It Heidenskip Eareklasse - 18-08-2018 (39)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Eelco van der Werff Commentator Oane en Ysbrand Galama
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Nynke Hoogland, Oppenhuizen IJ nat 10.97 10.62 6
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.51 13.91 13.23 1
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 9.81 nat 9.57 7
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 10.78 10.78 11.13 4
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 11.37 12.34 nat 3
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 11.12 10.30 9.89 5
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 10.65 11.03 12.60 2
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS nat 13.36 13.25 3
003  Douwina de Jong, Parrega HS 11.21 12.86 nat 5
121  Chantal Koehoorn, Sneek IJ nat 9.53 nat 7
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 10.60 11.72 nat 6
031  Janneke Wittermans, Koudum HS 11.00 13.05 nat 4
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 10.87 12.55 13.51 2
0  Hiske Galama, Sneek BG 13.95 13.67 13.18 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
071  Bouwe Westert, Sneek IJ 14.06 13.61 14.33 3
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ nat nat nat  
0  Eling Zijlstra, Koudum HS 11.40 12.79 nat 6
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 10.16 10.52 11.09 8
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.19 12.78 12.89 5
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ nat nat 10.08 9
111  Germ Terpstra, Tzum WI nat nat 12.68 7
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 13.33 nat 13.86 4
116  Peter Faber, Oldehove GR 14.00 15.27 11.29 2
162  Wytse Steensma, Joure IJ 15.33 nat nat 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 12.36 nat 12.93 6
0  Egbert Hazewindus, Ferwert BG 14.18 13.45 12.07 4
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ nat nat 14.77 3
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat 14.23 16.49 1
0  Douwe Jens Steensma, Warfstermolen BT nat nat 11.77 7
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ 12.63 nat 13.45 5
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ nat 16.34 nat 2
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 15.09 16.33 15.00 4
0  Hans Ulco de Boer, Jutrijp IJ 13.93 15.99 13.06 5
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 13.40 12.32 14.31 8
0  Simon Willem Hoeksma, Ee BT nat 15.19 nat 6
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat 12.27 14.00 9
084  Rick Reurink, Kollum BT 14.02 15.08 nat 7
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 15.79 17.37 nat 2
0  Bas Tolboom, Niehove GR 18.01 nat 16.89 1
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.81 15.78 16.99 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.90 meter - Dames: 15.39 meter - Junioren: 19.60 meter - Jongens: 17.90 meter - Meisjes: 14.36 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond