Winsum 2e klasse - 04-06-2019 (46)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Hendrik Schukken Commentator Freerk Broekstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
77  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 12.36 12.42 nat 1
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip(F3) HS nat 10.84 11.25 3
70  Berber de Vries, Mantgum WI 9.97 10.50 10.87 7
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG nat 9.47 nat 10
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 10.26 11.05 11.16 4
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.35 10.13 10.76 8
156  Fenna Jongsma, Joure(F2) IJ 10.66 11.41 9.52 2
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.84 11.15 8.49 5
4  Rianne Heeringa, Wommels WI 9.60 10.96 10.54 6
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI 10.55 10.34 10.31 9
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
121  Anna-Jet Leyenaar, IJlst(F2) IJ 13.41 14.62 nat 1
3  Douwina de Jong, Parrega HS 11.02 nat 12.26 3
31  Janneke Wittermans, Koudum HS 11.42 11.76 11.55 4
43  Baukje de Vries, Oudwoude BT 10.49 9.25 9.62 6
66  Rymke Prins, Franeker(F3) WI 11.23 11.84 13.34 2
102  Femke Brouwer, Arum WI 10.82 11.26 11.17 5
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 14.00 15.03 11.70 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 10.45 10.75 11.59 6
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 11.29 nat nat 7
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.79 nat 11.74 3
157  Chris Geerdink, Burgum BG 9.94 10.46 10.07 9
14  Theunis Nijdam, Workum HS 10.39 9.92 11.70 4
85  Jitse Postma, Winsum WI 11.79 12.09 12.40 2
109  Romke Jan Kootstra, Garyp BG nat 10.55 10.95 8
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip(F3) HS 10.18 13.12 nat 1
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 10.96 11.60 10.82 5
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
147  Douwe Abma, Hommerts(F1) IJ 11.96 13.04 14.22 1
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 12.55 12.42 nat 3
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 12.53 13.21 11.02 2
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.54 12.46 11.83 4
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.34 11.90 12.44 5
111  Germ Terpstra, Tzum WI 11.89 12.14 12.19 7
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 11.57 12.25 12.23 6
8  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT nat nat nat  
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 11.65 nat 12.33 11
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 13.32 12.26 13.06 7
5  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 12.52 nat nat 9
0  Eling Zijlstra, Koudum HS 13.05 13.54 13.47 5
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat 12.86 13.46 6
11  Siem Lefferts, Burgum BG nat nat 12.36 10
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 12.52 nat 12.36 8
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F1) IJ 15.78 15.68 14.82 1
113  Wiebren Schukken, Achlum(F3) WI 14.10 13.44 nat 3
53  Marco Koopmans, Grijpskerk(F2) GR 13.70 14.55 13.78 2
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ nat nat 13.60 4
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F2) GR nat 15.28 13.10 2
118  Niek Faassen, Leeuwarden(F1) WI nat 16.69 nat 1
81  René Braaksma, Niawier BT nat nat nat  
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F5) BT 13.10 nat nat 5
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI 12.32 nat nat 6
84  Rick Reurink, Kollum(F4) BT nat 15.15 nat 4
57  Tsjebbe Galema, Bolsward(F3) HS nat 15.20 15.09 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.42 meter - Dames: 16.47 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.13 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond