IJlst 2e klasse - 01-06-2019 (33)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Wiebrand v/d Meer Commentator Janco Bouma
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 10.58 10.78 11.92 2
085  Jitse Postma, Winsum WI 10.49 10.18 12.33 1
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 9.72 11.12 nat 6
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 11.00 10.89 11.40 5
157  Chris Geerdink, Burgum BG 10.43 10.20 nat 9
124  Thijn Postma, Tytsjerk BG nat nat 11.11 7
0  Romke Jan Kootstra, Garyp BG 10.93 11.24 11.46 4
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat 11.59 nat 3
166  Theunis Nijdam, Workum HS 10.93 10.60 10.78 8
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
165  Jelmer de Jong, Tzum(F3) WI 12.61 10.97 11.96 3
009  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ nat nat 12.72 2
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 12.04 11.65 11.64 5
111  Germ Terpstra, Tzum WI 11.45 11.00 9.89 6
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 10.53 11.42 10.89 7
147  Douwe Abma, Hommerts(F1) IJ 12.05 13.07 nat 1
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.77 12.10 12.43 4
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
106  Thys Jan Bootsma, Nijland(F1) IJ 14.48 15.01 16.36 1
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 11.26 12.17 12.40 9
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F2) IJ nat 15.69 16.12 2
017  Sjoerd Kramer, Workum(F3) HS 14.28 nat 15.81 3
053  Marco Koopmans, Grijpskerk GR 13.79 14.10 13.46 4
0  Wiebren Schukken, Achlum WI 12.50 nat 12.82 7
0  Siem Lefferts, Burgum BG 11.57 12.22 nat 10
0  Eling Zijlstra, Koudum HS nat 12.54 13.69 5
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS nat 13.36 nat 6
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 12.54 nat nat 8
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
084  Rick Reurink, Kollum(F3) BT 12.98 14.62 14.80 3
050  Tsjebbe Galema, Bolsward(F1) HS 14.13 15.20 15.50 1
118  Niek Faassen, Leeuwarden(F2) WI nat nat 15.22 2
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI 12.23 13.25 nat 6
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F4) GR nat 14.46 nat 4
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F5) BT nat 14.27 nat 5
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
004  Rianne Heeringa, Wommels WI 9.98 9.01 10.10 7
077  Hanneke Westert, Sneek(F2) IJ 11.01 11.58 11.49 2
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F1) WI 11.83 11.04 11.07 1
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI 10.71 nat 10.47 4
156  Fenna Jongsma, Joure(F3) IJ 10.18 11.25 10.31 3
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 10.64 nat nat 5
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG nat nat nat  
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.29 9.63 10.10 6
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
031  Janneke Wittermans, Koudum(F3) HS 11.96 10.76 10.19 2
102  Femke Brouwer, Arum WI 10.46 11.18 11.12 4
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst(F1) IJ 14.61 15.11 12.36 1
003  Douwina de Jong, Parrega HS 10.60 11.73 nat 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS nat nat nat  
012  Anneke Broersma, Lemelerveld(F2) BG 12.68 13.68 13.29 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond