Buitenpost 2e klasse - 18-05-2019 (31)
Wedstrijdleiding Remco Veenstra en Jan Jonker Commentator Wiebrand v/d Meer
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
155  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F2) WI 10.43 nat nat 2
82  Rianne Heeringa, Wommels WI 9.28 9.59 9.22 6
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 10.22 9.55 9.34 5
156  Fenna Jongsma, Joure(F3) IJ 9.95 nat 10.41 3
77  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 10.76 12.62 11.79 1
070  Berber de Vries, Mantgum WI 10.25 nat nat 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
003  Douwina de Jong, Parrega HS nat nat 10.34 4
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst(F2) IJ 12.84 14.62 12.34 2
102  Femke Brouwer, Arum WI 10.14 10.36 10.88 3
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 12.43 10.02 14.82 1
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
012  Anneke Broersma, Lemelerveld(F3) BG 10.72 12.60 13.32 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 9.98 10.94 11.80 3
0  Sjoerd Nauta, IJlst(F3) IJ 10.34 11.12 12.09 1
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 11.08 10.19 nat 6
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 11.43 nat 10.26 4
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 9.79 9.96 nat 7
85  Jitse Postma, Winsum WI 10.01 11.36 11.25 5
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ 10.45 11.91 nat 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 11.23 11.19 12.04 3
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 10.63 nat 10.98 5
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier(F2) BT 12.04 nat 12.42 2
103  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 10.38 11.77 11.74 4
111  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI 11.75 nat 12.58 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
017  Sjoerd Kramer, Workum(F3) HS 12.55 nat nat 3
0  Eling Zijlstra, Koudum(F2) HS 12.65 13.55 nat 2
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F1) GR nat 12.97 13.78 1
030  Wiebren Schukken, Achlum WI 11.95 nat nat 4
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema, Bolsward(F2) HS 14.25 13.51 14.36 2
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat nat 13.02 6
084  Rick Reurink, Kollum(F5) BT nat 13.17 13.21 5
118  Niek Faassen, Leeuwarden(F1) WI nat 15.68 13.13 1
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F3) BT 12.87 nat 14.22 3
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp(F4) WI 12.22 12.12 13.69 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond