Grijpskerk 2e klasse - 14-06-2019 (10)
Wedstrijdleiding Erwin v/d Heide en Wiebrand v/d Meer Commentator Janco Bouma
Voorronde
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
17  Sjoerd Kramer, Workum(F1) HS nat nat 14.04 1
136  Silvan Bouma, De Westereen(F2) BG 13.49 13.26 13.94 2
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F3) HS nat nat 12.56 3
11  Siem Lefferts, Burgum BG nat nat nat  
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F4) GR nat nat 14.05 4
84  Rick Reurink, Kollum(F2) BT 15.17 12.55 nat 2
2  Alwin Fonk, Burgum(F1) BG nat nat 15.33 1
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI nat nat 12.06 6
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F5) BT 12.65 13.25 nat 5
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip(F3) HS 14.86 nat nat 3
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
1  Thijn Postma, Tytsjerk(F3) BG 11.64 12.66 nat 1
157  Chris Geerdink, Burgum BG 10.25 10.65 nat 4
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat nat 10.20 6
14  Theunis Nijdam, Workum HS 9.86 12.16 11.27 2
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS nat nat 10.41 5
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 10.06 nat 11.08 3
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 10.65 11.59 nat 7
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 10.20 nat nat 9
111  Germ Terpstra, Tzum WI nat 12.56 12.48 3
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 12.30 12.37 11.73 4
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 10.99 11.29 11.67 6
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 11.95 12.96 nat 2
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 10.61 11.82 nat 5
109  Romke Jan Kootstra, Garyp BG nat nat 11.48 8
85  Jitse Postma, Winsum(F1) WI 12.46 11.86 13.07 1
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
70  Berber de Vries, Mantgum WI 10.33 11.39 9.97 5
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 8.80 9.54 9.34 8
132  Judith de Haan, Noardburgum(F2) BG 11.58 10.89 10.67 2
0  Henrieke Wijnstra, Tzum(F3) WI 10.81 10.80 11.49 3
156  Fenna Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat nat nat  
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.12 10.44 10.72 7
4  Rianne Heeringa, Wommels WI 10.55 10.06 10.81 6
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F1) WI 10.23 12.02 11.17 1
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 10.90 nat 11.41 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
31  Janneke Wittermans, Koudum(F1) HS 11.12 10.67 nat 1
3  Douwina de Jong, Parrega(F2) HS 10.48 10.87 11.06 2
102  Femke Brouwer, Arum(F3) WI 10.61 10.93 10.12 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.63 meter - Dames: 15.18 meter - Junioren: 17.45 meter - Jongens: 16.96 meter - Meisjes: 12.86 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond