Burgum 2e klasse - 11-06-2019 (0)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Erwin v/d Heide Commentator Janco Bouma
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 10.19 10.72 10.66 7
70  Berber de Vries, Mantgum WI 10.62 11.30 10.32 6
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F1) WI nat 11.39 12.12 1
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 11.32 9.55 11.05 5
77  Hanneke Westert, Sneek(F2) IJ nat nat 11.78 2
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS b.s. nat 10.56 8
132  Judith de Haan, Noardburgum(F3) BG 11.51 nat nat 3
168  Rixt v/d Goot, Workum HS nat nat nat  
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 11.50 10.63 nat 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
66  Rymke Prins, Franeker(F3) WI 12.70 nat 12.51 2
31  Janneke Wittermans, Koudum(F2) HS 12.08 12.87 12.08 1
3  Douwina de Jong, Parrega HS 12.46 11.37 12.27 3
43  Baukje de Vries, Oudwoude BT 10.89 10.35 11.00 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 15.32 15.45 16.00 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F3) IJ 13.26 13.76 14.61 3
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F1) IJ 15.70 16.01 16.46 1
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 13.50 14.07 nat 5
11  Siem Lefferts, Burgum BG 12.14 13.11 12.62 6
5  Jasper Henstra, Grijpskerk(F2) GR nat 13.40 15.53 2
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 13.07 14.49 13.40 4
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
84  Rick Reurink, Kollum(F3) BT nat 15.44 nat 3
81  René Braaksma, Niawier(F4) BT 13.71 nat 14.20 4
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F5) GR 14.20 nat 11.71 5
118  Niek Faassen, Leeuwarden(F2) WI 14.40 16.21 nat 2
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI b.s. 13.41 nat 6
50  Tsjebbe Galema, Bolsward(F1) HS 15.53 15.70 16.80 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 12.05 12.35 12.70 1
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 12.04 12.33 11.02 3
109  Romke Jan Kootstra, Garyp BG 12.58 nat nat 2
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 11.75 11.12 12.23 4
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 10.41 11.54 11.17 8
85  Jitse Postma, Winsum WI 11.34 11.91 12.15 6
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 10.33 nat 11.82 7
157  Chris Geerdink, Burgum BG 10.49 nat 11.12 9
124  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.09 12.16 11.98 5
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 10.72 11.18 11.91 7
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 14.09 14.02 rood 2
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.96 12.15 12.77 4
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 11.52 12.35 12.41 6
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.24 rood 12.56 5
0  Thomas Couperus, Buitenpost BT afg. afg. afg.  
111  Germ Terpstra, Tzum(F3) WI nat 13.91 10.13 3
147  Douwe Abma, Hommerts(F1) IJ 13.03 13.67 15.06 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 12.83 meter - Dames: 10.04 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 12.04 meter - Meisjes: 10.01 meter
Schansrecords: Senioren: 21.54 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond