It Heidenskip 1e klasse - 30-06-2018 (0)
Wedstrijdleiding Eelco van der Werff en Albert Heins Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 12.13nat 11.89 3
0  Fardau van Akker, Suwâld BG 13.2112.66 13.28 2
0  Bente Vlas, Heeg IJ 14.2113.50 14.36 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 12.5013.88 afg. 3
040  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 14.1113.60 nat 2
012  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 14.38nat nat 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
116  Peter Faber, Oldehove GR 15.3314.46 14.07 3
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 15.8413.16 nat 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.57nat nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
028  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 17.79nat nat 3
015  Rutger Piersma, Koudum HS 18.2017.65 18.08 2
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 18.41nat nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
029  Bauke de Jong, Parrega HS 17.98nat 17.93 5
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 18.2416.41 nat 4
038  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 19.22nat 16.20 3
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.4817.25 15.95 2
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 20.3715.69 18.97 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
124  Pytrix Westra, Burgum BG nat nat nat  
0  Bente Vlas, Heeg(F1) IJ 13.37 11.93 14.21 1
0  Henrieke Wijnstra, Tzum(F3) WI nat nat 12.13 3
0  Fardau van Akker, Suwâld(F2) BG 11.84 13.21 13.11 2
148  Tirza Boschma, Sneek HS nat nat 11.37 5
075  Femke Rispens, Niehove GR nat nat nat  
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ nat nat 11.66 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
072  Anna Kramer, It Heidenskip HS nat nat 11.32 7
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F3) HS nat 12.50 nat 3
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat nat 11.44 6
0  Hiske Galama, Sneek BG 11.21 12.29 nat 4
012  Anneke Broersma, Lemelerveld(F1) BG nat 13.23 14.38 1
040  Akke Dijkstra, Buitenpost(F2) BT 10.75 13.44 14.11 2
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 11.75 b.s. nat 5
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
080  Stefan Douma, Oppenhuizen(F2) IJ nat 15.84 15.73 2
116  Peter Faber, Oldehove(F3) GR 13.58 15.33 14.67 3
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 14.07 14.97 15.08 4
071  Bouwe Westert, Sneek IJ nat nat nat  
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS nat 15.79 16.57 1
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 14.39 nat nat 6
017  Sjoerd Kramer, Workum HS nat 14.74 b.s. 5
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum(F2) HS 15.88 nat 18.20 2
0  Jarich Wijnstra, Tzum WI nat nat 15.99 7
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F1) HS nat 15.69 18.41 1
028  Jetse Bokma, Hindeloopen(F3) HS 12.03 17.79 16.39 3
112  Minne Smit, Winsum WI nat nat 16.38 6
098  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.45 nat nat 5
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.10 17.05 nat 4
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 15.02 afg. afg. 7
0  Jelte Hitzert, Wommels WI nat nat 17.08 1
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 16.98 13.76 nat 2
0  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 16.08 16.33 15.84 4
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 13.90 nat nat 8
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 12.05 16.49 nat 3
055  Drewes Schievink, Burgum BG nat nat 15.21 6
0  Bas Tolboom, Niehove GR 15.71 15.26 nat 5
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
088  Daan de Vries, Hurdegaryp(F4) BG 18.24 14.84 13.35 4
038  Bobby Zwaagman, IJlst(F3) IJ 19.22 nat nat 3
143  Thewis Hobma, Harlingen(F1) IJ 20.37 nat 17.52 1
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F2) HS 19.48 nat b.s. 2
029  Bauke de Jong, Parrega(F5) HS nat nat 17.98 5
007  Nard Brandsma, Warkum HS 17.71 15.28 b.s. 6
0  Hannes Scherjon, Noardburgum BG nat nat nat  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.91 meter - Dames: 15.39 meter - Junioren: 17.45 meter - Jongens: 15.88 meter - Meisjes: 14.07 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond