
0  Femke Groenhof, It Heidenskip HS 10.55 11.03 11.21 4
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS nat 11.69 nat 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Femke Waltje, Drachten BG 9.35 afg. afg. 6
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat nat nat  
121  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 10.16 11.06 nat 5
090  Tessa Kramer, It Heidenskip HS 12.46 nat 10.76 1
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 10.01 11.78 12.19 2
003  Douwina de Jong, Parrega HS 11.36 nat 11.35 3
031  Janneke Wittermans, Koudum HS 11.36 nat 11.17 4
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 12.60 14.07 nat 2
0  Eling Zijlstra, Koudum HS 11.74 14.46 nat 1
052  Sipke Dokter, Tzummarum WI 12.76 11.43 12.55 3
045  Thomas v/d Goot, Workum HS nat 9.40 n.m. 5
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 11.50 10.04 11.82 4
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 12.35 12.06 b.s. 3
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 11.83 nat nat 5
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ nat b.s. 10.92 7
111  Germ Terpstra, Tzum WI nat nat 12.18 4
162  Wytse Steensma, Joure IJ 11.55 13.76 nat 1
058  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 13.36 13.15 nat 2
103  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 11.59 10.30 11.26 6
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.89 13.24 nat 3
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ 13.34 nat nat 4
0  Douwe Jens Steensma, Warfstermolen BT nat 13.48 14.38 2
136  Silvan Bouma, De Westereen BG nat afg. afg.  
0  Egbert Hazewindus, Ferwert BG nat 14.42 12.80 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat 13.05 nat 10
081  René Braaksma, Niawier BT nat nat 13.28 9
016  Oane Galama, Hilaard HS 18.00 19.20 b.s. 1
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 15.56 15.34 15.36 3
084  Rick Reurink, Kollum BT 14.66 nat nat 5
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 14.35 14.89 12.48 4
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI nat 15.68 b.s. 2
0  Folkert Heida, Noardburgum BG 13.92 14.43 nat 7
0  Sjoerd Hobma, Kommerzijl IJ nat 14.36 12.25 8
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS b.s. 14.50 nat 6
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.91 meter - Dames: 15.39 meter - Junioren: 17.45 meter - Jongens: 15.88 meter - Meisjes: 14.07 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond