Winsum Eareklasse - 28-08-2018 (53)
Wedstrijdleiding Eelco van der Werff en Jan Jonker Commentator Hendrik H. Haanstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ nat 12.72 nat 1
0  Femke Groenhof, It Heidenskip HS 10.41 nat nat 8
010  Marike Jansen, Parrega HS 11.27 10.51 12.19 2
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat nat 10.75 7
121  Nynke Hoogland, Oppenhuizen IJ 10.92 nat 11.10 6
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 11.11 10.98 10.96 5
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 10.33 11.76 nat 3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 11.12 nat 11.73 4
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI nat nat 9.84 9
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT 9.17 nat nat 9
003  Douwina de Jong, Parrega HS 10.43 12.29 nat 6
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS 11.34 11.31 nat 8
066  Rymke Prins, Franeker WI 11.44 12.24 13.12 4
031  Janneke Wittermans, Koudum HS 10.53 11.75 11.12 7
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 11.22 nat 12.48 5
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 11.19 13.13 nat 3
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.49 13.85 13.37 2
0  Hiske Galama, Sneek BG 13.88 nat 12.03 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ nat 13.99 15.62 1
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 12.20 11.59 12.95 9
0  Eling Zijlstra, Koudum HS 12.46 14.02 12.84 6
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 9.76 10.13 10.58 10
111  Germ Terpstra, Tzum WI 13.00 13.71 nat 7
055  Aise Jongsma, Joure IJ 12.86 nat 13.10 8
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 14.08 13.30 12.49 4
057  Bouwe Westert, Sneek IJ nat 14.04 13.61 5
116  Peter Faber, Oldehove GR b.s. 14.34 13.94 3
0  Wytse Steensma, Joure IJ nat nat 14.36 2
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG nat 15.83 15.97 4
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ nat 16.62 nat 3
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat 15.47 5
0  Egbert Hazewindus, Ferwert BG 13.66 nat 13.50 8
011  Siem Lefferts, Burgum BG nat 14.72 14.51 7
112  Minne Smit, Winsum WI 15.28 b.s. 16.67 2
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 15.18 nat 14.30 6
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.16 18.30 16.82 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
081  René Braaksma, Niawier BT 13.76 nat nat 5
0  Simon Willem Hoeksma, Ee BT nat nat nat  
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat 13.94 nat 4
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat nat nat  
084  Rick Reurink, Kollum BT 14.72 14.01 15.31 3
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 16.28 nat nat 2
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat nat nat  
0  Bas Tolboom, Niehove GR 19.14 nat 17.73 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.43 meter - Dames: 14.97 meter - Junioren: 19.83 meter - Jongens: 17.27 meter - Meisjes: 15.36 meter
Schansrecords: Senioren: 21.42 meter - Dames: 16.47 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.13 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond