Buitenpost Eareklasse - 14-08-2018 (26)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Jan Jonker Commentator Ben Helmholt
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 10.58 nat nat 4
0  Geertje Bijlsma, BT 9.35 10.46 10.41 5
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 10.59 nat 11.21 3
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 11.13 nat 11.77 2
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 12.24 nat nat 1
0  Liselotte Veenstra, Suwâld BG nat nat 10.45 6
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI nat nat nat  
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
066  Rymke Prins, Franeker WI 9.57 11.96 12.11 3
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT 10.20 nat nat 5
031  Janneke Wittermans, Koudum HS 11.41 nat 11.00 4
003  Douwina de Jong, Parrega HS nat nat nat  
0  Chantal Koehoorn, Sneek IJ nat nat nat  
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 11.40 b.s. 12.78 2
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS nat nat nat  
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat nat 9.60 6
0  Hiske Galama, Sneek BG 12.34 14.40 nat 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
111  Germ Terpstra, Tzum WI 12.87 13.21 b.s. 6
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 12.85 13.15 11.43 7
0  Eling Zijlstra, Koudum HS nat nat nat  
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS nat 14.78 12.69 1
054  Hindrik Westra, Burgum BG 13.26 nat nat 5
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 10.10 n.m. 10.20 10
0  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat nat 10.01 11
028  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 12.54 11.62 12.45 8
0  Jelmer de Jong, Tzum WI nat 10.39 nat 9
055  Aise Jongsma, Joure IJ nat nat 13.30 4
0  Wytse Steensma, Joure IJ 14.42 nat 13.34 2
116  Peter Faber, Oldehove GR 12.99 13.82 14.09 3
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ nat nat nat  
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ nat 12.41 13.66 3
011  Siem Lefferts, Burgum BG nat 15.16 14.33 2
0  Douwe Jens Steensma, Warfstermolen BT nat nat 12.97 4
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat bles.  
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.24 nat 17.11 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
063  Bartele Nicolai, Westergeest BT 13.53 nat 14.61 7
0  Simon Willem Hoeksma, Ee BT 15.28 nat 12.85 5
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 12.13 nat nat 8
084  Rick Reurink, Kollum BT 14.16 13.43 14.93 6
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 15.78 11.13 nat 2
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.31 nat 17.00 1
0  Bas Tolboom, Niehove GR nat nat 15.69 3
002  Alwin Fonk, Burgum BG nat 15.63 nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.28 meter - Dames: 14.99 meter - Junioren: 19.18 meter - Jongens: 18.03 meter - Meisjes: 14.37 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond