Buitenpost 2e klasse - 26-07-2018 (18)
Wedstrijdleiding Erwin van der Heide en Martin van der Ploeg Commentator Ben Helmholt
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 11.82 10.92 11.92 1
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS nat nat nat  
070  Berber de Vries, Mantgum WI nat nat 11.30 2
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat 10.80 nat 4
0  Geertje Bijlsma, BT 10.35 10.55 10.34 5
0  Femke Groenhof, It Heidenskip HS nat 10.75 11.04 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 12.30 nat 12.49 1
0  Siska Hazenberg, Stroobos BT nat 10.95 9.64 6
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT 11.02 nat 10.57 5
066  Rymke Prins, Franeker WI 12.18 nat 11.37 2
003  Douwina de Jong, Parrega HS 12.15 nat nat 3
031  Janneke Wittermans, Koudum HS 11.44 nat nat 4
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Eling Zijlstra, Koudum HS nat nat 13.64 2
054  Hindrik Westra, Burgum BG 13.90 nat 15.14 1
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat 11.71 nat 7
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.29 nat nat 8
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ 11.90 nat 10.81 6
103  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 12.05 12.85 nat 4
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ nat 11.44 12.89 3
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 9.69 12.15 12.76 5
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Remko Tamminga, Boksum WI 13.51 nat nat 2
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 12.89 nat 11.43 5
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat 12.94 13.41 3
111  Germ Terpstra, Tzum WI 12.09 11.22 nat 6
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT nat nat nat  
162  Wytse Steensma, Joure IJ 13.77 13.37 15.49 1
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 11.81 13.11 12.85 4
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
011  Siem Lefferts, Burgum BG 12.88 13.18 nat 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat 14.52 nat 5
084  Rick Reurink, Kollum BT 15.10 15.09 12.65 3
081  René Braaksma, Niawier BT 12.88 13.80 13.80 7
063  Bartele Nicolai, Westergeest BT 13.72 nat nat 8
016  Oane Galama, Hilaard HS 17.97 b.s. 15.24 1
002  Alwin Fonk, Burgum BG nat nat 12.19 10
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI nat 14.17 nat 6
055  Drewes Schievink, Burgum BG 14.52 13.62 13.10 4
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat 12.33 12.71 9
0  Hugo Bosgraaf, Grijpskerk GR 16.33 nat 15.13 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.28 meter - Dames: 14.93 meter - Junioren: 19.18 meter - Jongens: 16.47 meter - Meisjes: 13.82 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond