IJlst 2e klasse - 17-07-2018 (31)
Wedstrijdleiding Eelco van der Werff en Wiebrand van der Meer Commentator Janco Bouma
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ nat 11.15 12.96 1
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 10.92 10.81 10.25 6
0  Eling Zijlstra, Koudum HS nat nat nat  
0  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat nat nat  
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 11.35 10.69 11.71 4
0  Jelmer de Jong, Tzum WI 11.16 12.09 12.88 2
028  Evert Zijlstra, Oosthem IJ nat 11.28 11.18 5
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ 11.79 11.88 12.19 3
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Remko Tamminga, Boksum WI 12.62 nat 13.49 3
0  Wytse Steensma, Joure IJ 13.91 nat nat 2
111  Germ Terpstra, Tzum WI 12.79 13.11 12.97 5
0  Thomas Couperus, Buitenpost BT 11.05 11.84 nat 8
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT 11.49 12.91 nat 7
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 12.92 13.36 12.86 4
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 12.46 13.78 14.27 1
055  Aise Jongsma, Joure IJ nat nat 11.76 9
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS nat 13.03 nat 6
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
011  Siem Lefferts, Burgum BG 12.73 nat nat 3
030  Wiebren Schukken, Achlum WI nat 11.02 nat 4
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ 13.35 14.18 13.61 2
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.44 nat 14.31 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat 13.02 nat 9
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 15.69 15.54 17.06 2
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI nat 15.00 15.70 6
0  Folkert Heida, Noardburgum BG nat 14.13 nat 8
081  René Braaksma, Niawier BT nat nat nat  
0  Hans Ulco de Boer, Jutrijp IJ 14.66 nat 15.80 5
055  Drewes Schievink, Burgum BG nat nat 16.28 4
002  Alwin Fonk, Burgum BG 16.40 nat b.s. 3
084  Rick Reurink, Kollum BT 12.52 14.12 14.42 7
016  Oane Galama, Hilaard HS 18.96 b.s. 18.04 1
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 10.97 11.48 10.89 2
0  Femke Groenhof, It Heidenskip HS nat 9.82 nat 6
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 11.33 10.40 nat 3
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 9.73 nat 10.60 5
010  Marike Jansen, Parrega HS 11.85 12.30 12.29 1
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 11.09 nat nat 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
003  Douwina de Jong, Parrega HS 11.56 11.62 nat 1
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat nat nat  
066  Rymke Prins, Franeker WI 11.38 10.80 11.02 4
0  Femke Waltje, Drachten BG nat 9.82 10.21 5
0  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 11.56 11.35 nat 2
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat nat nat  
031  Janneke Wittermans, Koudum HS nat 11.48 nat 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.13 meter - Dames: 14.12 meter - Junioren: 18.62 meter - Jongens: 17.11 meter - Meisjes: 14.63 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond