It Heidenskip 2e klasse - 25-05-2019 (22)
Wedstrijdleiding Eelco v/d Werff en Wiebrand v/d Meer Commentator Lars Woudstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F1) WI 11.69 nat nat 1
074  Astrid v/d Veen, Sumar BG 9.18 9.26 nat 5
004  Rianne Heeringa, Wommels(F3) WI 9.22 9.76 10.14 3
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F2) WI 11.03 11.23 11.50 2
132  Judith de Haan, Noardburgum BG nat nat 9.40 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Femke Brouwer, Arum WI 10.35 10.99 10.44 5
066  Rymke Prins, Franeker WI 11.62 11.88 11.73 2
003  Douwina de Jong, Parrega HS 10.96 nat 11.23 4
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst(F1) IJ 13.07 13.63 14.88 1
031  Janneke Wittermans, Koudum HS 11.50 11.48 11.29 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F2) HS 12.57 13.13 14.66 1
012  Anneke Broersma, Lemelerveld(F3) BG 12.66 12.66 13.27 2
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 12.01 11.76 12.68 2
085  Jitse Postma, Winsum(F2) WI 12.01 12.19 13.44 1
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 10.84 10.29 11.05 5
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 12.00 nat 12.66 3
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 10.96 nat 10.54 6
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 10.39 11.42 nat 4
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
032  Michiel Zijlstra, Oosthem(F1) IJ 12.49 10.58 13.53 1
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 11.93 nat 12.54 4
009  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 10.60 12.57 13.06 3
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 11.73 12.34 12.03 6
111  Germ Terpstra, Tzum WI 11.21 11.92 12.41 5
165  Jelmer de Jong, Tzum(F3) WI 11.93 13.14 12.30 2
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT 12.14 nat nat 7
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
053  Marco Koopmans, Grijpskerk GR 12.73 13.92 nat 6
017  Sjoerd Kramer, Workum HS 12.37 15.04 14.80 4
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F3) GR 13.28 b.s. 15.21 3
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F1) IJ 14.40 15.00 16.53 1
106  Thys Jan Bootsma, Nijland(F2) IJ 14.34 15.63 afg. 2
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 12.85 nat 11.38 7
0  Eling Zijlstra, Koudum HS 11.88 13.07 14.27 5
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
084  Rick Reurink, Kollum(F4) BT 13.48 13.72 12.81 4
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F3) BT 13.84 14.27 13.63 3
050  Tsjebbe Galema, Bolsward(F2) HS 14.84 15.44 14.37 2
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F5) GR 12.76 13.40 nat 5
118  Niek Faassen, Leeuwarden(F1) WI 15.75 15.88 16.60 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond