Grijpskerk 2e klasse - 21-05-2019 (24)
Wedstrijdleiding Wiebrand v/d Meer en Martin v/d Ploeg Commentator Ben Helmholt
Voorronde
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
017  Sjoerd Kramer, Workum HS nat 13.11 nat 6
106  Thys Jan Bootsma, Nijland(F2) IJ 13.84 14.84 nat 2
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 12.38 11.98 nat 7
0  Siem Lefferts, Burgum BG nat nat nat  
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F3) IJ 14.07 12.41 nat 3
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F1) GR 12.47 13.59 15.21 1
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 12.87 13.39 13.56 4
053  Marco Koopmans, Grijpskerk GR 12.99 13.23 11.99 5
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
084  Rick Reurink, Kollum(F2) BT 12.95 12.55 14.19 2
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat nat nat  
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F3) BT nat nat 14.04 3
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI nat nat nat  
118  Niek Faassen, Leeuwarden(F1) WI 15.19 16.21 16.47 1
081  René Braaksma, Niawier(F4) BT 13.16 nat 12.18 4
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.21 11.31 11.09 5
085  Jitse Postma, Winsum WI 11.55 11.34 nat 2
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 11.74 12.34 12.08 1
062  Thymen Veenstra, Suwâld BG 10.49 nat nat 6
157  Chris Geerdink, Burgum BG nat 10.23 nat 8
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 11.46 10.71 10.43 3
0  Romke Jan Kootstra, Garyp BG nat nat nat  
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 10.45 10.76 11.34 4
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ nat 9.95 10.34 7
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ 10.03 bles. bles. 9
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 11.88 11.94 11.63 6
111  Germ Terpstra, Tzum WI 11.96 11.29 10.95 5
033  Aise Jan Jongsma, Joure(F3) IJ 11.41 12.43 11.99 3
165  Jelmer de Jong, Tzum(F2) WI afg. afg. afg. 1
009  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 12.15 12.43 13.02 2
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier(F1) BT 11.59 13.34 nat 1
032  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 11.04 11.08 11.97 4
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
156  Fenna Jongsma, Joure(F3) IJ 9.91 11.29 11.22 3
070  Berber de Vries, Mantgum WI 9.32 9.02 10.13 5
077  Hanneke Westert, Sneek(F2) IJ 10.11 11.42 nat 2
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat 9.05 9.54 6
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F1) WI 11.63 nat 11.16 1
004  Rianne Heeringa, Wommels WI 9.20 9.22 9.28 8
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI nat nat afg.  
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 9.78 nat 10.34 4
074  Astrid v/d Veen, Sumar BG 9.45 nat nat 7
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat 9.68 nat 6
003  Douwina de Jong, Parrega HS nat nat 10.07 5
066  Rymke Prins, Franeker(F3) WI 11.11 11.33 11.38 2
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst(F2) IJ nat 12.66 12.81 1
031  Janneke Wittermans, Koudum HS 9.61 10.47 10.41 3
102  Femke Brouwer, Arum WI 9.62 9.98 10.46 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 13.66 14.59 15.18 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond